viskio taurės

72 items total
Viskio taurė TRAUBE 250 ml, Nachtmann
150 € –30 %
104 €
NM35889
Viskio rinkinys BOSSA NOVA, 3 vnt., Nachtmann
135 € –37 %
85 €
NM101095
Taurė konjakui 210 ml, Eva Solo
29,95 € –20 %
23,70 €
ES541014
Taurė brendžiui FONTAINE 670 ml, Holmegaard
34,95 € –19 %
28 €
HMG4300145
Viskio taurė 270 ml, Eva Solo
29,95 € –13 %
25,80 €
ES821301
Viskio taurė SCULPTURE 340 ml, Nachtmann
27,90 € –17 %
22,90 €
NM101968
Up
More products

Taurės viskiui - elegantiškam viskio gurkšniui

Kas yra viskio taurė ir kodėl turėtumėte turėti viskio taurių rinkinį?

Taurė viskiui - tai specialūs stikliniai indai, naudojami viskiui, burbonui ar kitiems panašiems spiritiniams gėrimams patiekti. Viskio taurės yra įvairių dydžių, formų ir dizaino, kiekviena jų turi ypatingų privalumų ir savybių. Jie dažnai naudojami tokiems kokteiliams kaip "Old Fashioned" ar "Manhattan" patiekti, todėl jei esate viskio gerbėjas arba jei jūsų draugai mėgsta gerti viskį ant uolos, pasirūpinkite, kad namų bare būtų gražus viskio taurių rinkinys.

Kokio tipo stiklinė geriausiai tinka viskiui?

Ideali viskio taurė priklauso nuo patiekiamo viskio rūšies ir asmeninių pageidavimų. Ideali viskio taurė - tai taurė, kurioje galima mėgautis viskio spalva, kvapu ir skoniu.

Iš gausios mūsų svetainėje esančios kolekcijos galite išsirinkti stiklinę, atitinkančią jūsų skonį. Mūsų viskio taures gamina tokios geros reputacijos įmonės kaip Liiton - prekės ženklas, kurio specializacija - stiklinės, kurios ne tik suteikia malonumą gerti viskį, bet ir leidžia per kelias sekundes atšaldyti viskį be ledo. Mūsų viskio taurių rinkiniai taip pat yra puiki dovana jam - jūsų vyrui, broliui, tėvui ar draugui.

Ar skiriasi škotiško ir viskio taurės? Kokios yra viskio taurių rūšys?

Apskritai škotiškas viskis yra Škotijoje gaminamas viskis, o viskis yra platesnis distiliuotų spiritinių gėrimų terminas, apimantis daugybę stilių ir rūšių.

Kai kalbama apie stiklines, yra daug įvairių rūšių stiklinių, specialiai skirtų viskiui ir škotiškam viskiui, o kiekviena stiklinė turi savo unikalią formą ir stilių. Įprasti viskio ir škotiško viskio taurių tipai yra šie:

Stiklinė: Tai trumpa, plati stiklinė, kurioje telpa daug ledo ir kuri dažnai naudojama viskiui ir kitiems spiritiniams gėrimams su ledu patiekti.

Senamadiškas stiklas: Ši žemo kamuolio stiliaus stiklinė dažnai naudojama viskiui ir kitiems alkoholiniams gėrimams patiekti be ledo arba su trupučiu ledo.

Glencairn stiklas: Tai viskio taurė, skirta visų pirma škotiškam viskiui, su tulpės formos taurele, kuri leidžia koncentruoti ir sustiprinti škotiško viskio aromatą.

Copita Glass: Tai stiklinė su tulpės formos taurele, panaši į Glencairn stiklinę, tačiau mažesnė ir plonesnė.

Snifterio stiklinė: Šios rūšies stiklinė turi platų dubenį, kuriame spiritą galima sukti ir vėdinti, kad pagerėtų jo kvapas ir skonis. Dažnai jis naudojamas brendžiui patiekti, bet gali būti naudojamas ir viskiui bei škotiškam viskiui.

Vienos taurės gali išryškinti spiritinių gėrimų skonį ir kvapą, o kitos gali būti tinkamesnės patiekti su ledu ar gėrimais. Peržiūrėkite mūsų kubelių formas, ledo kibirėlius ir barmeno įrankius, kad būtumėte pasiruošę visiems svečių užsakymams.