kepsnių stalo įrankiai

10 items total

Kepsnių stalo įrankiai - peiliai ir šakutės tobulai iškeptiems kepsniams

Kas yra kepsnių stalo įrankiai?

Steiko stalo įrankiai - tai specialūs stalo įrankiai, skirti patogiai ir efektyviai pjaustyti kepsnius ir kitus mėsos gabalus. Peiliai ir šakutės kepsniams pjaustyti skirti greitai ir tiksliai pjaustyti kepsnius.

Paprastai kepsnių šakutė turi tris itin ilgus, smailus dantukus, kurie puikiai tinka mėsos gabalui paimti ir laikyti pjaustant.

Steiko peiliai yra gerai subalansuoti ir turi dantytus arba nedantytus labai aštrius ašmenis. Dantyti peiliai su aštriais dantukais, atskirtais grioveliais, gali lengvai supjaustyti kietus mėsos sluoksnius, nes aštrūs dantukai sukelia daugybę mažų įtrūkimų, mažinančių trintį. Taigi mėsą galima pjaustyti per daug nespaudžiant. Neaštriais ašmenimis geriau pjauti minkštą mėsą, jie greičiau susidėvi, tačiau juos lengviau galąsti.

Kas yra geri kepsnių stalo įrankiai?

Aštrūs kepsnių peiliai, tiek dantyti, tiek nedantyti, kaip ir kepsnių šakutės, turi gerai jaustis rankoje, būti tvirti ir gerai subalansuoti. Juk nenorite prastu peiliu išdarinėti brangaus, puikiai iškepto kepsnio.

Toliau pateikiami keli patarimai, kaip įsigyti tinkamus kepsnių stalo įrankius:

  • Patogumas: Todėl rinkitės modelius su minkštomis, išlenktomis rankenomis iš nerūdijančio plieno arba medžio, kurios yra ergonomiškai suprojektuotos, kad būtų patogiau valgyti.
  • Saugojimas ir priežiūra: Kad jūsų kepsnių peiliai išliktų aštrūs ir veiksmingi, juos reikia saugiai laikyti. Kai kurie gamintojai siūlo steiko peilių rinkinius gražiuose ir elegantiškuose dėkluose, kurie taip pat puikiai tiktų, jei norite padovanoti steiko peilius mėsos mėgėjui.
  • Kai kuriuos kepsnių stalo įrankius galima plauti rankomis arba plauti indaplovėje, tačiau visada rekomenduojame visus brangius virtuvės daiktus plauti rankomis, o tinkami ir kokybiški kepsnių stalo įrankiai neabejotinai yra vienas iš virtuvės turtų.
  • Prekės ženklo reputacija ir patirtis: Stalo įrankių rinkoje yra gerai žinomų prekės ženklų, turinčių daug patirties. Steiko peiliai ir šakutės - tai tik vienas iš jų siūlomų aukščiausios kokybės, ilgaamžių, paprastų naudoti ir veiksmingų gaminių. Kai kurie iš šių patikimų prekių ženklų yra WMF, Laguiole arba F.DICK . Šių produktų galite įsigyti mūsų parduotuvėje.