Microplane

Microplane yra prekės ženklas, kurio specializacija prabangios, aukštos kokybės virtuvinės trintuvės ir citrusinių vaisių trintuvės. Aštriausi, patikimiausi JAV pagaminti peiliukai susidoros su visų rūšių maistu – daržovėmis, sūriu, imbieru ar muskato riešutu, todėl jūsų darbas virtuvėje bus lengvesnis.
17 items total
Pėdų šveistukas BC BOX, mėlynas, Microplane
19,49 €
MI70605
Pėdų šveistukas BC BOX, natūralus, Microplane
19,49 €
MI70105
Julienne trintuvė GOURMET, Microplane
29 € –19 %
23,40 €
MI45041
Parmezano sūrio trintuvė GOURMET, Microplane
29 € –14 %
24,70 €
MI45009
Stambi rankinė trintuvė GOURMET, Microplane
30,49 € –12 %
26,70 €
MI45008
Česnakų tarka SPECIALITY, Microplane
20,49 € –12 %
18 €
MI48914
Pėdų šveistukas BC BOX, rožinis, Microplane
19,49 €
MI70505
Prieskonių trintuvė PREMIUM CLASSIC, juoda, Microplane MI46016
Pjaustyklė Mandolina GOURMET, Microplane
30,49 € –7 %
28,20 €
MI45044
Juodos spalvos prieskonių malūnėlis, Microplane
24,30 €
MI48960
Žievelės trintuvė FLEXI ZESTI, oranžinė, Microplane MI34830

Microplane - geriausios virtuvinės tarkos pasaulyje

Microplane įkūrė Richardas ir Grace Graceffa. Iš pradžių pora užsiėmė medžio apdirbimo įrankių gamyba, tačiau atrado, kad 1990 m. jų bendrai valdomoje sutartinėje gamykloje "Grace Manufacturing Inc.", esančioje Russellville, Arkanzaso valstijoje, JAV, išrastas tarkavimo įrankis yra puikus produktas, turintis didelį potencialą. Sutuoktiniai nusprendė pakeisti savo verslą ir sukurti virtuvės įrankius, specialiai pritaikytus tarkavimui ir žievelės pašalinimui, kurie greitai išpopuliarėjo tarp virtuvės šefų ir naminių virėjų ir tapo įmonės sėkmės pagrindu ateityje.

Bendrovės misija ir apdovanojimai

Microplanemisija - tiekti klientams aukštos kokybės virtuvės įrankius, kurie padeda lengviau ir maloniau gaminti ir kepti.

Microplanedėl savo įsipareigojimo siekti kokybės ir naujovių įmonė per daugelį metų pelnė daugybę dizaino apdovanojimų. 1999 m. bendrovės cesteris buvo apdovanotas virtuvės naujovių apdovanojimu tarptautinėje buities reikmenų parodoje. Nuo to laiko bendrovė už savo gaminius pelnė daugybę apdovanojimų, įskaitant "Red Dot Design Award", "iF Design Award" ir "Good Design Award" apdovanojimus, o naujausias apdovanojimas - "Red Dot Award": Už "Black Sheep" serijos tarkavimo groteles apdovanotas "Product Design 2022".

Microplane "zesteris" - privalomas jūsų virtuvės reikmuo!

Vienas iš populiariausių Microplane produktų yra trintuvė. Microplane cesteris skirtas greitai ir lengvai pašalinti žievelę iš citrusinių vaisių, todėl yra populiarus tarp virėjų ir kepėjų. Žievelė turi ilgą, siaurą peilį su mažyčiais, aštriais dantukais, kuriais lengva nutarkuoti žievelę nuo vaisiaus, nepašalinant karčiųjų žievelės dalių. Microplane trintuvė išsiskiria iš kitų trintuvių, nes jos ašmenys yra itin aštrūs ir išdėstyti arti vienas kito, todėl tarka ir (arba) kauliukai yra smulkesni. Be to, jį galima naudoti greičiau nei peilį daugeliui užduočių atlikti, be to, jis tvirtas ir patvarus.

Microplane taip pat gamina įvairias virtuvines tarkas, skirtas įvairių rūšių maistui. Bendrovės tarkos žinomos dėl savo tikslumo ir aštrumo, todėl jomis lengva tarkuoti sūrį, daržoves ir kitas sudedamąsias dalis įdedant nedaug pastangų.

Nuo kuklios medžio apdirbimo įrankių įmonės Microplane išaugo į pasaulinį prekės ženklą, žinomą kaip gaminantį vienus geriausių rinkoje tarkavimo įrankių ir trintuvų, kuriuos vis dar mėgsta tiek namų virėjai, tiek profesionalūs garsūs virėjai, pavyzdžiui, Gordonas Ramsey.