šampano taurės

42 items total
Taurė Sekt, Someljė, Riedel
89 € –26 %
65 €
RD440088
Šampano taurė 200 ml, Eva Solo
29,60 €
ES541004
Stiklai vintažiniams šampano someljė Black Tie Riedel RD410028
Šampano taurė 200 ml, Eva Solo
29,95 € –17 %
24,70 €
ES541007
Šampano taurė CABERNET, 6 vnt. rinkinys, 290 ml, Holmegaard HMG4303391
Šampano taurė 220 ml, 2 vnt. rinkinys, Bitz
14,80 €
BITZ911949
Šampano taurė CHARLOTTE AMALIE, 270 ml, Holmegaard HMG4304935
Šampano taurė Sommeliers, Riedel
85 €
RD440008
Šampano taurė PERFORMANCE, 2 vnt. rinkinys, 375 ml, Riedel RD688428
Up
More products

Šampano taurės - elegantiška taurė elegantiškai šventei

Kokios yra skirtingos šampano taurių rūšys?

Yra daugybė šampano taurių, kurių kiekviena skirta putojančio vyno gėrimo patirčiai pagerinti. Dažniausiai pasitaikančios šampano taurės yra šios:

  • Fleita: fleita yra populiariausia Šampano taurė , nes jos aukštas ir siauras dubuo išsaugo vyno karbonizaciją ir sukoncentruoja jo skonį.
  • Tulpė: Tulpės taurės platesnis dubuo ir siaurėjantis kraštas padeda išryškinti vyno skonį ir aromatą, kartu išsaugant burbuliukus.
  • Kupė: Tai XX a. pradžioje populiari plati, negili stiklinė su plačiu kraštu. Nors šiais laikais jis rečiau vartojamas, šampano gėrimuose jis vis dar dažnai naudojamas.
  • Trimitas: Trumpetinė taurė panaši į fleitos taurę, tik jos dubuo didesnis, o kotelis trumpesnis. Jo paskirtis - išlaikyti vyno karbonizaciją ir kartu atskleisti jo skonį ir aromatą.

Kiekviena Šampano taurė yra unikali savo forma ir dizainu, o tai gali turėti įtakos vyno skoniui, aromatui ir bendram malonumui.

Parduotuvėse Kulina galite įsigyti daugybę šampano taurių iš garsių gamintojų, pvz Blomus, siūlančių rinktis iš daugybės stilių ir dizainų. Pasirūpinkite, kad šampanas būtų vėsus, ir tam pasirinkite stilingą šampano kibirėlis ir pripildykite jį ledo kubelių!


Kaip prancūzai geria šampaną?

Šampanas - tai putojantis vynas, kuris Prancūzijoje dažnai vartojamas ypatingomis progomis ir siejamas su turtais bei šventėmis. Šampanas dažnai vartojamas kaip aperityvas, prie tokių patiekalų kaip vėžiagyviai, paukštiena ar sūris, taip pat prie deserto. Šampanas taip pat dažnai vartojamas per tostus per svarbius renginius, pavyzdžiui, vestuves ir Naujųjų metų išvakarių šventes.

Prancūzai mėgsta maišyti šampaną su kitais ingredientais, kad sukurtų tokius kokteilius kaip "Mimosa" ar "Kir Royale", taip pat geria jį vieną.

Ar galiu gerti prosecco iš šampano taurė?

Žinoma, "Prosecco" galite patiekti šampano taurė. Nors šampano ir "Prosecco" taurės šiek tiek skiriasi dydžiu ir forma, jos yra pakankamai panašios, todėl galite tiesiog pakeisti vieną taurę kita.

Tačiau, norint išgauti kuo daugiau skonio ir putojančio skonio, Prosecco paprastai siūloma patiekti specialiai tam skirtoje Prosecco taurėje.

Būtinai apžiūrėkite mūsų kitas geriamojo gėrimo taures, įskaitant vyno taures, kokteilių taures ir ilgas geriamojo gėrimo taures, kurios specialiai sukurtos specialiems gėrimams.