Bloomingville

93 items total
Plakatas XANDER 65 x 45 cm, Bloomingville
Outlet
36 € –39 %
21,75 €
BV82044144
Kūdikių karuselė DOTT, žalia, Bloomingville
Outlet
66 € –35 %
42,50 €
BV82049575
Vaikiškas kilimas NAFFIE 100 x 104 cm, rudas, Bloomingville BV82052925
Pakaba ARANYA 30 cm, rudos spalvos, rotango, Bloomingville BV82058002
Up
More products

Bloomingville Mini - dizainas vaikams ir jūsų šeimai

Bloomingville prekės ženklas buvo sukurtas 2000 m. iš meilės ir susižavėjimo šiaurietišku stiliumi ir gyvenimu. 2014 m. bendrovė tapo "Regent Holding" dalimi ir dabar yra kelių prekių ženklų įmonė, kurios vienas iš prekių ženklų - Bloomingville Mini, atspindintis skandinavišką požiūrį į namų interjero dizainą ir orientuotas į vaikų kambarį. Iš pradžių Bloomingville MINI buvo tik kolekcija, 2015 m. įtraukta į Bloomingville katalogą, tačiau ji išaugo ir šiandien yra atskiras prekės ženklas.

Į vaikų gyvenimą įveskite šiaurietišką stilių su Bloomingville Mini

Bloomingville MINI pristato mažyliams ir šeimoms skirtų gaminių katalogą, sukurtą paprastu, šiltu, skandinavišku stiliumi, kuris tiks bet kokiems namams. Prekės ženklo asortimentą sudaro įvairūs baldai, tekstilės gaminiai, daiktadėžės, dekoras ir vaikų stalo indai. Šis asortimentas sukurtas taip, kad būtų funkcionalus ir stilingas, daugiausia dėmesio skiriant natūralioms medžiagoms, švelnioms spalvoms ir žaismingam dizainui. Tarp populiariausių asortimento gaminių - mediniai žaislai, žaidimų palapinės ir patalynės komplektai.

Bloomingville Mini misija ir vizija

Kurdama ir gamindama vaikų kambario aksesuarus, bendrovė laikosi nuostatos, kad vaikų kambarys turi skatinti žaisti ir kurti, bet kartu būti saugi, jauki vieta nusiraminti ir atsipalaiduoti. Pagal bendrovės misiją, vaikų kambarys turi būti ne tik patogus vaikams, bet ir stilingas, derėti prie visų namų stiliaus, būti vieta, kur vaikai ir tėvai nori leisti laiką, kalbėtis, žaisti ir atsipalaiduoti.

Stilingai papuoškite savo vaiko kambarį

Bloomingville "Mini" prekės ženklo šaknys siekia skandinavišką estetiką, tačiau jo siūlomi gaminiai suteiks jaukumo ir jaukumo kiekvienam kambariui. Ryškios šiltos spalvos ir patogios naudoti medžiagos padės sukurti jaukų kampelį vaikams. Įvairių tekstūrų, formų ir dydžių kilimai taip pat gali suteikti kambariui daugiau šilumos. Minkšta tekstilė, džiugios spalvos, maišomos ir derinamos tekstūros, draugiški raštai, žaismingos iliustracijos ir spalvos priverčia vaikus noriai leisti laiką savo kambaryje.