Zone

"Zone Denmark" - tai Danijos prekės ženklas, kurio tikslas - kurti gražius, funkcionalius ir aukštos kokybės gaminius namams, daugiausia dėmesio skiriant minimalistiniam dizainui ir detalėms. Nesvarbu, ar ieškote vonios kambario aksesuarų, įtaisų namų barui, gražių stiklo gaminių, ar gyvenimo būdo produktų, "Zone Denmark" gali pasiūlyti ką nors, kas tikrai patiks.
103 items total
Up
More products

Zone Denmark - minimalistinis, grynas ir funkcionalus dizainas iš Danijos

"Zone Denmark" - tai prekės ženklas, kuriam būdingas minimalistinis, grynas ir funkcionalus dizainas. Šis prekės ženklas turi turtingą istoriją nuo 1997 m., kai buvo įkurtas Danijoje. "Zone Denmark" filosofija - kurti gražius ir funkcionalius gaminius, daugiausia dėmesio skiriant kokybei ir meistriškumui.

"Zone Denmark", dizainas, kuris meta iššūkį konvencijoms

"Zone Denmark" interpretuoja šiuolaikines tendencijas glaudžiai bendradarbiaudama su novatoriškais Danijos dizaineriais. Didžiausias jos įkvėpėjas - dizaino mėgėjai visame pasaulyje, kurie pritaria jos aistrai paprastumui ir pozityvumui. Rezultatas - funkcionalus namų dizainas, kuris meta iššūkį įprastoms nuostatoms, skatina smalsumą ir puošia kasdienį gyvenimą. Išraiška yra nuoširdi ir minimalistinė, medžiagos - patrauklios, o gaminiai - naujoviški. Todėl "Zone Denmark" reguliariai laimi tarptautinius dizaino apdovanojimus ir yra prekės ženklas

"Zone Denmark" - funkcionalūs gaminiai jūsų vonios kambariui ir namams

Vienas iš svarbiausių "Zone Denmark" gaminių asortimentų yra vonios kambario kolekcija, kurią sudaro įvairūs vonios kambario reikmenys, įskaitant muilo dozatorius, dantų šepetėlių laikiklius ir tualeto šepetėlius. Minimalistinis kolekcijos dizainas puikiai papildo bet kurį modernų vonios kambarį, nes švarios linijos ir aptakios formos sukuria ramybės ir tylos pojūtį.

Tačiau "Zone Denmark" gaminių asortimentas neapsiriboja tik vonios kambario kolekcija. Jie siūlo daugybę įvairių namų barų priedų, stiklo gaminių ir namų apyvokos reikmenų, kuriems būdingas tas pats kokybės, funkcionalumo ir dizaino siekis. Prekės ženklo estetika yra elegantiška, minimalistinė ir moderni, daugiausia dėmesio skiriama švarioms linijoms, prislopintoms, natūralioms spalvoms ir paprastoms, organiškoms formoms.

Apdovanojimus pelnę gaminiai funkcinio dizaino gerbėjams

Prekės ženklas yra gavęs daugybę dizaino apdovanojimų, įskaitant German Design Award, if Design Award, Red Dot Design Award. Daugiausia apdovanojimų pelnė "Peili" ir "Ume" serijų gaminiai (su jutikliniu dozatoriumi), "Singles" kolekcija, "INU" serija ir apvaliosios šiukšliadėžės.

Šie apdovanojimai liudija "Zone Denmark" įsipareigojimą siekti dizaino meistriškumo ir naujovių. Šio prekės ženklo gaminiai pripažįstami dėl unikalaus ir funkcionalaus dizaino, aukštos kokybės medžiagų ir dėmesio detalėms.

Apibendrinant galima pasakyti, kad "Zone Denmark" yra prekės ženklas, kurio tikslas - kurti gražius, funkcionalius ir aukštos kokybės gaminius namams. Daugiausia dėmesio skiriama minimalistiniam dizainui, kokybiškoms medžiagoms ir detalėms. Nesvarbu, ar ieškote vonios kambario aksesuaro, virtuvės ar namų baro įtaiso, ar gražaus akinių rinkinys , "Zone Denmark" gali pasiūlyti ką nors, kas tikrai patiks.