BBQ grotelės

11 items total
Grilio grotelės TRIPLE 45 cm, Höfats
137 € –13 %
119 €
HO050301
Grilio grotelės CONE griliui, ketaus, Höfats
160 € –9 %
145 €
HO010301
Grilio grotelės ELLIPSE laužavietei, Höfats
90 € –11 %
79,95 €
HO060301
Grilio grotelės BOWL 57 cm, Höfats
59 € –8 %
54 €
HO100401
Grilio grotelės BEER BOX, Höfats
34 € –5 %
32 €
HO070301
Kepsninės grotelės laužavietei FIRECUBE, Eva Solo
76,20 €
ES571116
Kepsninės grotelės CUBE, Höfats
56 €
HO020301
Kepsninės grotelės CRATE, Höfats
29 €
HO120301

Grilio grotelės - tobula grilio patirtis

Kas yra BBQ grotelės?

Šis įrankis, dažnai vadinamas grilio grotelėmis arba daržovių kepsninės grotelės, naudojamas įvairiems smulkiems patiekalams, kurie kepant maistą gali praslysti pro įprastas grilio plokšteles ar lentynas, laikyti.

Parduotuvėse Kulina turime grilio grotelių, pagamintų garsių prekių ženklų, pvz., Eva Solo, Höfats, irOutdoorchef ir jie paprastai būna pagaminti iš nelimpančios medžiagos.

Kai kurios grotelės yra su rankenomis, kad jas būtų lengviau nuimti nuo kepsninės. Daugelyje kepsninių grotelių yra perforuotos skylutės, pro kurias sultis ir aliejus patenka į maistą, tačiau maistas vis tiek yra tiesiogiai kaitinamas.

Tačiau skylutės yra nedidelės, todėl tokie subtilūs maisto produktai kaip žuvies, krevečių, vėžiagyvių ir daržovių gabaliukai neiškrenta pro jas ir neįstringa atvirose vietose, kaip gali atsitikti ant standartinių kepimo lentynų.

Kokių tipų kepimo grotelių galima įsigyti?

Svetainėje Kulina galima įsigyti kelių skirtingų tipų kepsninių grotelių, kurių kiekvienas turi unikalių savybių ir privalumų. Daugybė tipų yra šie:

  • Ketaus kepsninės: Ketaus kepsninių grotelės naudojamos todėl, kad jos yra patikimos ir efektyviai išlaiko šilumą. Ketaus grotelės puikiai kepa ir išlaiko šilumą, todėl puikiai tinka kepti kepsnius ir kitus patiekalus. Be to, juos lengviau naudoti, nes jie turi nelimpančią dangą.
  • Nerūdijančio plieno grilio grotelės: Nerūdijantis plienas yra dar viena populiari BBQ grotelių medžiaga. Jis yra tvirtas, lengvas, atsparus rūdims ir korozijai, todėl puikiai tinka naudoti lauke. Ant nerūdijančiojo plieno grotelių patartina kepti švelnius gaminius, pavyzdžiui, žuvį, nes ant jų tolygiai pasiskirsto šiluma ir mažiau prilimpa.
  • Geležinės BBQ grotelės: Dėl tvirtos konstrukcijos, patikimumo ir tolygaus karščio paskirstymo jos puikiai tinka kepti ant grotelių ir kepti patiekalus. Geležines groteles prieš naudojimą reikia sutepti riebalais, kad maistas nepriliptų. Tinkamai prižiūrimi jie gali tarnauti daugelį metų.

Labai svarbu išsirinkti geriausiai jūsų poreikius ir maisto ruošimo būdą atitinkantį grilio grotelę, nes kiekvienas modelis turi specifinių privalumų.

Parduotuvėje Kulina taip pat galite įsigyti papildomų kepimo ant grotelių priedų, pavyzdžiui, BBQ įrankių, grilio valymo priedų ir kepsninės indų, kurie puikiai derės su jūsų kepsninės grotelės.