15 items total
Sieninis laikrodis CRONO ⌀ 30,5 cm, Blomus
124 €
BM65436
Sieninis laikrodis CUT 'N PASTE 71 cm, juodai baltas, Seletti SLT15182
Sieninis laikrodis TEMPUS 25 cm, juodas, Philippi
59 €
PHP183019
Sieninis laikrodis TEMPUS W4 20 cm, baltas, Philippi PHP183023
Sieninis laikrodis TEMPUS W4 31 cm, baltas, Philippi PHP183021
Stalinis laikrodis TWO, 13 cm, juodas, Philippi
49,90 €
PHP148002
Žadintuvas TEMPUS 10 cm, pilkas, Philippi
39,90 €
PHP183015

Laikrodžiai – nesenstančios dekoracijų detalės

Ar norite, kad jūsų namai atrodytų elegantiški ir elegantiški? Ieškote praktiško, klasikinio ar minimalistinio dekoro? Pasirinkite gražų laikrodį ir pažiūrėkite, kaip jis gali pakeisti jūsų interjero jausmą.

Akivaizdu, kad laikrodžiai beveik nuo pat pradžių buvo suvokiami ne tik kaip praktiški, bet ir kaip labai dekoratyvūs. Žvelgdami į istorinius pastatus – ar modernius, dizainerių sukurtus laikrodžius – matome, kad dekoratyvios gali būti visos laikrodžių dalys – jų ciferblatai, rodyklės, korpusai, net smulkmeniškos linijos. Todėl puiku interjere naudoti laikrodžius, nors laikui tikrinti dažniausiai naudojame elektroninius prietaisus.

Kai kurios idėjos, kaip papuošti namus laikrodžiu

  • Pasirinkite laikrodį atsižvelgdami į sienos spalvą. Dėl neutralių, šviesių tonų rinkitės tamsaus atspalvio laikrodį, tamsioms sienoms tiks šviesesnio atspalvio sieninis laikrodis,
  • pakabinkite laikrodį akių lygyje arba aukščiau,
  • virtuvė ir svetainė yra bene patogiausios vietos pakabinti laikrodį (pakabinti virš stalo arba virš sofos ar židinio). Taip pat galite pakabinti laikrodį virš arba skersai lovos miegamajame, šalia lango arba kambario kampe,
  • Jei ieškote dekoracijos, kuri būtų pagrindinis interjero taškas, pasirinkite per didelį laikrodį ir padėkite jį virš sofos arba sienos viduryje.
  • ideali zona arba sienos laikrodžiams dėti yra šiaurė, šiaurės rytai ir rytai
  • dekoruokite sieną visą parą lentynomis, veidrodžiais ar nuotraukų rėmeliais

Šiuolaikiniai laikrodžiai sumaišo naujas technologijas su tradicinėmis formomis ir reprezentuoja dizainą, kuris randa įdomų sprendimą tradicinei, funkcinei laiko koncepcijai. Rinkitės iš daugybės skirtingų stilių, spalvų ir medžiagų ir naudokite laikrodį, kad suteiktumėte savo interjerui dimensijos.