Raclette griliai

2 items total

"Raclette" kepsninės - puikiai tinka visoms progoms

Kas yra raclette kepsninės?

"Raclette" kepsninės - tai nešiojamosios stalinės kepsninės, naudojamos sūriui lydyti ir įvairiems patiekalams gaminti. Raclette - tai tradicinis šveicariškas patiekalas, kai sūris lydomas ant įkaitinto akmens arba metalinės plokštės ir tada užbarstomas ant bulvių, daržovių ir mėsos.

Taip pat galite peržiūrėti mūsų kepsninių ir laužaviečių kolekciją, kad smagiai praleistumėte laiką sode, arba peržiūrėti mūsų pirkinių vadovą, kuriame rasite patarimų ir produktų, padėsiančių dar įdomiau leisti laiką lauke su draugais ir šeima.

Kokį maistą geriausia gaminti su raclette kepsninėmis?

"Raclette" kepsninės yra universalios, jomis galima paruošti daugybę gardžių patiekalų, įskaitant:

  • Raclette sūris: Raclette sūris yra pusiau kietas, riešutų, šiek tiek saldaus skonio sūris, kuris lengvai išsilydo. Jį galima valgyti vieną arba su kitais ingredientais.
  • Daržovės: Paprikos, cukinijos, grybai ir svogūnai. Kepimo ant grotelių karštis padeda daržovėms karamelizuotis, todėl jos įgauna saldų, dūmo skonį.
  • Mėsa: Raclette kepsninėse taip pat galima kepti vištieną, jautieną ir ėrieną. Plonai supjaustyta mėsa greitai iškepa, ją galima paskaninti lydytu sūriu ir daržovėmis.
  • Jūros gėrybės: Raclette kepsninės taip pat puikiai tinka ruošti jūros gėrybes, pvz., krevetes, šukutes ir lašišą.
  • Bulvės: Bulvės yra įprastas raclette virtuvės elementas. Juos galima išvirti arba iškepti, paskui padengti lydytu sūriu ir papildomais ingredientais, pavyzdžiui, šonine, svogūnais ir žolelėmis.
  • Duona: Ant raclette kepsninėgalima kepti duoną, tiek vieną, tiek su sūriu ir kitais priedais. Kepimui ant grotelių idealiai tinka duona su plutele, pvz., bagetė arba rūgpienis.

Ar galima naudoti raclette kepsnines vakarėliuose?

Taip, raclette kepsninės puikiai tinka vakarėliams ir susibūrimams. Jos puikiai tinka pramogoms, nes jose galima kartu ruošti ir valgyti, todėl aplinka tampa gyvybinga ir įdomi.

Mūsų raclette kepsnines gamina tokie garsūs prekių ženklai kaip Severin ir yra įvairių spalvų, todėl galite išsirinkti jūsų vakarėliui tinkantį variantą. Be to, jas paprasta įrengti ir naudoti, todėl jos puikiai tinka tiek neformaliems susibūrimams, tiek oficialesniems vakarėliams.

Raclette vakarėliai ypač populiarūs žiemos mėnesiais, kai oras būna vėsus. Be to, jie puikiai tinka improvizuotiems susitikimams, nes jiems nereikia daug pasiruošimo ir juos galima greitai pastatyti.