Yumbox

Su Yumbox supakuoti pietus į mokyklą, darbą, kelionę ar iškylą yra paprasta, išmanu ir smagu. Atraskite skirtingų spalvų, dydžių ir dizaino Yumbox priešpiečių dėžutes ir valgykite smagiau!
12 items total

"Yumboy" - pietų dėžutės pasauliui užkariauti

Yumbox tai prekės ženklas, kurio specializacija - naujoviškos ir aukštos kokybės pietų dėžutės ir gertuvės. Šį prekės ženklą 2013 m. įkūrė mama Maia Neumann, nusivylusi, kad rinkoje trūksta praktiškų ir patrauklių pietų dėžučių jos pačios vaikams. Ji matė, kad reikia tokios pietų dėžutės, kuri būtų ir funkcionali, ir įdomi vaikams, ir padėtų tėvams pakuoti sveiką maistą savo mažiesiems.

Kokia yra Yumbox produktų idėja?

Yumboxpagrindinės vertybės yra sveikos mitybos įpročių skatinimas, malonus ir streso nekeliantis valgymas, pagalba šeimoms mažinti atliekų kiekį ir prisidėti prie tvaresnio pasaulio kūrimo. Prekės ženklo vizija - tapti sprendimu tėvams, norintiems supakuoti maistingus ir patrauklius pietus savo vaikams, kartu darant teigiamą poveikį aplinkai.

Yumbox produktų asortimentas

Yumbox siūlo įvairias pietų dėžutes, specialiai sukurtas atsižvelgiant į vaikų poreikius ir pageidavimus. Jų firminis gaminys yra Yumbox Original - "Bento" tipo pietų dėžutė su šešiais skirtingoms maisto grupėms skirtais skyriais. Taip tėvai gali lengvai supakuoti subalansuotą patiekalą iš įvairių maisto produktų ir užtikrinti, kad skirtingi ingredientai nesusimaišytų.

Iš kitų pietų dėžučių prekių ženklų Yumbox išsiskiria dėmesiu detalėms ir įsipareigojimu užtikrinti kokybę. Šio prekės ženklo gaminiuose naudojamos tik aukštos kokybės, maistui saugios medžiagos, o visos jų pietų dėžutės yra sandarios, jas galima plauti indaplovėse ir jose nėra kenksmingų cheminių medžiagų, tokių kaip BPA ir ftalatai. Yumbox taip pat yra įvairių smagių ir spalvingų dizainų, kuriuos vaikai mėgsta, todėl valgymo laikas jiems tampa malonia patirtimi.

Be pietų dėžučių, Yumbox taip pat siūlo vandens buteliukus, kurie sukurti taip pat kruopščiai ir su tokiu pat dėmesiu detalėms. Jų buteliukai gaminami iš patvarių, aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas ir "Tritan", be to, juose nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Yumbox vandens buteliukai yra įvairių dydžių, spalvų ir dizaino, todėl tėvams lengva rasti tinkamiausią vaikui ir sau.

Apskritai tėvai mėgsta Yumbox gaminius, nes jie yra ne tik praktiški ir kokybiški, bet ir smagūs bei patrauklūs vaikams. Prekės ženklo įsipareigojimas skatinti sveikos mitybos įpročius ir mažinti atliekų kiekį taip pat patinka daugeliui tėvų, kurie ieško būdų, kaip gyventi tvaresnį gyvenimo būdą.