Mill & Mortar

Mill & Mortar yra danų prekės ženklas, skirtas tiekti aukštos kokybės prieskonius ir pagardus tiek namams, tiek profesionaliems virėjams, todėl juos būtina turėti kiekvienam, norinčiam savo patiekalams suteikti įspūdžių ir skonio.
22 items total
Bio Pul Biber čili 45 g, dribsniai, Mill & Mortar
New
8,49 €
MM12270
Druska su grybais 80 g, dribsniai, Mill & Mortar
New
7,49 €
MM19909
Ekologiška ciberžolė 50 g, malta, Mill & Mortar
New
8,49 €
MM12241
Ekologiška rožinė druska 70 g, Mill & Mortar
New
8,99 €
MM19919
Ekologiška rūkyta saldžioji paprika 50 g, Mill & Mortar
New
MM12260
Ekologiškas žagrenis 50 g, milteliai, Mill & Mortar
New
MM12268
Ekologiški citrininiai čiobreliai 18 g, Mill & Mortar
New
MM15519
Ekologiški pipirai su dvigubu česnaku 50 g, Mill & Mortar
New
MM13131
Ekologiški rožiniai pipirai 25 g, sveiki, Mill & Mortar
New
MM11109
Ekologiški Szechuan pipirai 30 g, sveiki, Mill & Mortar
New
MM12273
Ekologiškos tonka pupelės 20 g, sveikos, Mill & Mortar
New
MM12272
Penja juodieji pipirai 50 g, sveiki, Mill & Mortar
New
9,99 €
MM11106

"Mill & Mortar" - puikių prieskonių pasaulis

"Mill & Mortar" - tai 2008 m. vasario 1 d. Iben Büchert įsteigtas Danijos prekės ženklas. Bendrovė įsikūrusi Vedbæk mieste, Danijoje, ir joje yra prieskonių fabrikas su sandėliavimo, gamybos ir biuro patalpomis. "Mill & Mortar" yra įsipareigojusi tiekti aukštos kokybės prieskonius(druskas, žoleles, kitus prieskonius, kokybiškus užkandžius ir t. t.), daugiausia dėmesio skirdama nuostabių istorijų apie prieskonius pasakojimui, įkvėpimui ir ingredientams, kurie padės pagardinti jūsų maistą.

Prekės ženklo koncepcija

Prekės ženklo koncepcija grindžiama idėja, kad prieskoniai yra ne tik maisto pagardai, bet ir turtinga jų istorija bei kultūra. "Mill & Mortar" siekia papasakoti apie kiekvieno prieskonio istoriją - nuo jo auginimo ir derliaus nuėmimo iki kultūrinės reikšmės įvairiose pasaulio dalyse. Toks požiūris ne tik suteikia maisto gaminimui edukacinį elementą, bet ir skatina klientus tyrinėti naujus ir įdomius skonius. "Mill & Mortar" prieskoniai yra unikalūs produktai, kurie gali papasakoti istoriją apie žmones, kurie sunkiai dirba, kad sukurtų kažką unikalaus.

"Mill & Mortar" produktų asortimentas

"Mill & Mortar" siūlo platų pagrindinių prieskonių asortimentą, kuriame yra daugiau kaip 60 prieskonių ir druskų. Jų produktai gaunami iš viso pasaulio, daugiausia dėmesio skiriant aukščiausios kokybės ingredientams. Visi prieskoniai renkami, rūšiuojami ir pakuojami rankomis, todėl kiekvienas produktas yra aukščiausios kokybės.

"Kilmės produkto" principas

Vienas iš pagrindinių "Mill & Mortar" principų - "Kilmės produkto" principas. Tai reiškia, kad jie ieško ir siūlo prieskonius, kurie atrodo, kvepia ir turi tokį patį skonį, kaip ir tada, kai buvo nuimti. Įmonė žino, kada ir kaip prieskoniai auginami ir renkami, užtikrina, kad procesas būtų tvarus, kad dirvožemio ištekliai nebūtų išeikvoti, o žmonės, gyvūnai ir kitos ekosistemos nenukentėtų.

Prekės ženklas yra įsipareigojęs bendradarbiauti su tiekėjais, kurie gamina produktus atsakingai ir tvariai. Jie glaudžiai bendradarbiauja su savo tiekėjais, siekdami užtikrinti, kad jie laikytųsi griežtų kokybės standartų, ir skaidriai informuoja apie tai, iš kur ir kaip gaminami jų produktai.

Elegantiška "Mill & Mortar" prieskonių pakuotė - puiki dovana maisto gaminimo mėgėjams

Elegantiška, minimalistinė "Mill & Mortar" pakuotė sukurta taip, kad atspindėtų prekės ženklo įsipareigojimą siekti kokybės ir tvarumo. Pakuotė pagaminta iš perdirbtų medžiagų ir sukurta taip, kad būtų kuo tvaresnė. Paprastas, bet stilingas dizainas leidžia prieskoniams užimti pagrindinę vietą, pabrėžiant, kad prekės ženklas daugiausia dėmesio skiria produktui.

"Mill & Mortar" prieskoniai tinka tiek namų šeimininkams, tiek profesionaliems virėjams. Aukštos kokybės prieskonių ir pagardų asortimentas suteikia begalę galimybių eksperimentuoti ir kurti virtuvėje. Nesvarbu, ar esate patyręs virtuvės šefas, ar namų šefas, "Mill & Mortar" prieskoniai puikiai tinka bet kokiam patiekalui gardinti.