Alyvuogių aliejai

5 items total
Alyvuogių aliejus su česnakais 250 ml, Nicolas Vahé NV105790100
Alyvuogių aliejus su Provanso žolelėmis 250 ml, Nicolas Vahé NV105790102
Bazilikais pagardintas alyvuogių aliejus 250 ml, Nicolas Vahé NV105790103
Mango actas 200 ml, Nicolas Vahé
9 €
NV111040020

Alyvuogių aliejus - ypatingas ingredientas, dėl kurio viskas tampa skaniau!

Thomas Džefersonas sakė, kad alyvuogių aliejus yra turtingiausia dangaus dovana. Virtuvės šefai sako, kad vieno alyvuogių aliejaus nepakanka, nes reikia turėti kepimo alyvuogių aliejaus, apdailos alyvuogių aliejaus ir aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus, o turint tinkamą alyvuogių aliejų iš paprastų ingredientų galima sukurti nuostabių patiekalų. Ar jums reikia gyvo įrodymo? Išvirkite makaronų. Sumaišykite alyvuogių aliejų, parmezano sūrį, citrinos sultis ir žievelę ir užpilkite ant makaronų. Ir baigta!

Svetainėje Kulina siūlome platų aukščiausios kokybės alyvuogių aliejaus, pagardinto geriausiais ingredientais, asortimentą, kuris suteiks nuostabų skonį jūsų patiekalams. Mūsų alyvuogių aliejus prisotintas česnakų, triufelių, aitriųjų paprikų, citrinų arba žolelių, tokių kaip bazilikai, raudonėliai ir rozmarinai, ir gali lengvai pakeisti įprastas salotas į patiekalą, kuris galėtų būti patiektas geriausiame miesto restorane.

Kam naudojate užpiltinį alyvuogių aliejų?

Alyvuogių aliejų galite dėti į daugelį patiekalų, pvz:

  • makaronų patiekalai ir picos,
  • salotos ir salotų padažai,
  • keptos mėsos ir ant grotelių keptų daržovių,
  • sriubos,
  • kaip tapas lentos dalis prie skrudintos bagetės ar pitos duonos, kaip lengvas užkandis prie mėgstamo vyno taurės

Gera žinia ta, kad alyvuogių aliejus yra ne tik skanus, bet ir labai sveikas. Jis padeda mažinti uždegimą, diabetą, Alzheimerio, širdies ligas, nutukimą, o dėl antioksidacinių savybių - ir vėžį. Todėl kartais jis vadinamas sveikuoju riebalais ir jo galite naudoti tiek, kiek norite!

"Nicolas Vahe" - Danijos virėjo įkurtas prekės ženklas - siūlo gurmanišką alyvuogių aliejų, pagardintą gražiu, moderniu, minimalistiniu dizainu. Jei norite nustebinti savo svečius puikiu skoniu ar puikiomis dovanomis, rinkitės Nicolas Vahe aromatizuotą alyvuogių aliejų, prieskonius ir kitus patiekalus.