Chefparade kulinarijos mokykla Prahoje, Bratislavoje ir Budapešte

Škola vaření Chefparade

Chefparade kulinarijos mokykla Prahoje, Bratislavoje ir Budapešte

Kurkite savo namų istoriją su mumis!
Su Kulina ir... Chefparade!

Stars

Nuo 2007 m.

Ilgalaikės tradicijos

šioje rinkoje

Users

Daugiau nei

250 000 dalyvių

kulinarijos kursuose

fork-knife

Suorganizuota daugiau nei

50 000 kulinarijos kursų

ir kitokių įvykių

thumb-up

Daugiau nei

12 000 teigiamų atsiliepimų

Staffino.cz tarp kitų

Pažiūrėkite, ką jums paruošėme!

Chefparade jūs esate svarbiausias ingredientas, todėl net jei būsite tik jūs, kursai vistiek vyks. Maisto gaminimas yra geras dalykas, kuriuo galima mėgautis su grupe žmonių ar draugų, o maistas skaniausias, kai juo daliniesi su kuo nors kitu, bet individualūs kursai mūsų virėjams taip pat bus skoningas nuotykis, ar nemanote taip?

Todėl mums Kulinoje rūpi ne tik aplinka, bet ir joje vykstanti istorija. Jūsų namai, virtuvė ir jei norite, kad jos būtų pripildytos skonių, nuostabių kvapų ir gyvybės Chefparade maisto gaminimo mokyklos yra tinkamas pasirinkimas, kad įkvėptumėte viename iš daugelio maisto gaminimo renginių, ar tai būtų maisto gaminimo kursai, įmonės komandos formavimas, vestuvės ar privatus vakarėlis.

Image
Image
Friends

Kulinarų kursai pradedantiesiems
ir labiau pažengusiems virėjams

Boy

Kulinarų kursai
vaikams

Puzzle

Įmonėms mes organizuojame
kolektyvo susidraugavimo renginius

Glass

Privatūs vakarėliai
turistams ir kitiems

Kodėl verta išbandyti vieną iš kulinarinių kursų?

  • Kiekvienas gali gaminti! O Chefparade maisto gaminimo mokykloje mes tikrai tuo tikime. Nes gaminimas – tai ne tik maisto ruošimas ir įgūdžių įvaldymas. Tai daug daugiau! Tai ir linksmybės, naujų skonių ir aromatų atradimas, buvimas kartu, patyrimas, išbandymas ko nors naujo, kartais juokas, o kartais... su džiaugsmu žvelgimas į tai, ką pavyko pagaminti lėkštėje, net tada, kai dar niekada negaminai!
  • Užsidėkite prijuostes, nes mūsų kulinarijos pamokose gaminsite jūs – pjaustysite, tarkuosite, kepsite ar troškinsite. Taip pat patieksite maistą ir ragausite jį iki paskutinio kąsnelio. Tai mes vadiname praktiniais kursais, bet palaukite! Na, mes padarome vieną dalyką... Išvalome visą netvarką!
  • Siūlome daugiau nei 50 patiekalų iš viso pasaulio. Mes tikime, kad gaminti gali kiekvienas, todėl mūsų užsiėmimai skirti pradedantiesiems, kulinarijos gerbėjams ir patyrusiems virėjams.
  • Kursai vyksta mūsų profesionaliose, pilnai įrengtose patalpose – maisto gaminimo studijoje Prahoje arba kaimo ūkyje, Bratislavoje, Košicėje ir Budapešte. Kaimo ūkis idealiai tinka įmonės komandos formavimui ar kaimiškos tematikos vestuvėms.
  • Mūsų dalyviai (daugiau nei 100 000 per pastaruosius 15 metų) teigia, kad su mumis turėjo 5 žvaigždučių patirtį, todėl jie dažnai sugrįžta (peržiūrėkite nuomones ir patikrinkite įvertinimus internete!) Taip yra todėl, kad mes ne tik mokome jus gaminti. Mes parodome, kad maisto gaminimas – tai naujų skonių atradimas ir pramoga.
  • Aprūpiname visais produktais, įrankiais ir gėrimais, o po užsiėmimų atsiunčiame visus receptus, kad namuose galėtumėte pasipuikuoti tuo, ką išmokote. Be to, išvalome virtuvę už jus!
  • Mūsų patyrę virėjai gamina maistą lengvai ir smagiai. Jie yra Europos ir Azijos virtuvės meistrai bei sušių, mėsos ir saldumynų ekspertai. Jie dalijasi savo žiniomis prieinamu būdu, kad visada galėtumėte namuose atkurti studijoje ruoštą meniu.
Image
Jei lankote Prahą, Bratislavą, Košice ar Budapeštą, išbandykite ir mūsų kursą
Užsiregistruoite kulinarų kursams