SMEG

Smeg atstovauja ikonišką jūsų virtuvės dizainą, bet taip pat aukštos kokybės, pažangiausias technologijas ir virtuvės prietaisus, kurie pakeis jūsų požiūrį į maisto gaminimą. Nuo šiol gaminimas bus malonumas ir skonių šventė!
54 items total
Automatinis kavos aparatas BCC01RDMEU, matinė raudona, Smeg SMEBCC01RDMEU
Bandelių šildytuvas TSBW01, Smeg
25 € –20 %
20 €
SMETSBW01
Elektrinis virdulys KLF03GOEU 1,7 l, aukso spalvos, Smeg
223 € –21 %
SMEKLF03GOEU
Elektrinis virdulys KLF03CHMEU 1,7 l, matinis auksas, Smeg SMEKLF03CHMEU
Elektrinis virdulys KLF03RDEU 1,7 l, raudonas, Smeg
189 € –16 %
157,40 €
SMEKLF03RDEU
Elektrinis virdulys KLF03SSEU 1,7 l, chromas, Smeg
225 € –13 %
194 €
SMEKLF03SSEU
Kablio tešlai priedas SMDH01, Smeg
28,70 €
SMESMDH01
Kavamalė CGF01BLEU, juoda, Smeg
289 € –21 %
226,70 €
SMECGF01BLEU
Lašelinis kavos aparatas DCF02BLEU juodas, Smeg
229 € –25 %
170,70 €
SMEDCF02BLEU
Up
More products

Smeg – spalva, dizainas ir technologija

Smeg, visos Italijos buitinių prietaisų gamintojas

Smeg yra italų įmonė, įsteigta 1948 m. ir įsikūrusi Guastalla vietovėje. Jo pavadinimas reiškia „Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla", kuris gali būti išverstas kaip „Emaliavimo gamykla Guastalla kaime Emilia provincijoje Šiaurės Italijoje". Šie gaminiai lengvai atpažįstami dėl išskirtinio dizaino, spalvų ir pojūčio. Būdama meistriškumo simboliu su ženklu „Pagaminta Italijoje", „Smeg" turi 5 pažangiausias gamyklas Italijoje, kuriose visi gaminiai yra griežtai tikrinami kokybės kontrolės, kad būtų užtikrintas maksimalus prietaisų patikimumas.

Smeg misija ir vizija

Smeg didžiausią dėmesį skiria kokybei ir energijos taupymui, tuo pat metu tenkinant šiuolaikinio gyvenimo poreikius. Smeg siekia, kad jos produktai būtų ne tik patvarūs, bet ir patogūs naudoti, todėl kiekvienas Smeg prietaisas pasižymi paprastumu ir funkcionalumu, atliepia šiuolaikinių vartotojų lūkesčius.

Tačiau Smeg yra ir daugiau. Tai stilius, dėl kurio gyvenimas virtuvėje, gaminimas ir maisto ruošimas turėtų būti kuo malonesnis ir gražesnis.

Smeg dizaineriai ir bendradarbiavimas

Ieškodama grožio ir stiliaus, Smeg bendradarbiauja su daugybe pasaulyje žinomų architektų ir dizainerių, pvz., Guido Canali, Mario Bellini, Studio Piano Design, Marc Newson, Giancarlo Candeago.

Smeg yra gerai žinomas dėl savo 50-ųjų stiliaus kolekcijos, pasižyminčios nostalgišku, šiltu retro dizainu (kurį galite pastebėti beveik kiekviename interjero žurnale), bet ir daug drąsesnių bei spalvingesnių kolekcijų, pvz. Kolekcija Sicilija yra mano meilė, sukurta bendradarbiaujant su Matteo Bazzicalupo ir Raffaella Mangiarotti iš gilaus dizaino ir nepakartojamo kūrybiškumo, kurį sukūrė Dolce&Gabbana. Skrudintuvų, sulčiaspaudžių, virdulių, trintuvų ir maišytuvų kolekcija pasižymėjo ryškiomis aukso geltonumo citrinų, citrusinių vaisių, dygliuotų kriaušių ir ryškiai raudonų vyšnių dekoracijomis, kurios yra tipiškos Sicilijos dekoracijos. Šiuos gaminius taip pat galite pamatyti Pedro Almodovaro filme „Skausmas ir šlovė", kuriame vaidina Antonio Banderas ir Penelope Cruz.

Populiariausi Smeg produktai Kulina parduotuvėje

Kulina parrduotuvės klientams patinka visi Smeg siūlomi nedideli virtuvės prietaisai, tokie kaip skrudintuvai, elektriniai virduliai, citrusinių vaisių sulčiaspaudės, kavos malūnėliai ir kavos virimo aparatai. Galite investuoti į visą kolekciją, kad jūsų virtuvės stalviršis atrodytų itin stilingai, arba įsigyti vieną ar du prietaisus, kurie taps akį traukiančia jūsų virtuvės detale – vienodai stilinga ir praktiška.

Atrodo, kad Smeg sukurtas puikiems, lėtiems ir skaniems pusryčiams, kurie pradžiugins jūsų dieną! Senovinė jo gaminių išvaizda ir puikios spalvos derės prie daugelio šiuolaikinių interjerų – klasikinio, retro, eklektiško ar modernaus.