BBQ uždengimas

11 items total
Kepsninės uždangalas G2-VIDERO, Rösle
56,99 € –14 %
49 €
ROS25455
Kepsninės uždangalas VIDERO G6, Rösle
124 € –19 %
100 €
ROS25518
Kepsninės dangtis MINICHEF 420 G / 420 E, Outdoorchef ODCH1822155
Kepsninės dangtis VIDERO G3, Rösle
91 € –14 %
78 €
ROS25516
Kepsninės uždangalas VIDERO G2, Rösle
80 € –12 %
70 €
ROS25515
Kepsninės uždangalas CONE, Höfats
73 €
HO010401
Kepsninės uždangalas BOWL, Höfats
42 €
HO00001
Kepsninės dangtis NERO M / CARUS M, Remundi
111 €
RMDI800852
Kepsninės dangtis P-LINE/U-LINE 480, Outdoorchef
126,70 €
ODCH1822157

Grilio dangčiai - saugokite savo kepsnines švarias ir apsaugotas

Kas yra BBQ dangčiai?

Daugeliui žmonių kepsninė yra būtina įranga ruošiant maistą lauke. Tačiau, palikdami kepsninę lauke, arba dujinė kepsninė, elektrinis grilis arba kepsninė su anglimis, gali būti pažeistas, sutrumpėti jo tarnavimo laikas ir laikui bėgant pablogėti jo eksploatacinės savybės. Būtent čia praverčia grilio dangčiai, kurie apsaugo kepsninę nuo oro sąlygų, išlaiko ją sausą, švarią ir nepažeistą.

Jų būna įvairių dydžių ir formų, kad tiktų įvairių tipų kepsninėms, jos gaminamos iš įvairių medžiagų, įskaitant poliesterį ir poliuretaną. Kiekvienam, kuris turi lauko kepsninę, reikia grilio dangčio, todėl mūsų pasiūlyme rasite ne tik geriausias kepsnines ir laužavietes, bet ir patvarius bei patogius apsauginius kepsninių dangčius.

Kokie yra grilio dangčio naudojimo privalumai?

Grilio dangčio naudojimas griliui apsaugoti turi daug privalumų, įskaitant:

  • Apsauga nuo stichijų: Grilio dangtis gali padėti apsaugoti kepsninę nuo sniego, lietaus ir kitų veiksnių, kurie gali jai pakenkti, sukelti rūdis ir koroziją. Taip padidinsite kepsninės ilgaamžiškumą ir galiausiai sutaupysite pinigų.
  • Švaros palaikymas: jums nereikės tiek daug laiko praleisti valant kepsninę, nes dangtis neleidžia ant jos kauptis dulkėms, purvui ir kitoms šiukšlėms. Taip lengviau prižiūrėti kepsninę, kad ji visada būtų paruošta naudoti.
  • Kenkėjų prevencija: Grilio dangtis gali padėti išvengti vabzdžių ir graužikų lizdų kepsninėje. Tai padeda išlaikyti kepsninę higienišką ir švarią, taip pat stabdo ligų plitimą.
  • Išvaizdos palaikymas: Laikui bėgant, dėl saulės spindulių poveikio jūsų grotelių spalva gali išblukti arba pakisti. Grilio dangtis padės išlaikyti gerą grilio išvaizdą, nes neleis išblukti ir pakeisti spalvą dėl saulės spindulių poveikio.

Kokių rūšių yra kepsninių dangčiai?

Parduotuvėse Kulina galima įsigyti kelių rūšių grilio dangčių, kurių kiekvienas pasižymi ypatingomis savybėmis ir privalumais. Tai:

  • Poliesterio dangteliai: Poliesterio užvalkalai yra tvirti ir lengvi, be to, dažnai turi papildomų savybių, pvz., atsparumą vandeniui ir apsaugą nuo UV spindulių. Dėl savo prieinamos kainos ir pritaikomumo jie yra labai mėgstamas grilio dangčių variantas.
  • Poliuretano dangteliai: Poliuretano (PU) dangčiai - tai naujesnis kepsninių dangčių tipas, kuris užtikrina didesnį atsparumą vandeniui ir apsaugą nuo oro sąlygų. Jie yra labai mėgstamas grilių savininkų pasirinkimas, nes yra lengvi ir tvirti.