Mill & Mortar

Mill & Mortar yra danų prekės ženklas, skirtas tiekti aukštos kokybės prieskonius ir pagardus tiek namams, tiek profesionaliems virėjams, todėl juos būtina turėti kiekvienam, norinčiam savo patiekalams suteikti įspūdžių ir skonio.
82 items total
Laikymo konteineris 12 skardinių, Mill & Mortar
44,95 €
MM19925
Laikymo konteineris 6 skardoms, Mill & Mortar
32,68 €
MM19921
Blizgiųjų dulkių BLING BLING, 3 vnt. rinkinys, Mill & Mortar MM30082
Prieskoniai GRILL CHAMPIONS, 3 vnt. rinkinys, Mill & Mortar MM30096
Prieskonių FLOWER POWER, 3 vnt. rinkinys, Mill & Mortar MM30042
Prieskonių LATTE SPICES 3 vnt. rinkinys, Mill & Mortar
29,99 €
MM30001
Pagardinimo druskos 3 vnt. rinkinys, Mill & Mortar
27,99 €
MM30087
Šafranas La Rosera 0,5 g, Mill & Mortar
11,99 €
MM12251
Ekologiška rūkyta saldžioji paprika 30 g, Mill & Mortar MM12260
Ekologiškas žaliasis kardamonas 30 g, maltas, Mill & Mortar MM12258
Ekologiški rausvieji pipirai 25 g, nesmulkinti, Mill & Mortar MM11109
Penja juodieji pipirai 50 g, nesmulkinti, Mill & Mortar MM11106
Sre Ambel juodieji pipirai 50 g, nesmulkinti, Mill & Mortar MM11104
Ekologiška druska 60 g, Mill & Mortar
8,99 €
MM19918
Ekologiška rožinė druska 70 g, Mill & Mortar
8,99 €
MM19919
Ekologiška saldžioji paprika MURCIA 50 g, Mill & Mortar MM12240
Ekologiškas cinamonas 45 g, nesmulkintas, Mill & Mortar MM12150
Ekologiški dvigubi česnakiniai pipirai 50 g, Mill & Mortar MM13131
Ekologiški kmynai 50 g, nesmulkinti, Mill & Mortar
8,96 €
MM12108
Up
More products

"Mill & Mortar" - puikių prieskonių pasaulis

"Mill & Mortar" - tai 2008 m. vasario 1 d. Iben Büchert įsteigtas Danijos prekės ženklas. Bendrovė įsikūrusi Vedbæk mieste, Danijoje, ir joje yra prieskonių fabrikas su sandėliavimo, gamybos ir biuro patalpomis. "Mill & Mortar" yra įsipareigojusi tiekti aukštos kokybės prieskonius(druskas, žoleles, kitus prieskonius, kokybiškus užkandžius ir t. t.), daugiausia dėmesio skirdama nuostabių istorijų apie prieskonius pasakojimui, įkvėpimui ir ingredientams, kurie padės pagardinti jūsų maistą.

Prekės ženklo koncepcija

Prekės ženklo koncepcija grindžiama idėja, kad prieskoniai yra ne tik maisto pagardai, bet ir turtinga jų istorija bei kultūra. "Mill & Mortar" siekia papasakoti apie kiekvieno prieskonio istoriją - nuo jo auginimo ir derliaus nuėmimo iki kultūrinės reikšmės įvairiose pasaulio dalyse. Toks požiūris ne tik suteikia maisto gaminimui edukacinį elementą, bet ir skatina klientus tyrinėti naujus ir įdomius skonius. "Mill & Mortar" prieskoniai yra unikalūs produktai, kurie gali papasakoti istoriją apie žmones, kurie sunkiai dirba, kad sukurtų kažką unikalaus.

"Mill & Mortar" produktų asortimentas

"Mill & Mortar" siūlo platų pagrindinių prieskonių asortimentą, kuriame yra daugiau kaip 60 prieskonių ir druskų. Jų produktai gaunami iš viso pasaulio, daugiausia dėmesio skiriant aukščiausios kokybės ingredientams. Visi prieskoniai renkami, rūšiuojami ir pakuojami rankomis, todėl kiekvienas produktas yra aukščiausios kokybės.

"Kilmės produkto" principas

Vienas iš pagrindinių "Mill & Mortar" principų - "Kilmės produkto" principas. Tai reiškia, kad jie ieško ir siūlo prieskonius, kurie atrodo, kvepia ir turi tokį patį skonį, kaip ir tada, kai buvo nuimti. Įmonė žino, kada ir kaip prieskoniai auginami ir renkami, užtikrina, kad procesas būtų tvarus, kad dirvožemio ištekliai nebūtų išeikvoti, o žmonės, gyvūnai ir kitos ekosistemos nenukentėtų.

Prekės ženklas yra įsipareigojęs bendradarbiauti su tiekėjais, kurie gamina produktus atsakingai ir tvariai. Jie glaudžiai bendradarbiauja su savo tiekėjais, siekdami užtikrinti, kad jie laikytųsi griežtų kokybės standartų, ir skaidriai informuoja apie tai, iš kur ir kaip gaminami jų produktai.

Elegantiška "Mill & Mortar" prieskonių pakuotė - puiki dovana maisto gaminimo mėgėjams

Elegantiška, minimalistinė "Mill & Mortar" pakuotė sukurta taip, kad atspindėtų prekės ženklo įsipareigojimą siekti kokybės ir tvarumo. Pakuotė pagaminta iš perdirbtų medžiagų ir sukurta taip, kad būtų kuo tvaresnė. Paprastas, bet stilingas dizainas leidžia prieskoniams užimti pagrindinę vietą, pabrėžiant, kad prekės ženklas daugiausia dėmesio skiria produktui.

"Mill & Mortar" prieskoniai tinka tiek namų šeimininkams, tiek profesionaliems virėjams. Aukštos kokybės prieskonių ir pagardų asortimentas suteikia begalę galimybių eksperimentuoti ir kurti virtuvėje. Nesvarbu, ar esate patyręs virtuvės šefas, ar namų šefas, "Mill & Mortar" prieskoniai puikiai tinka bet kokiam patiekalui gardinti.