Plastikiniai virduliai

14 items total
Elektrinis virdulys 1,5 l, juodas, Eva Solo
129,95 € –5 %
122,70 €
ES502921
Elektrinis virdulys 1,5 l, baltas, Eva Solo
123,70 €
ES502920
Elektrinis virdulys PLISSE 1 l, juodas, Alessi
89 €
ALMDL061B
Elektrinis virdulys PLISSE 1,7 l, pilkas, Alessi
99 €
ALMDL06G
Elektrinis virdulys PLISSE 1,7 l, baltas, Alessi
99 €
ALMDL06W
Elektrinis virdulys PLISSÉ, 1,7 l, žalias, Alessi ALMDL06GR
Elektrinis virdulys PLISSE 1 l, baltas, Alessi
89 €
ALMDL061W
Elektrinis virdulys PLISSE 1,7 l, pilkas, Alessi
89 €
ALMDL061G
Elektrinis virdulys PLISSE 1 l, raudonas, Alessi
89 €
ALMDL061R
Elektrinis virdulys PLISSÉ, 1 l, žalias, Alessi
89 €
ALMDL061GR
Elektrinis virdulys THE LOFT 1,7 l, baltas, Tefal
53,80 € –20 %
43,04 €
TEFKO250130

Plastikinis virdulys - stilingas būdas užvirinti vandenį

Elektrinis virdulys - tai elektrinis prietaisas, kuris pats šildo vandenį ir išsijungia, kai vanduo pasiekia virimo temperatūrą arba iš anksto nustatytą žemesnę nei 100 °C temperatūrą. Plastikinis virdulys - tai virdulys su plastikiniu korpusu. Taip pat yra ir kitų tipų elektrinių virdulių, pavyzdžiui, stikliniai ir nerūdijančio plieno elektriniai virduliai.

Vienas iš svarbiausių virtuvės reikmenų, kuris neabejotinai turi būti kiekvienoje virtuvėje, yra virdulys. Čia, Kulina, mes turime didelį plastikinių virdulių pasirinkimą iš gerai žinomų gamintojų, pvz Alessi, Stelton, ir Eva Solo įvairių stilių ir spalvų. Kai kurios iš jų yra net dizaino ikonos, visos jos labai stilingos ir puikiai papuoš jūsų virtuvės stalviršį. Taip pat galite patikrinti gamintojo pasiūlymą ir išsiaiškinti, ar yra kitų derančių virtuvės prietaisų, pavyzdžiui, skrudintuvas ar kavos malūnėlis, kad jūsų virtuvė atrodytų vientisiau.

Kaip dažnai turėčiau plauti plastikinį virdulį?

Viskas priklauso nuo to, kaip dažnai naudojate virdulį ir koks yra vandens kietumas. Kalcio karbonatas kalkių pavidalu kaupiasi tose vietose, kur vanduo yra kietas. Aplink čiaupus ir įrangos, pavyzdžiui, virdulių, viduje dažnai susidaro kalkių nuosėdų.

Kad būtų lengviau atlikti šią užduotį, pastebėję kalkių nuosėdų, nedelsdami išvalykite dugną. Jei jūsų vanduo ypač kietas, tai gali tekti daryti net kartą per savaitę.

Tinkamai išvalę ir prižiūrėję virdulį, galėsite mėgautis arbata ir patiekti ją mėgstamame puodelyje mėgstamame puodelyje.

Kokios yra pagrindinės plastikinio virdulio savybės?

Kiekvienas mūsų plastikinis virdulys buvo kruopščiai suprojektuotas taip, kad būtų madingas, veiksmingas ir funkcionalus. Didžiausias plastikinių virdulių privalumas yra jų prieinamumas, tačiau jie taip pat yra lengvi, įvairių spalvų ir patrauklių formų.

Kad plastikas nesiliestų su verdamu skysčiu, kai kurių mūsų plastikinių virdulių vidus yra iš nerūdijančio plieno. Visada įsitikinkite, kad plastikinis virdulys yra patikimo gamintojo, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir plastiko, kurio sudėtyje nėra BPA ir kuris liečiantis su karštu vandeniu neišskiria jokių kenksmingų medžiagų.

Ieškote kitų būtiniausių virtuvės reikmenų arba daugiau arbatos priedų? Perskaitykite mūsų pirkinių vadovą apie 10 svarbiausių virtuvės reikmenų, į kuriuos verta investuoti, arba mūsų arbatos ruošimo ir serviravimo pirkinių vadovą visiems arbatos mėgėjams.