706 items total
Tualetinio popieriaus laikiklis CLASSIC, blizgus plienas, Brabantia BRAB414589
Pakaitinis tualeto šepetys, baltas, Brabantia
11,49 €
BRAB325427
Tualetinio popieriaus laikiklis, platina, Brabantia
13,49 €
BRAB477300
Skysto muilo dozatorius 200 ml, baltas, Brabantia
37,49 €
BRAB108181
Tualetinio šepečio laikiklis, blizgantis plienas, Brabantia BRAB427169
Tualetinio šepečio laikiklis, juodas, Brabantia
35,49 €
BRAB108587
Tualetinio popieriaus laikiklis, juodas, Brabantia
43,49 €
BRAB483400
Up
More products

Vonios kambarys - nepamirštamas kambarys!

Dėl nežinomos priežasties vonios kambarys tebėra vienas iš labiausiai neįvertintų ir apleistų kambarių mūsų namuose. Tai erdvė, kuri mums ne itin rūpi, nekreipiame per daug dėmesio į jos išdėstymą, stilių ir dekorą. Ir vis dėlto, tai vieta, kur pradedame ir baigiame kiekvieną dieną, vieta, kur atsipalaiduojame po sunkios dienos, kur ruošiamės svarbiausioms šeimos progoms ir geriausioms gyvenimo akimirkoms. Erdvė, kurioje kiekvieną dieną praleidžiame gana daug laiko.

Todėl verta pasistengti ir pasirūpinti, kad vonios kambarys būtų įrengtas praktiškai, bet ir stilingai, kad atitiktų jūsų namų stilių, atitiktų jūsų ir šeimos poreikius bei padėtų nusiraminti, atsipalaiduoti po darbo ir pasiruošti iššūkių kupinai dienai. Kaip tai padaryti? Sužinokite, ką turėtumėte atsiminti tvarkydami vonios kambarį.

Kaip paversti jūsų vonios kambarį praktišku?

Tobulo vonios kambario išdėstymo paslaptis slypi jo organizavime. Apskritai vonios kambario erdvę galite padalyti į dvi mažesnes sritis – praustuvo ir amp; tualeto ir dušo & vonios zona. Įsitikinkite, kad turite viską, ko reikia, kad šios dvi sritys būtų kuo praktiškesnės. Tai galima padaryti pasirinkus tinkamus vonios kambario priedus.

Ką reikėtų atsiminti ieškant vonios reikmenų?

  • įsitikinkite, kad vonios kambario aksesuarai (jų forma, medžiaga ir spalva) atitinka jūsų namų stilių,
  • apsvarstykite nusipirkti daugiau smulkmenų nei mažiau. Tokie pagrindiniai aksesuarai kaip muilinės ar dozatoriai, dantų šepetėlių laikikliai ar tualeto šepečiai tikrai tiks, bet jei taip pat ieškosite atsarginio popieriaus ritinėlių laikiklio, vatos tamponėlio ar džiovintuvo laikiklio, jūsų gyvenimas taps lengvesnis, o vonios kambarys atrodys daug tvarkingesnis,< /li>
  • vonios kolekcijos visada yra gera idėja, jos padeda stilingai, vieningai išdėstyti erdvę, o kai visi vonios kambario aksesuarai dera tarpusavyje, erdvė atrodo tvarkinga ir prabangi.

Kaip padaryti vonios kambarį gražų ir patogų?

Ar norite, kad vonios kambarys būtų ne tik praktiškas, bet ir jaukus, stilingas ir patogus? Žr. toliau pateiktą patarimų, kuriuos galite panaudoti, kad tai būtų vieta, kurioje norėtumėte apsistoti ilgiau, sąrašą!

  1. Rinkitės aukštos kokybės rankšluosčius, atitinkančius jūsų vonios kambario stilių, grindis ar sienas. Jei jums patinka minimalizmas, rinkitės baltus arba juodus rankšluosčius. Jei jūsų vonios kambarys įrengtas vadovaujantis gamtos atspalviais, rinkitės smėlio, pilkos arba rudos spalvos tekstilę. Jei jis kupinas energijos, rinkitės originalius, šiuolaikiškus ornamentus ir dinamiškas spalvas. Tas pats pasakytina apie visus kilimėlius ar chalatus – vienybė yra raktas į stilingus namus, ši taisyklė galioja ir vonios kambariui.
  2. Jei norite savo vonios kambarį paversti prabangiu SPA, nepamirškite apie žvakes, namų difuzorius, gėles ir muziką! Taip pat bus puiku, jei turėsite patogią kėdę (taburetę ar fotelį), ant kurios galėsite atsisėsti arba susidėti drabužius, ir lentyną ar stalčių, kad galėtumėte ten susidėti visus daiktus, kuriuos norėtumėte turėti šalia išsimaudžius arba ruošiantis vakarėliui.
  3. Netvarka nedera su komforto ir atsipalaidavimo jausmu. Todėl tvarkydami vonios kambarį prisiminkite apie įvairius vonios kambario organizatorius – krepšelius, stilingus makiažo indelius, vatos diskelius ir vatos tamponų laikiklius ir kt.

Kulina parduotuvėje rasite ne tik visus praktiškus vonios kambario aksesuarus, bet ir priemones, kurių reikia valymui ar lyginimui, stilingus vonios skalbinius ir vonios baldus, taip pat visų tipų rankšluosčių kabyklas ir pakabas. Mes pasirūpinsime, kad jūsų vonios kambarys būtų toks pat gražus kaip ir kitos jūsų namų erdvės, nes ši erdvė – ir esame tikri, kad jūs taip pat tai jau žinote – tikrai nusipelno būti ypatinga.