Vandens buteliai

82 items total
Termosas BLUDROP 500 ml, žalia, Tefal
30,99 € –6 %
29 €
TEFN3110210
Termosas BLUDROP 500 ml, rožinė, Tefal
31 €
TEFN3110410
Termo gertuvė BLUDROP SLEEVE N3110510, 500 ml, juoda, Tefal TEFN3110510
Termosas BLUDROP SLEEVE N3110810, 500 ml, rožinė, Tefal TEFN3110810
Glotnučių buteliukas MASTER SEAL TO GO 300 ml, Tefal TEFN1071510
Termo kolba BLUDROP SLEEVE N3110610, 500 ml, žalia, Tefal TEFN3110610
Termosas BLUDROP SLEEVE 500 ml, mėlyna, Tefal
35 €
TEFN3110710
Termo sas BLUDROP 500 ml, juoda, Tefal
37,90 €
TEFN3110110
Up
More products

Vandens buteliukai - gurkšnokite patogiai, malšinkite troškulį ir skonį stilingai

Vanduo yra būtinas mūsų išgyvenimui, o norint išsaugoti gerą sveikatą, labai svarbu išlikti hidratuotam. Todėl pravartu visada su savimi turėti vandens butelis . Jis padeda jums išlaikyti drėgmę, taupyti pinigus ir mažinti anglies dioksido pėdsaką.

Vandens buteliukai - tai talpyklos, skirtos skysčiams laikyti ir gabenti. Jų būna įvairių formų, dydžių, spalvų ir medžiagų. Aukščiausios kokybės vandens butelius renkamės iš tokių gamintojų kaip Yumbox, Eva Solo, Stelton ir daug kitų.

Taip pat galite peržiūrėti mūsų pietų dėžutes, jei nuolat keliaujate ir jums reikia ko nors stilingo prie vandens butelis.

Kokių rūšių vandens buteliukų galima įsigyti Kulina?

Mūsų svetainėje galite rinktis iš įvairių rūšių vandens butelių, kurių kiekvienas turi tam tikrų privalumų.

  • Plastikiniai vandens buteliai - plastikiniai buteliai yra iš plastiko pagaminti indai, naudojami vandeniui laikyti ir nešiotis. Jie yra transportabilūs, lengvi ir plačiai prieinami.
  • Nerūdijančio plieno vandens buteliai - iš nerūdijančio plieno pagaminti vandens buteliai yra atsparesni ir ekologiškesni. Juos galima perdirbti, o jei jie yra izoliuoti, vandens temperatūra juose gali išlikti ilgesnį laiką.
  • Stikliniai vandens buteliai - stikliniai vandens buteliai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori visiškai atsisakyti plastiko. Jie nekenkia aplinkai, yra daugkartinio naudojimo ir juose nėra cheminių medžiagų. Be to, jie nesulaiko skonio ir kvapų, juos lengva valyti.
  • Išmanieji vandens buteliukai - ar vandens butelis gali būti išmanus? Taip, gali! Atidžiau pažvelkite į Joseph Joseph vandens buteliukus ir sužinokite, kaip jie gali padėti jums palaikyti hidrataciją. Viena iš pagrindinių "Dot" vandens butelis savybių - unikalus dangtelis su besisukančiu ciferblatu su spalvotais taškeliais. Kiekvienas taškelis reiškia tam tikrą vandens kiekį, paprastai 200 mililitrų (arba 7 uncijos). Gerdami vandenį iš buteliuko, galite pasukti ciferblatą ir žymėti savo pažangą. Šis vizualus vaizdas leidžia lengvai stebėti, kiek vandens suvartojote, ir padeda jums išlikti hidratuotiems.

Kaip prižiūrėti vandens butelius?

Kad vandens butelis išliktų higieniškas ir švarus, turite juo rūpintis. Toliau pateikti patarimai padės tinkamai prižiūrėti vandens butelius:

  • Clean dažnai: Cleanreguliariai naudodami vandens butelis , atsikratykite bet kokių mikrobų ar likučių, kurie galėjo susikaupti. Išvalę butelio vidų šepetėliu ir karštu muiluotu vandeniu, gerai išplaukite butelį po tekančiu vandeniu.
  • Patikrinkite indaplovės saugumą: Kai kurie vandens buteliai gali būti atsparūs aukštai temperatūrai ir abrazyviniams plovikliams, naudojamiems indaplovėse, tačiau kiti - ne.