56 items total
Espreso kavinukas LA CONICA, 150 ml, Alessi
265 €
AL900023
Lašelinis kavos aparatas SENSE CM693110, balta, Tefal TEFCM693110
Viryklės espreso kavinukas PULCINA 300 ml, raudonas, Alessi ALMDL026R
Espreso kavinukas 9090, 500 ml, ruda rankena, Alessi AL9090M
Espreso kavinukas TIVOLI 310 ml, juodas, Leopold Vienna LV113008
Espreso kavinukas 9090, 300 ml, raudona rankena, Alessi AL90906100
Kavinukas su nuspaudimu 600 ml, blizgus, Leopold Vienna LV117013
Espreso kavinukas LA CONICA, 300 ml, Alessi
299 €
AL900026
Kavinukas su nuspaudimu 350 ml, Leopold Vienna
19,90 €
LV01534
Espreso kavinukas 9090, 300 ml, ruda rankena, Alessi AL90906
Espreso kavinukas 9090, 150 ml, raudona rankena, Alessi AL90903100
Up
More products

Kavos aparatai - patogus būdas pasigaminti kavos namuose

Kas yra kavos aparatas?

Kavos virimo aparatai - tai paprasti prietaisai, specialiai sukurti kavai namuose ruošti. Yra daug įvairių kavos aparatų, pvz:

  • Lėtas lašėjimas: Pastaraisiais metais tarp kavos entuziastų vis labiau populiarėja lėtai lašantys kavos virimo aparatai, dar vadinami perkošimo kavos aparatais. Skirtingai nuo tradicinių lašinės kavos aparatų, kuriuose vanduo ant kavos tirščių tolygiai paskirstomas aparatu, lėto lašėjimo kavos aparatuose karštą vandenį ant kavos tirščių reikia pilti rankomis. Taip galima geriau kontroliuoti virimo procesą ir išgauti aromatingesnį bei subtilesnį kavos puodelį. Lėtai lašinamos kavos aparatų būna įvairių stilių - nuo paprastų stiklinių karučių iki sudėtingesnių aparatų su keliomis kameromis ir filtrais. Jiems reikia šiek tiek daugiau pastangų nei įprastiniams kavos virimo aparatams, tačiau daugelis kavos mėgėjų mano, kad šis procesas yra meditacinis ir malonus.
  • Prancūziška spauda: Šis paprastas kavos ruošimo būdas: malta kava mirkoma karštame vandenyje ir mišinys spaudžiamas per metalinį filtrą. French press kava pasižymi sodriu skoniu ir sodria tekstūra, nes metalinis tinklinis filtras praleidžia aliejus ir aromatus, priešingai nei popieriniai filtrai, kurie gali juos sugerti. "French press" kavos virimo aparatai yra populiarūs tarp kavos entuziastų, kurie vertina paprastumą ir kontrolę, kurią suteikia kavos gaminimo procesas.
  • Virykliniai espreso kavos aparatai: Tai populiarus ir nebrangus būdas gaminti espreso kavą namuose. Šio tipo kavos aparatu paruošta kava yra stipresnė ir sodresnė nei įprasta lašinama kava, o ant viršaus susidaro tiršta, aksominė puta. Virykliniai espreso kavos virimo aparatai yra įvairių dydžių ir stilių ir yra puiki alternatyva brangiems espreso kavos aparatams ar rankiniams kavos ruošimo būdams.
  • Specializuotas: Kai kurie šiuolaikiniai kavos virimo aparatai iš tiesų nepatenka į pirmiau išvardytas kategorijas, todėl jie priskiriami specializuotiems kavos virimo aparatams.

Kokie yra kavos gaminimo namuose naudojant nuosavą kavos virimo aparatą privalumai?

Kavos ruošimas namuose turi daug privalumų:

  • Išlaidų mažinimas: Kavos gaminimas namuose paprastai kainuoja daug pigiau nei jos pirkimas kavinėje. Laikui bėgant galima iš tiesų sutaupyti.
  • Patogumas: Kavos ruošimas namuose reiškia, kad galite patenkinti kofeino poreikį neišeidami iš namų. Nereikia rūpintis, kaip apsirengti ir išeiti į lauką, kai galite išgerti puodelį kavos dar vilkėdami pižamą.
  • Pritaikymas: Kavos ruošimo namuose metu galite tiksliai nuspręsti, koks turėtų būti kavos skonis, stiprumas ir paruošimo būdas.
  • Nauda sveikatai: Kavos nauda sveikatai: kava yra susijusi su įvairiais privalumais, pavyzdžiui, mažesniu sergamumu 2 tipo cukriniu diabetu, kepenų ligomis ir kai kuriais vėžiniais susirgimais. Gamindami kavą namuose galite būti tikri, kad naudojate kokybiškus, šviežius ingredientus be konservantų ir kitų priedų.
  • Tvarumas: Naudodami daugkartinio naudojimo filtrus ir vengdami išmesti puodelius bei pakuotes ruošdami kavą namuose, galite sumažinti atliekų kiekį. Taip pat galite nuspręsti naudoti ekologiškas, sąžiningai parduodamas kavos pupeles, kurios auginamos ir renkamos tvariai.

Kulina, taip pat turime daugybę automatinių ir pusiau automatinių kavos aparatų, skirtų kavai ruošti, ir kavos malūnėlių kav ai malti.