62 items total
Lašelinis kavos virimo aparatas DCF02GREU Smeg pilka
New
SMEDCF02GREU
Lašinės kavos aparatas DCF02RDEU Smeg raudona
New
199 €
SMEDCF02RDEU
Pieno plakiklis MFF11PGEU Smeg pastelinės žalios spalvos
New
SMEMFF11PGEU
Pieno putos plaktuvas PLISSÉ Alessi pilka
New
135 €
ALMDL13G
Svirtis coffee mašina EUROPICCOLA BAZĖ La Pavoni sidabras
New
LPVLPLENQ01EU
Svirtis coffee mašina LUSSO La Pavoni sidabras, medinė rankena
New
LPVLPLPLH01EU
Valymas tabletės 145614 Graef
Outlet
33 € –25 %
24,75 €
GF145614
Elektrinė kavamalė CGF01RDEU Smeg raudona
199 €
SMECGF01RDEU
Up
More products

Kavos virimo aparatai

Jei esate tikras kavos mėgėjas, tikrai norėtumėte galėti namuose pasigaminti aukščiausios kokybės kavos. Akivaizdu, kad naudojant galingus ir didelius kavos aparatus, skirtus kavinėms, tai daugeliu atvejų neįmanoma, tačiau jei naudojate aukštos kokybės kavos pupeles ir aukščiausios kokybės kavos aparatą, jūsų įprastas rytinis kavos puodelis gali būti stebėtinai skanus!

Kokį kavos aparatą turėčiau įsigyti savo namams?

  • Automatiniai kavos aparatai – pilnai automatiniai kavos ir espreso aparatai su įmontuotais kavos malūnėliais, puikiai tinkantys skubantiems ir norintiems per kelias sekundes pasigaminti puodelį tobulos kavos vieno mygtuko paspaudimu.
  • Pusiau automatiniai kavos aparatai – pusiau automatiniai espreso kavos aparatai yra populiariausi espreso aparatai. Jie reikalauja, kad vartotojas sumaltų kavos pupeles ir sumaišytų tirščius rankiniu būdu prieš įdėdamas filtrą į kavos aparatą. Jie visą kavos gaminimo procesą atiduoda į jūsų rankas, kad galėtumėte jaustis kaip tikra barista!
  • Kapsuliniai kavos aparatai – kapsuliniai kavos aparatai yra paprastas ir greitas būdas išgerti puodelį kavos, o visi tokio tipo aparatai veikia panašiai – įdedate kavos kapsulę, paspaudžiate mygtuką ir aparatas pumpuoja karštą vandenį iš rezervuaro per kapsulę ir į puodelį.
  • Lašeliniai kavos aparatai – paprasti ir puikiai tinka tiems, kurie mėgsta po ranka turėti didelį puodelį karštos kavos. Automatinis lašelinis aparatas pašildo vandenį ir pila jį ant filtro su skrudinta, malta kava, kad prasiskverbtų pro jį ir sugertų kavos skonį ir aromatus. Tada vanduo per popierinį filtrą patenka į kavos puodelį

Pasirinkite labiausiai jūsų poreikius atitinkantį kavos aparato tipą, o jei ieškote kažko mažesnio, pažiūrėkite į kaitinamus espreso kavos puodelius, nuspaudžiamus aparatus ar lėtus lašelinius kavos virimo aparatus.