Kapsuliniai kavos aparatai

1 items total
Kelioninis kavos aparatas AESP-312, Akai
204 €
AKAESP312

Pod kavos aparatas - pabuskite su gardžiausiu puodeliu kiekvieną dieną

Kas yra kapsulinis kavos aparatas?

kapsulinis kavos aparatas yra patogus pasirinkimas, jei norite gaminti kavą namuose, bet ieškote greitesnės ir paprastesnės alternatyvos rankiniam kavos aparatui.

Tai puikus pasirinkimas bet kuriam kavos mėgėjui; tereikia iš kapsulių talpyklos išsirinkti kavos kapsulę, ją įdėti, paspausti mygtuką ir patogiai įsitaisyti, kol kavos aparatas automatiškai paruoš kavą ir paruoš espreso kavą.

Tinklalapyje Kulina, siūlome patikimų firmų kavos aparatų kapsulių kolekciją, kurioje rasite įvairių spalvų ir stilių kavos aparatų, pritaikytų jūsų skoniui.

Kuo skiriasi tirpi kava nuo kavos kapsulių?

Kavos kapsulė skiriasi nuo tirpios kavos, nors yra keletas panašumų, dėl kurių galima padaryti greitą išvadą.

Tirpiąją kavą galite pasigaminti sumalę kavos pupeles į miltelius. Tačiau kavos kapsulių atveju, net ir paruošus miltelius, juos reikia supakuoti kaip vieną porciją. Naudojant tirpią kavą tereikia sumaltas kavos pupeles sumaišyti su karštu vandeniu ir paruošti kavą. Į kavos kapsules galite įpilti karšto vandens iš virdulio arba kavos aparato.

Kaip tinkamai prižiūrėti kapsulinį kavos aparatą?

Vienas iš lengviausiai prižiūrimų kavos aparatų yra kavos kapsulių tipo kavos aparatas, todėl jis yra puikus pasirinkimas užimtam gyvenimo būdui. Nors juos lengva prižiūrėti, kelios svarbiausios priežiūros procedūros užtikrins geriausius rezultatus:

Vienas svarbiausių ir veiksmingiausių kapsulinis kavos aparatas priežiūros būdų yra kalkių šalinimas. Visuose kavos virimo aparatuose, kaip ir virdulyje, kaupiasi kalcio arba kalkių nuosėdų sluoksnis, kuris gali pabloginti kavos kokybę.

  • Kasdien patikrinkite mašinos lašėjimo padėklą ir išpilkite skystį, kad sumažintumėte išsiliejimo tikimybę.
  • Taip pat gausite specialiai sukurtų ploviklio pripildytų kavos valymo kapsulių, kad galėtumėte kruopščiai išvalyti kavos aparato vidų.

Jei mėgstate kavą, taip pat galite apžiūrėti kitus Kulina esančius produktus, pavyzdžiui, kavos laikymo indus, kavos malūnėlius ir kavos aparatus