vaikiški stalo įrankiai

21 items total
Outlet
39,99 € –35 %
25,87 €
WM1288086040
Vaikiški stalo įrankiai CARS 2 DISNEY, 4 vnt., WMF
39,90 €
WM1286016040
Vaikiškų stalo įrankių rinkinys DISNEY PRINCESS, 4 vnt., WMF WM1282406040
Vaikiškų stalo įrankių rinkinys FROZEN DISNEY , 4 vnt., WMF WM1286006040
Vaikiškų stalo įrankių rinkinys CLASSIC, 4 vnt., WMF WM1286806040
Vaikiškų stalo įrankių rinkinys MAYA THE BEE, 4 vnt., WMF WM1294406040
Vaikiškų stalo įrankių rinkinys SLOTH, 4 vnt., WMF WM1286066040

Vaikiški stalo įrankiai - puikūs stalo įrankiai mažiesiems

Kas yra vaikiški stalo įrankiai?

Vaikiški stalo įrankiai - tai specialios rūšies valgymo įrankiai, skirti specialiai mažiesiems. Vaikiški peiliai, šakutės ir šaukštai yra kompaktiškesni, saugūs ir turi vaikams pritaikytą dizainą.

Vaikiški stalo įrankiai dažnai būna komplektuose, kuriuos sudaro maža šakutė, šaukštas, šaukštelis ir peilis. Vaikai gali lengvai paimti ir naudoti indus dėl jų dydžio, dizaino ir spalvų, kurios paprastai būna linksmos ir malonios.

Saugumas yra viena iš pagrindinių vaikiškų stalo įrankių savybių. Vaikiškiems stalo įrankiams gaminti naudojamos vaikams ir maistui saugios medžiagos, o kad būtų išvengta įpjovimų ar sužeidimų, jie dažnai turi užapvalintus kraštus, trumpus dantukus ir mažus dubenėlius.

Geriausius vaikiškus stalo įrankius galima įsigyti Kulina iš gerai žinomų gamintojų, pvz WMF ir ZWILLING.

Kodėl stalo įrankiai yra svarbūs vaikams?

Stalo įrankiai vaikams yra svarbūs dėl kelių priežasčių, iš kurių kai kurios pabrėžiamos toliau:

  • Geresni savarankiško maitinimosi įgūdžiai - naudodami stalo įrankius vaikai gali praktikuotis savarankiškai maitintis, o tai yra labai svarbus raidos etapas. Naudodamiesi stalo įrankiais vaikai lavina smulkiąją motoriką ir rankų ir akių koordinaciją.
  • Didina savarankiškumą - mokydami vaikus, kaip elgtis su stalo įrankiais, padedate jiems jaustis savarankiškiems ir sėkmingiems. Jie gali patys kontroliuoti savo valgymą ir maitinimą, o tai gali padidinti jų savivertę ir pasitikėjimą savimi.
  • Socialinių įgūdžių ugdymas - naudojimasis stalo įrankiais yra socialinis įgūdis, kurio vaikams prireiks visą gyvenimą. Mažyliai, išmokyti naudotis stalo įrankiais, gali jaustis laisviau ir labiau pasitikėti savimi valgydami kartu su kitais.

Tai tik kelios priežastys, kodėl vaikams reikia stalo įrankių. Kad vakarienė būtų visapusiška, taip pat galite peržiūrėti mūsų vaikiškų indų pasirinkimą.

Kokio amžiaus vaikai turėtų pradėti naudotis stalo įrankiais?

Vaikas gali pradėti naudotis stalo įrankiais būdamas 12-15 mėnesių. Tokio amžiaus vaikai paprastai sugeba sėdėti vertikaliai ir gali rankomis paimti nedidelius daiktus. Tačiau jiems gali prireikti pagalbos, nes jiems trūksta vikrumo, kad galėtų tinkamai elgtis su įrankiais.

Tėvai gali supažindinti vaikus su stalo įrankiais duodami jiems mažą vaikiško dydžio šaukštą ir šakutę vakarienės metu. Rekomenduojama rinktis vaiko amžių ir raidos etapą atitinkančius indus užapvalintais kraštais, be mažų gabalėlių, kuriuos galima praryti.

Paprastai amžius, nuo kurio vaikas pradeda naudotis stalo įrankiais, priklauso nuo jo raidos. Rodikliai, rodantys, kad vaikas yra pasirengęs naudotis stalo įrankiais, yra susidomėjimas savarankišku maitinimu arba gebėjimas laikyti mažus daiktus.