Nicolas Vahé

Nicolas Vahé gaminiai ir dizainas yra skirti mėgautis paprastais gyvenimo malonumais. Draugai, vakarėliai ir geras maistas – paprastas ir iš aukštos kokybės ingredientų pagamintas maistas, kupinas natūralių aromatų. Ar tai gali būti kažkas, kas jums gali patikti? Išbandykite!
43 items total
Baltieji pipirai 175 g, Nicolas Vahé
18 € –11 %
16 €
NV104981018
Juodosios jūros druska 320 g, Nicolas Vahé
17,99 € –11 %
16 €
NV104981035
Druska THE SECRET BLEND 320 g, Nicolas Vahé
11,49 € –10 %
10,30 €
NV104981003
Druska ir pipirai dovanų rinkinyje, Nicolas Vahé
32 € –6 %
NV104980712
Piltuvėlis L, Nicolas Vahé
5,30 € –5 %
Piltuvėlis L, Nicolas Vahé
Pardavime (19 pcs)
5 €
NV105100102
Kepsninės įrankiai, 3 vnt. rinkinys, Nicolas Vahé
39,60 €
NV106660402
Sūrio peilis ACACIA, 3 vnt. rinkinys, Nicolas Vahé
23,90 €
NV106660090
Pipirų mišinys THE MIXED BLEND 140 g, Nicolas Vahé NV104981005
Alyvuogių aliejus su Provanso žolelėmis 250 ml, Nicolas Vahé NV105790102
Citrinų ir čiobrelių druska 320 g, Nicolas Vahé NV104981023
Up
More products

Nicolas Vahe - aukščiausios kokybės ingredientai, puikus dizainas ir nepamirštama valgymo patirtis

"Nicolas Vahe" yra aukščiausios kokybės Danijos prekės ženklas, siūlantis platų gurmaniškų maisto produktų, virtuvės reikmenų ir indų asortimentą. Šį prekės ženklą 2000 m. įkūrė Prancūzijoje gimęs virėjas ir verslininkas Nicolas Vahe. Jo misija - suteikti maisto mėgėjams unikalią ir išskirtinę patirtį, kurioje dera kokybė, skonis ir dizainas. Prekės ženklo tikslas - įkvėpti žmones kurti ir mėgautis gurmanišku maistu namuose, siūlant jiems aukštos kokybės produktus, kuriuos lengva naudoti ir kurie yra vizualiai patrauklūs. Bėgant metams šis prekės ženklas pelnė gerą reputaciją tarp gurmanų ir garsių virėjų visame pasaulyje.

"Nicolas Vahe" produktų asortimentas platus - nuo gurmaniškų maisto produktų, tokių kaip aliejai, prieskoniai ir šokoladas, iki virtuvės reikmenų, tokių kaip pjaustymo lentelės, serviravimo indai, peiliai ir įrankiai. Šis prekės ženklas taip pat siūlo įvairių stalo indų, įskaitant lėkštes, dubenis ir stiklinius indus. Visi Nicolas Vahe gaminiai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų ir yra funkcionalūs bei estetiški.

Kas būdinga Nicolas Vahe gaminiams?

Vienas iš būdingiausių "Nicolas Vahe" gaminių bruožų - išskirtinis dizainas. Šio prekės ženklo gaminiai yra ne tik funkcionalūs, bet ir vizualiai patrauklūs, dėmesys skiriamas kiekvienai detalei. Pavyzdžiui, jų prieskonių indeliai turi paprastas, elegantiškas etiketes, todėl yra ir praktiški, ir dekoratyvūs. Dar vienas "Nicolas Vahe" gaminių bruožas - aukšta kokybė. Prekės ženklas savo gurmaniškuose maisto produktuose naudoja tik geriausius ingredientus, todėl jie pasižymi puikiu skoniu ir aromatu.

"Nicolas Vahe" už išskirtinį dizainą yra pelnęs ne vieną apdovanojimą. 2020 m. prekės ženklas buvo apdovanotas prestižiniu "Red Dot" dizaino apdovanojimu už pjaustymo lenteles, kurios puikiai tinka ir maistui pjaustyti, ir patiekti tiesiai ant stalo.

Kodėl žmonės mėgsta Nicolas Vahe produktus?

Yra keletas priežasčių, kodėl žmonės mėgsta Nicolas Vahe gaminius.

  • Visų pirma, šio prekės ženklo gaminiai yra išskirtinės kokybės. Nesvarbu, ar tai būtų gurmaniški maisto produktai, ar virtuvės reikmenys, viskas, ką jie siūlo, yra pagaminta iš geriausių medžiagų ir ingredientų.
  • Antra, "Nicolas Vahe" gaminiai yra vizualiai patrauklūs ir pasižymi unikaliu, minimalistiniu, paprastu dizainu, kuris juos išskiria iš kitų prekių ženklų. Žmonėms patinka, kaip jų gaminiai atrodo jų virtuvėje, ir jie mėgsta juos eksponuoti savo namuose.
  • Galiausiai, Nicolas Vahe gaminius lengva naudoti, todėl gaminti maistą ir pramogauti namuose tampa paprasta.

Apibendrinant galima teigti, kad Nicolas Vahe yra prekės ženklas, pelnęs gerą reputaciją dėl aukštos kokybės gaminių, išskirtinio dizaino ir įsipareigojimo tobulėti. Mums patinka ragauti ir naudoti Nicolas Vahe Kulina ir esame tikri, kad jie patiks ir jums. Jie taip pat yra puikios dovanos, todėl galite juos atnešti į draugų namus, kai jie pakvies jus vakarienės.