Dujinės kepsninės ir priedai

5 items total
Dujinė kepsninė FIREGLOBE, Eva Solo
Outlet
817 € –20 %
653 €
ES571406
Dujinė kepsninė MINICHEF 420 G, Outdoorchef
477,10 €
ODCH1812805

Dujinė kepsninė ir priedai - puikus derinys ruošiant maistą lauke

Kai kalbama apie maisto ruošimą lauke, niekas neprilygsta dujinė kepsninėpaprastumui ir pritaikomumui. Mėgstamiausiems patiekalams kepti, skrudinti ar rūkyti galite greitai ir paprastai nustatyti idealią temperatūrą - tereikia tik spustelėti rankenėlę.

Naudodami tinkamus priedus galite pakelti dujinė kepsninė į aukštesnį lygį ir ruošti fantastiškus lauko pietus, kurie sužavės jūsų šeimą ir draugus.

Kas yra dujinės kepsninės?

Dujinės kepsninės - tai lauko maisto gaminimo prietaisai, kurie kaitina kepimo paviršių propanu arba gamtinėmis dujomis. Jos yra populiari alternatyva tradicinėms anglių kepsninėms, nes greičiau įkaista ir tiksliau kontroliuoja temperatūrą.

Dujines kepsnines sudaro nerūdijančio plieno arba ketaus degiklis, kepimo paviršius, pvz., grotelės arba viršutinė dalis, ir propano bakas. Šilumos šaltiniui įjungti naudojama rankenėlė, o temperatūrą galima reguliuoti valdymo rankenėlėmis.

Dujinės kepsninės gali būti įvairių dydžių ir tipų, jos populiarios tiek ruošiant maistą namuose lauke, tiek restoranuose, maisto vežimėliuose ir kitose komercinėse patalpose.

Svetainėje Kulina rasite puikių visame pasaulyje žinomų prekės ženklų dujinių kepsninių, pvz Eva Solo, Outdoorchef, ir Rösle.

Kokie yra dujinių kepsninių naudojimo privalumai?

dujinė kepsninė naudojimas maisto ruošimui lauke turi daug privalumų:

  • Patogumas: Vienas iš pagrindinių dujinė kepsninė naudojimo privalumų - patogumas. Skirtingai nei anglių kepsninės, kurioms įsižiebti ir įkaisti gali prireikti laiko, dujines kepsnines galima įjungti vienu mygtuko paspaudimu ir jos paruošiamos kepti per kelias minutes. Dėl to jie puikiai tinka skubantiems savaitės vakarams ar neplanuotiems sodo susibūrimams.
  • Temperatūros kontrolė: Dar vienas dujinių grilių privalumas - galimybė tiksliai reguliuoti kepimo temperatūrą. Dauguma dujinių grilių turi kelis degiklius, kurie gali būti valdomi atskirai, todėl grilyje galima sukurti skirtingas temperatūros zonas. Tai leidžia vienu metu gaminti daugybę patiekalų ir garantuoja, kad kiekvienas patiekalas bus iškeptas nepriekaištingai.
  • Universalumas: Dujinės kepsninės taip pat leidžia ruošti įvairius patiekalus. dujinė kepsninėgalite ruošti įvairius patiekalus, įskaitant mėsą, jūros gėrybes, daržoves ir net picą. Kai kurios dujinės kepsninės turi net papildomų funkcijų, pvz., šoninius degiklius ir kepsninės priedus, kurie padidina patiekalų, kuriuos galite ruošti, įvairovę.
  • Lengvas valymas: Apskritai dujines kepsnines lengviau valyti nei anglių kepsnines. Nereikia valyti pelenų ar medžio anglies likučių, o kepimo groteles lengva nuimti ir išvalyti šepetėliu ar kempine.
  • Ilgaamžiškumas: Dujinės kepsninės dažnai gaminamos iš patvarių medžiagų, pvz., nerūdijančio plieno ar ketaus. Jiems reikia nedaug priežiūros, o tinkamai prižiūrint ir tvarkant jie gali tarnauti daugelį metų.

Kaip išsirinkti dujinė kepsninėreikalingą priedą?

Turint daugybę galimybių, gali būti sunku išsirinkti tinkamus priedus dujinė kepsninė . Tačiau, sprendžiant, kurie priedai jums tinka, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių:

Grilio dydis: Atsižvelkite į turimo dujinė kepsninė dydį ir tipą. Didesnėms kepsninėms gali prireikti papildomos įrangos arba grotelių. Kai kurie priedai taip pat gali priklausyti nuo modelio ar prekės ženklo, todėl prieš pirkdami būtinai patikrinkite suderinamumą.

Maisto gaminimo būdas: Apsvarstykite, kokius patiekalus mėgstate gaminti ant dujinė kepsninė. Jei mėgstate pusryčius ruošti ant grotelių, puikus pasirinkimas gali būti kepimo plokštė.

Peržiūrėkite mūsų grilio įrankių ir priedų asortimentą, o jei vis dar nežinote, kokią kepsninę rinktis, perskaitykite išsamų vadovą, kaip įsigyti tobulą kepsninę savo šeimai.