194 items total
Vaikiškas kilimas NAFFIE 100 x 104 cm, rudas, Bloomingville BV82052925
Pagalvėlė POPPY 60 x 60 cm, geltona, Hübsch
61 €
HU21208
Stalo takelis HAY 50 x 150 cm, Foonka
Outlet
38 € –26 %
27,75 €
FOTR50150H
Pagalvės užvalkalas SNOW 50 x 60 cm, Foonka
30 €
FOPC50X60SN
Antklodė TONE 130 x 200 cm, rožinė, Hübsch
130 €
HU220901
Padėkliukas po puodeliu, 4 vnt. rinkinys, rudas, Litton LT20300
Up
More products

Namų tekstilės - paverskime namus jaukia vieta

Namų tekstilė yra labai svarbi bet kokio namų įrengimo dalis. Ji ne tik gerai atrodo, yra funkcionali, šildo, o erdvė prisipildo grožio ir tvaros, bet ir suteikia interjerui švelnumo ir jaukumo, todėl norisi sugrįžti.

Namų tekstilių tipai

Apskritai namų tekstilę galime skirstyti pagal patalpas, kuriose ji daugiausia naudojama. Todėl Kulina parduotuvėje rasite šias namų tekstilės kategorijas:

 • Virtuvės tekstilė (ji daugiausia yra funkcinė, suteikia apsaugą ir padeda išlaikyti švarą ruošiant maistą ir po jo)
 • Stalo tekstilė (naudojama valgomajame, taip pat virtuvėje ar terasoje)
 • Miegamojo patalynė (tekstilė patogiam miegui ir puikiam miegamojo išdėstymui)
 • Vonios tekstilė (su minkštais ir stilingais rankšluosčiais)
 • Grindų dangos (kilimai, takeliai ir durų kilimėliai)
 • Lauko tekstilė (pagaminta iš medžiagų, skirtų naudoti lauke sode, terasoje ar balkone)
 • Vaikiška tekstilė (pasižymi spalvingais audiniais ir raštais, kurie patiks vaikams)

tekstilės vaidmuo namų aplinkoje

Namų tekstilė pagal apibrėžimą yra audiniai ir medžiagos, naudojami kaip namų apstatymo dalis, kurių pritaikymas buityje yra labai įvairus. Tačiau tekstilė yra daug daugiau nei tai ir tarnauja ne tik funkciniams tikslams. Žinoma, tai suteikia komforto ir apsaugos, tačiau kartu tarnauja gyventojams, padeda jų gyvenimui ir, svarbiausia, suteikia mūsų interjerui apibrėžtą estetinę charakteristiką. Padėkite ant grindų kilimą, pakabinkite užuolaidas ir padėkite porą pagalvėlių ant sofos ir pažiūrėkite, kaip jos keičia kambario charakterį.

Skirtingi audiniai padaro jūsų interjerą šiltą ir jaukų, suteikia dimensijos ir charakterio. Jie padaro erdvę minkštą ir patrauklią, vieta, kurioje norisi atsipalaiduoti ir nusiraminti po įtemptos dienos. Taigi namų tekstilė yra ne tik funkcionali ir dekoratyvi, bet ir veikia jūsų nuotaiką, todėl šios raminančios savybės niekada nereikėtų nuvertinti.

Kaip išsirinkti namų tekstilę, kad ji derėtų prie jūsų interjero stiliaus?

Nesvarbu, ar ieškote rankšluosčių, staltiesės, skalbinių ar vonios rankšluosčio, įsitikinkite, kad jų stilius ir spalvos atitinka jūsų interjero stilių ir spalvas. Namų tekstilė – net jei ji yra grynai funkcionali – matoma jūsų erdvėje, todėl turėtų būti suvokiama kaip puošmena. Dėl plataus Kulinoje siūlomų gamintojų ir stilių asortimento galite rinktis iš minimalistinių, paprastų ir ramesnių tonų bei spalvingos tekstilės su stilingais raštais ir dramatiškais kontrastais.

Nepamirškite atspalvių ir raštų, kurie labiausiai tinka jūsų interjero stiliui.

 • Jei norite minimalistinių, pramoninių kompozicijų, rinkitės paprastą juodą, baltą arba pilką tekstilę.
 • Skandinaviškuose interjeruose, kuriuose svarbiausia balta spalva ir mediena, erdvę galite pagyvinti skirtingais mėlynos ir saulėtos geltonos spalvos atspalviais. Taip pat galite įvesti keletą geometrinių raštų, kad interjeras būtų dinamiškesnis.
 • Klasikiniai interjerai, išskyrus klasikinę spalvų paletę, įskaitant juodą, baltą, smėlio ir pilką, mėgsta rafinuotus atspalvius, tokius kaip tamsiai žalia, tamsiai mėlyna, tamsiai raudona, klasikinis auksas arba šilti rudi atspalviai.
 • Jei nebijote spalvų ir jūsų erdvė pilna spalvingų dekoracijų, tiesiog pasirinkite atspalvius, kurie geriausiai tinka jūsų kambariui ar jūsų nuotaikai.

Užpildykite kambarius jaukiais, minkštais ir stilingais tekstilės gaminiais ir pasirūpinkite, kad kiekvieną minutę ir kiekvieną valandą, praleistą namuose, būtų patogu.