Blynų keptuvės

6 items total

Blynų keptuvės - jas mėgsta ne tik vaikai!

Blynų keptuvės - puikus įrankis visiems blynų mėgėjams ir saldžių pusryčių gerbėjams. Gera blynų keptuvė taip pat bus nepakeičiamas virtuvės pagalbininkas visiems vaikų tėvams, kurie mėgsta blynus, nesvarbu, koks paros metas ar sezonas (pažiūrėkite, kokias mūsų keptuves tėvai renkasi dažniausiai, ir susipažinkite su mūsų geriausiai parduodamomis blynų keptuvėmis čia).

Kas yra blynų keptuvė?

Blynų keptuvė - tai speciali keptuvė, sukurta tam, kad per kelias minutes iškeptumėte tobulus blynus. Blynams kepti skirta keptuvė paprastai pasižymi:

  • skylutės blynams (paprastai nuo 3 iki 7 įvairaus skersmens skylučių, kartais su išradingais dekoratyviniais motyvais)
  • nėra kraštų
  • aukštos kokybės nepridegantis paviršius
  • ilga rankena
  • tinkamumas naudoti labai aukštoje temperatūroje

Jei naudojate blynų keptuvę, būtinai naudokite medinę arba silikoninę mentelę, kad apsaugotumėte švelnų nelimpančią paviršių nuo įbrėžimų.

Blynų gaminimas neturi būti nuobodus! Yra daugybė būdų, kaip juos padaryti patrauklius, o paprasčiausias būdas - žaisti su ingredientais. Galite pridėti mėlynių, bananų ar kitų vaisių, šokolado drožlių, žemės riešutų sviesto ar įvairių rūšių padažų, kad beveik kasdien pakeistumėte jų išvaizdą ir skonį.

Blynų keptuvės - kokią pasirinkti

Svetainėje Kulina rasite platų plieninių, aliumininių arba geležinių blyninių keptuvių pasirinkimą, kurios padės jums iškepti puikius auksinius blynus, kai tik panorėsite ko nors saldaus pusryčiams. Tarp mūsų mėgstamiausių yra legendinės prancūzų prekės ženklo blynų keptuvės de Buyer, kuris specializuojasi tobulų blynų ir blynelių gamyboje, siūlydamas jums aukštos kokybės keptuves, kurios tarnaus visą gyvenimą ir puikiai papildys kiekvieną virtuvę.

Taip pat būtinai peržiūrėkite mūsų keptuvių, kuriose galėsite gaminti ir plonus blynus, ir purius blynus, pasirinkimą ir perskaitykite išsamų keptuvių vadovą čia.