57 items total
Automatinis kavos aparatas BCC01RDMEU, matinė raudona, Smeg
Sticker
SMEBCC01RDMEU
Kavos aparato valymo tabletės, 10 vnt., Graef
44 €
GF145614
Kelioninis kavos aparatas AESP-312, Akai
Sticker
175 €
AKAESP312
Lašelinis kavos aparatas 5KCM1209, juodas, KitchenAid
Sticker
KA5KCM1209EOB
Up
More products

Kavos virimo aparatai

Jei esate tikras kavos mėgėjas, tikrai norėtumėte galėti namuose pasigaminti aukščiausios kokybės kavos. Akivaizdu, kad naudojant galingus ir didelius kavos aparatus, skirtus kavinėms, tai daugeliu atvejų neįmanoma, tačiau jei naudojate aukštos kokybės kavos pupeles ir aukščiausios kokybės kavos aparatą, jūsų įprastas rytinis kavos puodelis gali būti stebėtinai skanus!

Kokį kavos aparatą turėčiau įsigyti savo namams?

  • Automatiniai kavos aparatai – pilnai automatiniai kavos ir espreso aparatai su įmontuotais kavos malūnėliais, puikiai tinkantys skubantiems ir norintiems per kelias sekundes pasigaminti puodelį tobulos kavos vieno mygtuko paspaudimu.
  • Pusiau automatiniai kavos aparatai – pusiau automatiniai espreso kavos aparatai yra populiariausi espreso aparatai. Jie reikalauja, kad vartotojas sumaltų kavos pupeles ir sumaišytų tirščius rankiniu būdu prieš įdėdamas filtrą į kavos aparatą. Jie visą kavos gaminimo procesą atiduoda į jūsų rankas, kad galėtumėte jaustis kaip tikra barista!
  • Kapsuliniai kavos aparatai – kapsuliniai kavos aparatai yra paprastas ir greitas būdas išgerti puodelį kavos, o visi tokio tipo aparatai veikia panašiai – įdedate kavos kapsulę, paspaudžiate mygtuką ir aparatas pumpuoja karštą vandenį iš rezervuaro per kapsulę ir į puodelį.
  • Lašeliniai kavos aparatai – paprasti ir puikiai tinka tiems, kurie mėgsta po ranka turėti didelį puodelį karštos kavos. Automatinis lašelinis aparatas pašildo vandenį ir pila jį ant filtro su skrudinta, malta kava, kad prasiskverbtų pro jį ir sugertų kavos skonį ir aromatus. Tada vanduo per popierinį filtrą patenka į kavos puodelį

Pasirinkite labiausiai jūsų poreikius atitinkantį kavos aparato tipą, o jei ieškote kažko mažesnio, pažiūrėkite į kaitinamus espreso kavos puodelius, nuspaudžiamus aparatus ar lėtus lašelinius kavos virimo aparatus.