Fritz Hansen

Fritz Hansen išsiskiria unikaliu, moderniu ir funkcionaliu dizainu ir siūlo nesenstančius baldus ir šviestuvus, kurie visiškai pakeis jūsų interjero atmosferą. Ieškokite geriausio danų dizaino ir tikro dizaino ikonų.
45 items total
Kabantis šviestuvas CLAM 55 cm, baltas/žalvaris, Fritz Hansen FH94722205
Kabantis šviestuvas CLAM 44 cm, baltas/žalvaris, Fritz Hansen FH94724305
Sieninis veidrodis ROUND 76 cm, žalias, Fritz Hansen FH840320
Kabantis šviestuvas CONCERT 55 cm, baltas, Fritz Hansen FH74003505
Kabantis šviestuvas CONCERT 55 cm, juodas, Fritz Hansen FH14721908
Stalinis šviestuvas KAISER IDELL42 cm, juodas, Fritz Hansen FH62701408
Kabantis šviestuvas CARAVAGGIO 52 cm, baltas, Fritz Hansen FH74009705
Stalinis šviestuvas KAISER IDELL47 cm, juodas, Fritz Hansen FH62703008
Kabantis šviestuvas CONCERT 32 cm, baltas, Fritz Hansen FH54003405
Kabantis šviestuvas CONCERT 32 cm, juodas, Fritz Hansen FH14721808
Stalinis šviestuvas CROSS-PLEX 30 cm, baltas, Fritz Hansen FH82716605
Stalinis šviestuvas AQ01 45 cm, juodas, Fritz Hansen FH62699008
Stalinis šviestuvas CROSS-PLEX 50 cm, baltas, Fritz Hansen FH82716705
Kabantis šviestuvas CARAVAGGIO 34 cm, baltas, Fritz Hansen FH54007005
Kabantis šviestuvas KAISER IDELL 28 cm, juodas, Fritz Hansen FH64700608
Kabantis šviestuvas MALUMA 35 cm, rožinis, Fritz Hansen FH94723601
Kabantis šviestuvas MALUMA 35 cm, samanų spalvos, Fritz Hansen FH94723428
Kabantis šviestuvas MALUMA 35 cm, slyvos spalvos, Fritz Hansen FH94723503
Stalinis šviestuvas PM-02 31 cm, baltas/žalvaris, Fritz Hansen FH82719518
Šviestuvas KAISER IDELL 15 cm, juodas, Fritz Hansen FH94721908
Up
More products

Fritz Hansen - modernus dizainas visam gyvenimui

Fritz Hansen tai danų dizaino prekės ženklas, įkurtas Kopenhagoje 1872 m., kai buvo pagaminta pirmoji kėdė. Tai prekinis ženklas, turintis ilgą istoriją ir kuriantis aukštos kokybės, funkcionalius ir laikui nepavaldžius baldus bei apšvietimo elementus. Dėl dėmesio meistriškumui ir kokybei šis prekės ženklas tapo dizaino pasaulio lyderiu, garsėjančiu gaminių, kurie tarnauja visą gyvenimą, reputacija.

Fritz Hansenpuikūs bendradarbiavimo projektai ir kultiniai dizainai

Fritz Hansen garsėja moderniu, vizionierišku ir unikaliu dizainu, bendradarbiavo su garsiausiais visų laikų dizaineriais, tokiais kaip Arne Jacobsenas, Poulas Kjærholmas ir Hansas J. Wegner, kad sukurtų kultinius dizainus, kurie išlaikė laiko išbandymą. Šių dizainerių darbams būdingas elegantiškas ir minimalistinis dizainas, daugiausia dėmesio skiriama funkcionalumui ir paprastumui.

Vienas iš garsiausių Fritz Hansen gaminių yra rankų darbo kėdė "Kiaušinis ir gulbė", kurią Arne Jacobsenas 1958 m. sukūrė Kopenhagos viešbučiui "SAS Royal Hotel". Kėdė "Egg" yra modernaus dizaino ikona, pasižyminti unikalia forma, kurioje patogu ir jauku sėdėti. Kėdė "Swan", kurią taip pat suprojektavo Jacobsenas, yra tokia pat ikoniška, pasižyminti elegantiškomis kreivėmis ir patogiu dizainu.

Tarp kultinių Fritz Hansen dizaino pavyzdžių yra ir 7 serijos kėdės, taip pat Poulo Kjærholmo kėdė PK22 ir dieninė lova PK80. Jaime Hayon kėdė "Ro" ir Cecilie Manz lempa "Caravaggio" taip pat yra populiarūs šiuolaikiniai dizainai, atspindintys Fritz Hansen's įsipareigojimą kurti modernų, vizionierišką ir unikalų dizainą.

Fritz Hansen"produktų asortimentas

Fritz Hansengaminių liniją sudaro platus baldų ir šviestuvų asortimentas - nuo klasikinio dizaino iki šiuolaikinių kūrinių, sukurtų žymiausių šiandienos kūrėjų.

Fritz Hansenšviestuvai pasižymi funkcionaliu ir laikui nepavaldžiu dizainu bei aukštos kokybės meistriškumu. Prekės ženklo dėmesys tvarumui atsispindi ir jo šviestuvuose, kurie gaminami iš tvarių medžiagų ir yra skirti tarnauti visą gyvenimą.

Vienas iš garsiausių Fritz Hansen šviestuvų yra Caravaggio šviestuvas, kurį sukūrė Cecilie Manz. "Caravaggio" šviestuvas pasižymi elegantišku ir minimalistiniu dizainu, paprastu būgno formos gaubtu ir išraiškinga pakabinama pakaba. Šviestuvo pavadinimą įkvėpė italų baroko dailininkas Caravaggio, kurio šviesos ir šešėlių panaudojimas turėjo įtakos "Manz" dizainui.

Fritz Hansen taip pat siūlo kitų šviestuvų, įskaitant stalinius, grindų ir sieninius šviestuvus, kurie pasižymi moderniu, vizionierišku ir unikaliu dizainu. Šio prekės ženklo šviestuvai dažnai kuriami bendradarbiaujant su garsiausiais pasaulio dizaineriais, pavyzdžiui, Jaime Hayonu, sukūrusiu šviestuvą "Ro" - šiuolaikišką klasikinės stalinis šviestuvasvariantą.

Fritz Hansen ir tvarumas

Fritz Hansendar viena priežastis, kodėl verta investuoti į jų baldus ir apšvietimo elementus, yra ta, kad jie yra tvarūs. Prekės ženklo įsipareigojimas užtikrinti tvarumą atsispindi gamybos procese, kuriame naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir samdomi kvalifikuoti meistrai, kad būtų sukurti gaminiai, kurie tarnautų visą gyvenimą. Jie taip pat imasi priemonių, kad sumažintų anglies dioksido pėdsaką, naudodami tvarias medžiagas ir kuo labiau sumažindami atliekų kiekį gamybos procese.

Apibendrinant galima pasakyti, kad Fritz Hansen yra prekės ženklas, turintis turtingą istoriją ir reputaciją kaip aukštos kokybės, funkcionalių ir laikui nepavaldžių baldų ir apšvietimo elementų kūrėjas. Jų gaminiai pasižymi moderniu, vizionierišku ir unikaliu dizainu, todėl puikiai tinka bet kokiai erdvei. Prekės ženklo dėmesys meistriškumui, kokybei ir tvarumui atsispindi jo gaminiuose, todėl jie yra verta investicija kiekvienam, ieškančiam gražių ir funkcionalių baldų bei apšvietimo elementų, kurie tarnaus visą gyvenimą.