6 items total
Skylamušis CAP 10 cm, sidabrinis, Philippi
59,90 €
PHP273050
Pieštukų drožtukas CASTOR, Alessi
58 €
ALRT02
Popieriaus sąsagėlių laikiklis CHIP, Alessi
55 €
ALRT01
Lipnios juostos laikiklis CAP, 10 cm, Philippi
49,90 €
PHP273051
Matavimo juosta GENTS 3 m, kreminė, Blomus
36,21 €
BM66232
Matavimo juosta GENTS 3 m, tamsiai pilka, Blomus
36,21 €
BM66234

Kanceliarinės prekės - maksimalus biuro produktyvumas naudojant dizainą

Kanceliarinės prekės yra būtina bet kurios darbo vietos, net ir namų biuro, dalis. Šie įrankiai - nuo skylamušių iki segtukų - yra būtini atliekant kasdienius darbus ir gali padidinti efektyvumą, našumą ir organizuotumą. Bet ne tik. Dizainerių biuro reikmenys taip pat yra puiki dovana kolegoms, verslo partneriams, broliui ar tėvui.

Išsirinkti geriausius įrankius, kurie atitiktų visus jūsų poreikius, nėra lengva, tačiau apie tai verta pagalvoti. Pasirinkite prie savo biuro stiliaus derančius aksesuarus - nesvarbu, ar tai būtų namų, ar įmonės biuras - ir pamatysite, kaip galėsite mėgautis laiku, praleistu darbe, bet apsupti gražių daiktų

Kokių rūšių kanceliarinių reikmenų galima įsigyti svetainėje Kulina?

Tinklalapyje Kulina siūlomas platus kanceliarinių prekių asortimentas, kuris atitinka bet kurios darbo vietos reikalavimus.

  • Pieštukų galąstuvai: Pieštukų galąstuvai naudojami pieštukams pagaląsti iki tikslaus taško, kad juos būtų galima naudoti rašymui, eskizavimui ar spalvinimui. Pieštukas be galąstuvo yra nenaudingas.
  • Juostų dozatoriai: Juostų dozatoriai naudojami reguliuojamam ir patogiam lipnios juostos ar "Scotch" juostos dozavimui. Tai leidžia gerai manipuliuoti juosta nenaudojant žirklių.
  • Segikliai: Tai įrankiai, naudojami popieriams susegti. Yra daug įvairių formų ir dydžių segtuvų, o kai kuriais galima vienu metu susegti iki 100 puslapių.
  • Valdikliai: Liniuotės naudojamos tiesiaeigiams brėžiniams braižyti ir matuoti. Juos galima įsigyti įvairių ilgių ir medžiagų.
  • Popieriaus spaustukai: Popieriaus spaustukai - tai maži, sulenkti plastiko ar vielos gabaliukai, naudojami trumpam suimti popierius. Jų būna įvairių formų, dydžių ir spalvų.
  • Skylių perforatoriai: Skylių skylamušiai - tai įrankiai, naudojami skylėms popieriuje padaryti, kad jį būtų galima surišti arba laikyti. Jų būna įvairių formų ir dydžių, o kai kurie iš jų vienu metu gali išmušti kelias skyles.

Daugelis Kulina esančių prekių ženklų siūlo šiuolaikiškas, dizainerių, o kartais ir juokingas kanceliarines prekes. Būtinai patikrinkite dizainą pagal Alessi (ir legendinį pieštukų drožtukas "Castor" arba segtukų laikiklius), minimalistinius gaminius iš Blomus ir biuro reikmenis Philippi, kurie yra puikios dovanos visiems darboholikams, taip pat architektams ar IT darbuotojams.