Alessi

Alessi – italų dizaino svajonių gamykla jau daugiau nei 100 metų „daro įprastą nepaprastu", kurdama kasdienes prekes, kurios būtų įdomios, estetiškos, funkcionalios ir paklausios. Štai kodėl tiek daug jų tampa dizaino ikonomis, kurias greitai pamilsite!
398 items total
Puodų rinkinys EDO, 7 vnt, nerūdijantis plienas, Alessi ALPU100S7
Puodų rinkinys MAMI, 7 vnt., nerūdijantis plienas, Alessi ALSG100S7
Stalo įrankių rinkinys RUNDES MODELL, 24 vnt., Alessi ALJH01S24
Elektrinis virdulys PLISSE 1 l, juodas, Alessi
89 €
ALMDL061B
Šparagų puodas EDO 4 l, Alessi
Outlet
125 € –15 %
106 €
ALPU309
Skrudintuvas PLISSE, 2 riekelės, juodas, Alessi
99 €
ALMDL08B
Espreso kavinukas LA CONICA, 150 ml, Alessi
265 €
AL900023
Salotų dubuo MAMI 2,7 l, 27 cm, baltas, Alessi
108 €
ALSG5338
Serviravimo lėkštė PLATEBOWLCUP 36 x 25 cm, Alessi ALAJM2822
Skrudintuvas SG68, 2 riekelės, Alessi
320 €
ALSG68W
Elektrinė citrusinių vaisių sulčiaspaudė SG63, Alessi ALSG63W
Puodo dangtis EDO 14 cm, nerūdijantis plienas, Alessi ALPU20014
Desertinė lėkštė COLOMBINA, 24 cm, Alessi
25 €
ALFM105
Serviravimo dubuo MAMI 14,5 cm, Alessi
Outlet
25 € –25 %
18,75 €
ALSG5354
Stalo įrankių rinkinys NUOVO MILANO, 30 vnt., Alessi AL5180S30
Up
More products

ALESSI – Italijos svajonių gamykla

Alessi prekinio ženklo istorija

Alessi yra itališkas prekinis ženklas, įkurtas 1921 m. lakštinio metalo apdirbėjo Giovanni Alessi Anghini. Nuo pat pradžių gaminiai, sukurti daugiausia apdorojant metalus šaltuoju būdu, garsėjo aukšta kokybe, meistriškumu, tobula apdaila, šiuolaikiška išvaizda, kūrybiškumu ir naujovėmis. Pirmieji pramoniniai, bet tuo pat metu dekoratyviniai gaminiai, tokie kaip metalinės vaisinės ir dubenys, buvo pagaminti dar 1945 m. ir maždaug tuo metu ALFRA (Alessi FRAtelli) pradėjo bendradarbiauti su nepriklausomais dizaineriais. Alessi gaminius vis dar gamina Italijoje by highly skilled craftsmen at the factory in Crusinallo, Omegna.

Alessi misija ir vizija>

Alberto Alessi, įkūrėjo anūkas, kartą pasakė, kad „tikras dizaino kūrinys turi sujaudinti žmones, perteikti emocijas, sugrąžinti prisiminimus, nustebinti ir prieštarauti įprastam mąstymui". Jis buvo tas, kuris padarė įtaką tam, kaip Alessi galvoja apie dizainą, ir nustatė jo misiją. Manoma, kad Alessi kūrybines išraiškas pavers tikrais namų objektais, galinčiais išpildyti svajones ir patenkinti žmogaus troškimus. Tai laikoma svajonių gamykla, kur paprastą paverčia nepaprastu. Manoma, kad šio prekinio ženklo gaminiai patenkins laimės ir meno poreikį. Tačiau Alessi yra ne tik svajonių gamykla, bet ir savotiška taikomųjų menų pramoninių tyrimų laboratorija.

Žymūs dizaineriai ir bendradarbiavimas

1970 m. prie įmonės prisijungęs Alberto Alessi aiškiai pasakė, kad nori gaminti gaminius, kurie būtų ne tik funkcionalūs, bet ir galėtų patenkinti žmonių meno ir poezijos poreikį. Būtent tada Alessi pradėjo bendradarbiauti su grupe menininkų, įskaitant Salvadori Dalí o vėliau ir su tokiais žymiais dizaineriais, kaip Ettore Sottsass, Richard Sapper, Achille Castiglioni ir Alessandro Mendini kurie prisidėjo prie įmonės transformacijos į svajonių gamyklą, kaip tai įsivaizdavo Alberto.

Bėgant metams daug žinomų menininkų ir dizainerių nusprendė dirbti su Alessi, įskaitant tokias dizaino žvaigždes kaip Zaha Hadid, Aldo Rossi, Toyo Ito, Marcel Wanders, Miriam Mirri, Michael Graves, ir Philippe Starck.

Medžiagos ir kokybė

Dauguma Alessi gaminių buvo sukurti šaltuoju būdu apdorojant metalus (nerūdijančio plieno, vario, žalvario ir nikelio), tačiau į katalogą taip pat įtraukta daug kitų medžiagų, tokių kaip mediena, porcelianas, stiklas ar plastikas. Visoms medžiagoms ir procesams taikomi griežti kokybės standartai, jie yra nesenstantys ir elegantiški, be jokių kompromisų tarp pramoninės gamybos technologinio sudėtingumo ir dėmesio detalėms, būdingoms menui ir meistriškumui.

Produktai ir dizaino ikonos

Alessi garsėja savo namų apyvokos ir virtuvės reikmenimis – funkcionaliais, gražiais ir stilingais gaminiais, kurie gali būti ir naudingi, ir dekoratyvūs. Kataloge yra virtuvės reikmenys, indai, stikliniai indai, stalo įrankiai, kavos iramp; arbatos bei baro aksesuarai, svetainės dekoratyviniai ir funkcionalūs vonios reikmenys.

Tarp populiariausių Alessi produktų yra tokios dizaino ikonos, kaip:

Alessi produktai – kur juos galima rasti?

Daugelį Alessi produktų galima pamatyti žinomuose muziejuose visame pasaulyje, pvz. Pompidou centre, Viktorijos ir Alberto muziejuje ir Moderniojo meno muziejuje. Taip pat juos galite pastebėti įvairiuose dizaino ir interjero žurnaluose. Tiesą sakant, sunku rasti tokį, kuriame nebūtų nei vieno Alessi gaminio, matomo nuotraukose! Virtuvės gaminius iš garsiosios Italijos svajonių fabriko galima pamatyti ir filmuose. Juos mėgsta tiek paprasti žmonės, tiek ir įžymybės, jie puikiai tinka kaip dovanos dizaino mylėtojams bei gali tapti idealia vestuvių dovana.