COLE & MASON

Cole & Mason - tradicinių aukštos kokybės elektrinių ir rankinių druskos ir pipirų malūnėlių, grūstuvų ir žolelių bei prieskonių konteinerių gamintojas. Tai gero skonio jūsų virtuvėje specialistas!
7 items total

"Cole & Mason" - geresniam skoniui jūsų virtuvėje

"Cole & Mason" yra garsus kulinarijos įrankių ir priedų prekės ženklas. 1919 m. Anglijoje įkurta bendrovė turi turtingą aukštos kokybės ir naujoviškų gaminių, kurie atlaikė laiko išbandymą, gamybos istoriją.

Prekės ženklo įkūrėjai Richardas Wrightas ir Neilas Masonas sumanė sukurti aukščiausios kokybės druskos ir pipirų malūnėlius, kuriuos būtų galima naudoti tiek namų, tiek profesionaliose virtuvėse. Jų gaminiai greitai pelnė reputaciją dėl savo tikslumo ir ilgaamžiškumo, todėl netrukus bendrovė pradėjo plėsti savo gaminių liniją, įtraukdama kitus virtuvės reikmenis ir įtaisus.

Šiandien "Cole & Mason" yra žinoma dėl plataus virtuvės įrankių ir priedų asortimento, įskaitant druskos ir pipirų malūnėlius, žolelių ir prieskonių lentynas, aliejaus ir acto piltuvėlius bei daugelį kitų gaminių. Šio prekės ženklo produktų galima įsigyti daugiau nei 60 pasaulio šalių, juos naudoja ir profesionalūs virėjai, ir namų šeimininkai.

Kuo ypatinga "Cole&Mason"?

Viena iš priežasčių, kodėl "Cole & Mason" yra tokia ypatinga, yra jos įsipareigojimas siekti kokybės ir naujovių. Prekės ženklas savo gaminiams gaminti naudoja tik geriausias medžiagas, įskaitant aukštos kokybės nerūdijantįjį plieną, natūralią medieną ir krištolo skaidrumo akrilą. Kiekvienas gaminys kuriamas atsižvelgiant į naudotojo poreikius, daugiausia dėmesio skiriant ergonomikai ir paprastam naudojimui.

Dar vienas "Cole & Mason" išskirtinumas - jos atsidavimas tvarumui. Prekės ženklas yra įsipareigojęs mažinti poveikį aplinkai ir, kai tik įmanoma, naudoja ekologiškas medžiagas ir gamybos metodus. Pavyzdžiui, prekės ženklo medienos gaminiai gaminami iš tvariai tvarkomų miškų, o pakuotės gaminamos iš perdirbtų medžiagų.

"Cole & Mason" - produktai, kuriuos mėgsta žmonės

Garsiausi "Cole & Mason" gaminiai neabejotinai yra druskos ir pipirų malūnėliai. Šie malūnėliai garsėja tiksliais malimo mechanizmais, kurie užtikrina, kad druska ir pipirai kaskart būtų sumalti tobulai. Malūnėliai yra įvairių stilių ir apdailos - nuo akrilo ir klasikinių medinių iki elegantiškų ir modernių nerūdijančio plieno modelių. Malūnėliai iš aukščiausios kokybės "Derwent" prekės ženklo malūnėlių asortimento suteikia vartotojui visišką kontrolę: 6 iš anksto nustatyti pipirų malimo lygiai ir 3 iš anksto nustatyti druskos malimo lygiai, kad būtų galima tiksliai reguliuoti malimą nuo smulkaus iki stambaus.

Be druskos ir pipirų malūnėlių, "Cole & Mason" taip pat garsėja naujoviškomis žolelių ir prieskonių lentynomis. Šie stelažai pasižymi unikalia konstrukcija, kuri leidžia naudotojams lengvai laikyti ir pasiekti prieskonines žoleles ir prieskonius, išsaugant jų šviežumą ir aromatą. taip pat galite rasti svetainėje Kulina.

"Cole & Mason" per šimtmetį užsitarnavo kokybės ir naujovių reputaciją. Nenuostabu, kad šis prekės ženklas tapo įprastu vardu viso pasaulio virtuvėse, nes jis rūpinasi tvarumu, skiria daug dėmesio detalėms ir siekia, kad vartotojas būtų patenkintas.