puodeliai

192 items total
Arbatos puodelis LEGIO NOVA 340 ml, Eva Solo
39,95 € –20 %
31,60 €
ES887307
Puodelis 300 ml, pilkas, keramikinis, Bitz
9,90 €
BITZ821118
Puodelis LEGIO NOVA 310 ml, dvisienis, Eva Solo
29,95 € –7 %
27,60 €
ES886260
Arbatos puodelis LEGIO NOVA 300 ml, Eva Solo
16,95 € –12 %
14,80 €
ES887258
Arbatos puodelis 190 ml, kreminis, Bitz
8,90 €
BITZ12392
Puodelis LEGIO 400 ml, Eva Solo
19,95 € –11 %
17,70 €
ES886273
Arbatos puodelis 300 ml, pilkas/kreminis, keramika, Bitz BITZ821394
Puodelis LEGIO NOVA 250 ml, dvisienis, Eva Solo
24,95 € –13 %
21,70 €
ES886259
Up
More products

Puodeliai - suteikiantys elegantišką gurkšnį

Kokia yra puodelių paskirtis?

Puodelis - tai tam tikros rūšies puodelis, dažnai naudojamas karštiems gėrimams, pavyzdžiui, kavai, karštam šokoladui ar arbatai, gerti. Puodeliai dažnai turi rankenėles ir juose gali būti daugiau skysčio nei standartiniuose arbatos ar kavos puodeliuose. Puodelis skirtas ne tik laikyti kavą ar arbatą, bet ir ilgiau išlaikyti temperatūrą, nors ir ne taip ilgai kaip termo puodeliai.

Kaip laikyti savo puodelį?

"Puodelių medis" - tai ant apskrito pagrindo pritvirtintas stulpas su kabliukais puodeliams už rankenų pakabinti - įprastas puodelių laikymo būdas. Puodelius taip pat galima pakabinti ant lentynų, kad jie būtų lengvai pasiekiami.

Kad ryte būtų paprasčiau pasiimti puodelį, spintelės lentynos apačioje galite pritvirtinti kabliukus. Priklausomai nuo norimos išvaizdos, galite rinktis pramoninius kabliukus, retro stiliaus kabliukus arba labiau dekoratyvius, klasikinius.

Iš kokių medžiagų gaminamas puodelis?

Vienas svarbiausių veiksnių yra puodelių medžiaga, nes kiekviena iš jų turi privalumų įvairioms reikmėms. Toliau pateikiamos kai kurios puodeliams gaminti reikalingos medžiagos:

Keraminiai ir porcelianiniai puodeliai

Keramika yra patvaresnė už porcelianą ir pasižymi mažu šilumos laidumu. Dėl šios priežasties ji yra tinkamiausia medžiaga arbatos ar kavos puodeliams gaminti, nes ilgiau išlaikys kavos šilumą. Porcelianas paprastai gaminamas baltos spalvos, palyginti su įvairiomis keraminių puodelių siūlomomis spalvomis. Norint puikiai pasirinkti porcelianinius ir keraminius puodelius, svarbu atsižvelgti į jų išvaizdą, ilgaamžiškumą ir kainą.

Nerūdijančio plieno puodeliai

Renkantis nerūdijančio plieno kelioninius puodelius, svarbiausias veiksnys yra ilgaamžiškumas. Nukritus jo sienelės ar rankena nesuskilinėja ir nelūžta. Kai jų nebereikia, jas galima tiesiog perdirbti. Jau nekalbant apie jų polinkį ilgą laiką išlaikyti skysčių šilumą.

Akmens masės puodeliai

Akmens masės puodeliai yra mažiau paplitę nei puodeliai iš kitų medžiagų. Tačiau jei ieškote kažko savitesnio, bet patikimo, akmens masės kavos puodeliai vis dar yra puiki alternatyva. Jie dažnai būna įvairių raštų, nes yra rankų darbo. Be to, jie puikiai izoliuoja, juos galima plauti indaplovėje ir yra tvirti.

Dabar galite atsisėsti su puodeliu ir gurkšnoti arbatą ar kavą po sunkios darbo dienos. Norėdami patenkinti jūsų poreikius ir atsakyti į skirtingus skonius, parengėme keletą žinomų gamintojų puodelių, įskaitant Viva Scandinavia, Revol, Blomus, ir MIJ (azijietiško stiliaus). Be to, jei jums patinka skaidrūs puodeliai, peržiūrėkite mūsų kavos puodelių kolekciją.