Vonios kambario svarstyklės

5 items total

Vonios svarstyklės - būtinas žingsnis geros formos link

Kas yra vonios kambario svarstyklės?

Vonios kambario svarstyklės - tai įrankis, naudojamas žmogaus svoriui nustatyti. Vonios svarstyklės ir kūno sudėties svarstyklės dažnai naudojamos namuose, sporto salėse ir kitose sporto ir medicinos įstaigose, kad padėtų žmonėms sekti savo svorį ir jo kitimą laikui bėgant.

Kokias funkcijas atlieka šiuolaikinės vonios svarstyklės?

Šiuolaikinės vonios kambario svarstyklės atlieka ne tik kūno svorio matavimo funkcijas. Kai kurios iš dažniausiai naudojamų šiuolaikinių vonios kambario svarstyklių funkcijų yra šios:

  • Kūno riebalų procentinė dalis: Tai tikslesnis bendros sveikatos rodiklis nei vien kūno svoris.

  • Raumenų masė: Kai kurios vonios kambario svarstyklės taip pat gali matuoti raumenų masę, o tai svarbu tiems, kurie treniruojasi ar stengiasi auginti raumenis.

  • Kūno vandens kiekis procentais: Vandens kiekio kraujyje matavimas gali padėti stebėti savo hidratacijos lygį ir įsitikinti, kad geriate pakankamai vandens.

  • Kaulų tankis: Kai kurios svarstyklės taip pat gali matuoti kaulų tankį, kuris yra svarbus tiems, kuriems gresia osteoporozė.

  • KMI: Kūno masės indeksas (KMI): Daugelis vonios kambario svarstyklių gali apskaičiuoti jūsų kūno masės indeksą (KMI), t. y. kūno riebalų kiekį, apskaičiuojamą pagal ūgį ir svorį.

  • Keli naudotojai: Kai kurios vonios kambario svarstyklės gali išsaugoti kelių naudotojų duomenis, todėl šeimoms lengva stebėti savo individualią pažangą.

  • Programėlių integracija: Dauguma šiuolaikinių vonios kambario svarstyklių gali būti sinchronizuojamos su programėlėmis išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, todėl galite stebėti savo pažangą ir gauti asmenines mitybos ir fizinių pratimų rekomendacijas.

Apskritai šiuolaikinės vonios kambario svarstyklės turi daugybę funkcijų, kurios gali padėti tiksliau ir veiksmingiau stebėti savo sveikatos ir fizinės būklės tikslus.

Kaip prižiūrėti ir tvarkyti vonios kambario svarstykles?

Tinkamai prižiūrimos vonios kambario svarstyklės veiks ilgiau ir rodys tikslius rodmenis. Pateikiame keletą rekomendacijų, kaip laikyti ir prižiūrėti vonios kambario svarstykles:

  • Laikykite svarstykles švarias: Norėdami pašalinti dulkes ir nešvarumus, reguliariai nuvalykite svarstykles drėgnu rankšluosčiu arba dezinfekuokite. Nenaudokite agresyvių valiklių ar cheminių medžiagų, kurios gali subraižyti svarstyklių paviršių.
  • Patikrinkite baterijas: Kadangi vonios svarstyklės Kulina veikia nuo baterijų, turėtumėte reguliariai tikrinti baterijų lygį ir prireikus jas keisti.
  • Tinkamai naudokite skalę: Visada naudokite svarstykles ant lygaus, lygaus paviršiaus.

Jei norite sumažinti svorį ar pagerinti figūrą, taip pat nepamirškite gerti pakankamai vandens ir pakeisti nesveikus užkandžius sveikais kokteiliais. Mūsų vandens buteliukai ir kokteilių maišytuvai padės jums tai padaryti.