Nachtmann

Nachtmann reiškia elegantišką, prabangų krištolinį stiklą, kuris taps jūsų stalo puošmena – tiek kasdien, tiek ypatingomis progomis. Stiklinės, grafinai, dubenys, vyno ir viskio taurės, vazos – rinkitės nesenstančią klasiką.
120 items total
Viskio grafinas PUNK, su dangteliu, Nachtmann
135 € –38 %
83,60 €
NM99505
Viskio rinkinys BOSSA NOVA, 3 vnt., Nachtmann
135 € –37 %
85 €
NM101095
Vaza BOSSA NOVA 28 cm, Nachtmann
77,50 € –29 %
55 €
NM80729
Up
More products

Nachtmann - geriausias Bavarijos krištolas

Nachtmann yra gerai žinomas krištolo stiklo gaminių prekės ženklas, garsėjantis išskirtine kokybe ir unikaliu dizainu. Šis prekės ženklas jau daugiau kaip 180 metų gamina puikius krištolo gaminius, kurie garsėja precizišku meistriškumu ir dėmesiu detalėms.

Nachtmann prekės ženklo istorija

Nachtmann prekės ženklo šaknys siekia Bavarijos mišką Vokietijoje, kur jis buvo įkurtas 1834 m. NACHTMANN logotipe esanti stilizuota raidė N reiškia įkūrėjo Joh. Michael Nachtmann. Šis prekės ženklas greitai išgarsėjo aukštos kokybės krištolo gaminiais ir netrukus išplito į tarptautines rinkas.

2004 m. Nachtmann prekės ženklą įsigijo Riedel, garsi Austrijos krištolo stiklo gaminių bendrovė. Šis susijungimas leido Nachtmann išplėsti savo gaminių asortimentą ir dar labiau sustiprinti išskirtinės kokybės reputaciją.

Gamyboje naudojamos medžiagos

Nachtmann gamindama krištolo stiklo gaminius naudoja tik geriausias žaliavas. Prekės ženklo stiklas gaminamas iš ypatingos rūšies krištolo, kuris garsėja savo skaidrumu ir spindesiu. Šis krištolas taip pat yra labai patvarus, todėl Nachtmann gaminiais galima mėgautis daugelį metų.

Nachtmann"produktų asortimentas

Nachtmann siūlo platų krištolo stiklo gaminių asortimentą, įskaitant įvairių rūšių taures - vyno, alaus, šampano ir viskio taures, taip pat dubenis, užkandžių serviravimo dubenis ir tortų lėkštes. Kiekvienas gaminys sukurtas taip, kad pagerintų gėrimo vartojimo patirtį ir pagerintų gėrimo pateikimą.

Kuo ypatingos Nachtmann viskio taurės ir "Punk" serija

Nachtmannviskio taurės ypač išsiskiria drąsiu dizainu. Prekės ženklo dizaineriai sukūrė viskio taurių asortimentą, kuris yra ne tik funkcionalus, bet ir estetiškas. Šios taurės sukurtos taip, kad sustiprintų viskio aromatą ir skonį ir suteiktų išskirtinę gėrimo patirtį.

Nachtmann Punk serija - tai krištolinių stiklo indų kolekcija, pasižyminti įspūdingu unikaliu dizainu. Kolekciją sudaro viskio taurė, taurė ilgam gėrimui ir alaus bokalas, kurių kiekviename iš jų išryškintas drąsus, punk stiliaus raštas. Dizainas yra aštrus ir modernus, todėl "Punk" serija yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie savo gėrimų indų kolekciją nori papildyti savitumu. Nepaisant netradicinio dizaino, "Punk" serija gaminama taip pat preciziškai ir su tokiu pat dėmesiu detalėms, kaip ir visi Nachtmann gaminiai, todėl kiekvienas stiklas yra aukščiausios kokybės.

German Design Award Nachtmann 's SPHERE stiklo serijai

2016 m. Nachtmann's SPHERE stiklo serija buvo apdovanota prestižiniu German Design Award apdovanojimu (serija apdovanota "Special Mention" kategorijoje). Prieš tai už puikų dizainą 2015 m. jis buvo apdovanotas "Red Dot" dizaino apdovanojimu, o 2014 m. - "Bayerischer Staatspreis". Šioje serijoje yra įvairių gražiai pagamintų stiklo gaminių, įskaitant viskio taures, šampano fleitas ir vyno taures. Kiekvienas serijos gaminys pasižymi unikalia sferine forma, kuri yra ir vizualiai įspūdinga, ir funkcionali.

Kodėl žmonės vertina Nachtmann dizainą?

Žmonės vertina Nachtmann dizainą, nes jis yra ir elegantiškas, ir funkcionalus. Šio prekės ženklo krištoliniai stiklo indai sukurti taip, kad pagerintų gėrimo vartojimo patirtį ir pagerintų gėrimo pateikimą. Be to, Nachtmann gaminiai garsėja išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu, todėl jie yra protinga investicija tiems, kurie vertina puikius krištolo stiklo gaminius.

Apibendrinant galima pasakyti, kad Nachtmann yra prekės ženklas, kuris jau daugiau nei 180 metų gamina išskirtinius krištolo stiklo gaminius. Dėl aukštos kokybės medžiagų, preciziško meistriškumo ir drąsaus dizaino šis prekės ženklas tapo mėgstamiausiu tarp krištolinio stiklo gaminių entuziastų visame pasaulyje. Nesvarbu, ar ieškote taurių vynui, alui, šampanui, ar viskiui, Nachtmann rasite gaminį, kuris pagerins jūsų gėrimo patirtį ir pagerins gėrimo pateikimą.