LotusGrill

LotusGrill tai nauja kepimo ant grotelių patirtis – be dūmų, sveika ir ekologiška. Inovatyvios, nešiojamos anglies kepsninės puikiai tiks terasai, balkonui ar poilsiui prie ežero!
11 items total
Kepsnių ir picos akmens padas XL LotusGrill griliui, LotusGrill LTPZSET380
Kepsninės žnyplės, raudonos spalvos, LotusGrill
18,80 €
LTGZRO33
Kepsninės žnyplės, violetinės spalvos, LotusGrill
18,80 €
LTGZLI33
Kepsninės purškiamas valiklis 750 ml, LotusGrill
17 €
LTLR750
Kepsninės žnyplės, žaliosspalvos, LotusGrill
16 €
LTGZGR33
Kepsninės šveitimo šepetys, oranžinis, LotusGrill
10,80 €
LTPOR22
Kepsninės šveitimo šepetys, raudonas, LotusGrill
10,80 €
LT44896
Kepsninės šveitimo šepetys, žalias, LotusGrill
10,80 €
LTPGR22

LotusGrill - BBQ linksmybės per kelias minutes

LotusGrill yra Vokietijoje įsikūręs prekės ženklas, kuris pelnė reputaciją gamindamas naujoviškas ir aukštos kokybės kepsnines. Šį prekės ženklą 2010 m. įkūrė Ralfas Kronmülleris, kuris siekė sukurti praktišką ir lengvai naudojamą kepsninę. Nuo to laiko šis prekės ženklas smarkiai išaugo ir šiandien yra pripažintas vienu iš pirmaujančių grilio prekių ženklų pasaulyje.

LotusGrillmisija - teikti klientams aukštos kokybės, praktiškas ir lengvai naudojamas stalo kepsnines, kurios pasižymi išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis. Šio prekės ženklo gaminių idėja - kurti kepsnines, kurias bet kur, bet kada ir bet kas galėtų naudoti. Jų tikslas - padaryti kepimą ant grotelių prieinamą ir malonų visiems - tiek kieme, tiek balkone, tiek stovyklaujant.

Šis prekės ženklas kepimą ant grotelių paverčia paprastu malonumu ir leidžia kiekvienam mėgautis mėsa, žuvimi ar daržovėmis su tipišku medžio anglių kepsninės skoniu, nesugaištant tam daug laiko ir beveik be dūmų.

LotusGrill pasiūlymas ir technologija

LotusGrill siūlo platų kepsninių asortimentą - nuo mažų, nešiojamų modelių iki didesnių, tvirtesnių kepsninių, tinkamų šeimos susibūrimams ir vakarėliams. Visi jie yra švarūs, paprasti ir saugūs, įvairių dydžių ir spalvų. Juose sukurta unikali oro cirkuliacijos sistema, užtikrinanti tolygų šilumos paskirstymą, todėl maistas gaminamas greičiau ir efektyviau. Griliuose naudojama patentuota ventiliatoriaus sistema, kuri užtikrina greitą uždegimą ir lengvą temperatūros reguliavimą. Šis prekės ženklas taip pat siūlo daugybę priedų, pavyzdžiui, kepsninių dangčių ir nešiojimo krepšių, kad kepimas ant grotelių būtų dar malonesnis ir patogesnis.

LotusGrilldėl novatoriško dizaino per daugelį metų pelnė ne vieną apdovanojimą. 2012 m. LotusGrill pelnė prestižinį "Red Dot Design Award" apdovanojimą, kuris skiriamas už išskirtinį gaminių dizainą. Prekės ženklas taip pat yra gavęs kitų apdovanojimų ir pripažinimų, pavyzdžiui, German Design Award ir "Design Plus Award".

Kodėl žmonės mėgsta BBQ su LotusGrill?

Yra keletas priežasčių, kodėl žmonės mėgsta LotusGrill. Pirma, šio prekės ženklo kepsninės yra žinomos dėl savo išskirtinio veikimo, beveik neskleidžiančio dūmų, todėl maistas kaskart būna tobulai iškeptas. Be to, kepsninėmis lengva naudotis - paprasta uždegimo sistema ir temperatūros reguliavimas, kurį įvaldyti gali net pradedantieji. Šio prekės ženklo kepsninės taip pat yra labai lengvai nešiojamos, todėl puikiai tinka kelionėms į stovyklas, iškyloms ir kitai veiklai lauke. Galiausiai, LotusGrill naujoviško dizaino ir akį traukiančių spalvų dėklai yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie vertina ir stilių, ir funkcionalumą.

Apibendrinant galima teigti, kad LotusGrill - tai prekės ženklas, kuris savo novatorišku dizainu ir puikiu veikimu sukėlė revoliuciją kepsninių rinkoje. Šio prekės ženklo misija, idėja ir vizija buvo jo sėkmės varomoji jėga, o jo kepsninių ir priedų asortimentas tebėra populiarus tarp vartotojų visame pasaulyje. Daugybė apdovanojimų už dizainą liudija, kad šis prekės ženklas siekia meistriškumo, o jo reputacija, susijusi su kokybe ir našumu, yra daugelio mėgstamas prekės ženklas.