36 items total
Indų šluostė WIPE PEARL, 3 vnt. rinkinys, pilka, Blomus BM64236
Kepimo prijuostė, lininė, Höfats
44 €
HO030201
Puodkėlė, 2 vnt. rinkinys, juodos spalvos, silikoninė, Eva Solo ES530624
Vaikiška prijuostė JUNGLE, Zwilling
22 €
ZW13304000
Virtuvinis rankšluostėlis BETA 50 x 70 cm, mėtinis, Rosendahl RSD21414
Up
More products

Virtuvės tekstilė – ne tik praktiški virtuvės priedai

Virtuvės tekstilė yra daug daugiau nei tik praktiški virtuvės reikmenys. Jie ne tik apsaugo jūsų rankas nuo sužeidimų ir nuo sugadinimo jūsų drabužius, virtuvės stalviršius ir stalą, jie ne tik padeda išlaikyti jūsų virtuvės erdvę švarią ir gražią, bet taip pat gali atlikti dekoratyvinį vaidmenį ir būti svarbiu jūsų virtuvės interjero elementu.

Kaip išsirinkti virtuvės tekstilę, kad ji būtų ir praktiška, ir dekoratyvi?

Pradėkite pasirinkdami pašluostes, kurios atitiks jūsų virtuvės stilių. Jei jūsų virtuvė labai moderni ir minimalistinė, rinkitės minimalistines spalvas ir raštus. Rinkitės natūralius motyvus ir geltoną bei rudą spalvas kaimiško stiliaus virtuvei, o jei mėgstate skandinavišką stilių, rinkitės mėlynus ir pilkus atspalvius. Tas pats su jūsų virtuvinėmis pirštinėmis – su dideliu įvairių spalvų, medžiagų ir dizaino gaminių asortimentu jos gali būti ne tik funkcionalios, bet ir gražios bei derėti prie interjero.

Virtuvės prijuostė – karšta ar ne?

Nesate tikri, ar turėtumėte įsigyti virimo prijuostę? Darykite tai, bet rinkitės stilingą, geros kokybės, gražių spalvų gaminį, kurį dėvėsite su malonumu ir pasididžiavimu, ypač jei gaminsite ką nors riebaus, lipnaus ar pagardinto kariu! Patikėkite, jūs nenorite praleisti likusio vakaro sėdėdami prie stalo su draugais su savo suknele ar marškiniais, padengtais aliejaus ar pomidorų padažo dėmėmis.