Peilių rinkiniai

129 items total
Peilių rinkinio blokas CLASSIC IKON, 7 vnt., Wüsthof WU9876
Peilių rinkinys FOUR STAR, 3 vnt., Zwilling
206 € –33 %
138 €
ZW35048000
Up
More products

Peilių rinkiniai – visi jums reikalingi peiliai viename rinkinyje

Kam reikalingi peilių rinkiniai?

Trys pagrindiniai peiliai: virėjo peilis, pjaustymo peilis ir duonos peilis a> (dantytas peilis) turėtų būti įtrauktas į kiekvieną pagrindinį peilių komplektą. Peilių rinkinį gali sudaryti 2–13 dalių. Kiekvienas jums tinkantis peilių rinkinio elementas, bus funkcionalus jūsų virtuvėje.

Ar pasirenkate idealius peilių rinkinius?

Perkant peilių rinkinį, reikia apsipirkimo vadovo, nes yra daug veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, tačiau patogumas yra labai svarbus; kiekvienas peilis turi veikti ir jaustis taip, lyg jūsų rankos pratęsimas.

  • Medžiaga

Dažniausia peilių medžiaga yra nerūdijantis plienas, o rankenas galime rinktis iš nerūdijančio plieno, medžio, bambuko ir plastiko.

  • Svoris

Peilio svoris priklauso nuo jo paskirties. Pavyzdžiui, šefo peilis, daugumos ekspertų nuomone, turėtų turėti tam tikrą svorį, bet nebūti ir per sunkus, kad pernelyg nespaustų jūsų riešų. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, Kulinoje rasite 8–36 cm dydžių peilių rinkinius.

Jūsų peilių rinkinio prekės ženklai

Prekės ženklo tipas, kurį pasirenkate pirkti, yra labai svarbus, nes tai turi įtakos peilių kokybei ir tarnavimo laikui. WMF, Wusthof, Zwilling yra keletas geriausių prekių ženklų, kuriuos galima įsigyti Kulina parduotuvėje.

Kai kurie mūsų pasiūlymo peilių rinkiniai yra su peilių blokais, kurie yra labai naudingi, kadangi jūsų peilių rinkinys visada bus po ranka, jie užtikrina peilių ašmenų apsaugą. Taip pat yra peilių rinkinių su elegantiškomis medinėmis dėžutėmis, kurios bus puiki dovana visiems maisto gaminimo mėgėjams ar jaunavedžiams.

Kaip išlaikyti peilių aštrumą?

Pats galite pagaląsti peilį trimis skirtingais būdais naudodami peilių galąstuvą - rankinį peilių galąstuvą (dažniausiai žinomas kaip galandiklis, elektrinis peilių galąstuvas arba šlifavimo akmenėlis, kuris yra tiksliausias peilio galandimo būdas.

Kur geriausia laikyti peilių rinkinį?

Yra trys pagrindiniai būdai, kaip tinkamai laikyti virtuvinius peilius. Galite dėti juos ant sieninių magnetinių juostelių, stalčių arba stalviršių peilių blokų lentynos. Visos šios vietos laikomos saugiomis, tačiau idealus pasirinkimas dažnai priklauso nuo to, kaip gerai įrengta jūsų virtuvė.