60 items total
Dušo kabinos nubrauktuvas, baltas, Brabantia
Sticker
62,30 €
BRAB280184
Dušo lentynėlė SURF M, balta, Koziol
Sticker
9 €
KOZ1407125
Dušo kabinos lentynėlė NEXIO 34 cm, balta, Blomus
Sticker
121,38 €
BM66333
Grindų nubrauktuvas LAVEA, Blomus
Sticker
121,38 €
BM68990
Up
More products

Jūsų vonios ir & dušo erdvės tvarkymas

Tvarkydami savo vonios kambarį, nepamirškite apie dušo ir vonios erdvės tvarkymą. Tai labai svarbu, nes dažnai susitelkiame į praustuvo zoną kaip centrinę vonios kambario dalį ir pamirštame apie dušą ar vonią. Galų gale dušo lentyną pridedame pilną įvairių kosmetikos priemonių, kurios stovi dar ir ant grindų, nes jų yra per daug arba jos per didelės, kad tilptų į dušo lentynas.

Vonios ar dušo kambario priedai

Kulina parduotuvėje rasite skirtingus produktus, kad galėtumėte susitvarkyti dušo erdvę, tokius kaip funkcinės lentynėlės ir spintelės  kurios padės tinkamai surūšiuoti visą voniai reikalingą kosmetiką. Įsitikinkite, kad jų stilius ir kiekis atitinka jūsų šeimos dydį, dažniausiai jūsų naudojamos kosmetikos skaičių ir jūsų interjero stilių. Daugumą mūsų siūlomų dušo lentynėlių nereikia montuoti – jos turi lipnius tvirtinimo įtaisus arba gali būti montuojami ant dušo strypo, kad praėjus dešimčiai minučių po užsakymo iš Kulina gavimo galėtumėte mėgautis tvarka šioje erdvėje!

Tarp vonios ir & dušo priedų taip pat rasite funkcinius produktus, kurie užtikrins švarią, gražią ir saugią jūsų vonios zoną. Aukštos kokybės neslystantys kilimėliai ir kūrybiškos dušo užuolaidos, kaip ir patvarūs valytuvai dušo kabinai suteiks jūsų vonios kambariui prabangaus SPA centro įvaizdį ir 10 minučių trukmėsprausimasis po dušu taps lyg gyvenimą gebėjanti pertrauka – viskas, ko jums prireiks tiesiog po ranka!