Dovanos jai

Dovana moteriai

"Nenoriu kažko, ko man reikia. Noriu kažko, ko noriu - kažko gražaus."

Garsioje filmo "Meilė iš tikrųjų" (Love Actually) scenoje tiksliai išreiškiama ideali dovana moteriai. Tačiau mes jus įtikinsime, kad moteris gali norėti ir to, ko jai reikia. Rimtai.

 

Atgaila jos jausmams

Pabunda nuo šviežiai išvirtos kavos kvapo. Stebėdama besiskleidžiančius jos mėgstamos arbatos žiedlapius. Mėgaudamasi prietaiso, kasdien puošiančio jos svajonių virtuvę, vaizdu. Taip, net ir kavos aparatas ar virdulys gali būti brangakmenis.

 

WMF ELEKTRINĖS KETLĖS

VMF "Lumero" elektrinis virdulys užvirina vandenį, verda nestiprią arbatą, šildo kūdikių maistą arba tirpdo šokoladą karšto šokolado ar fondiu puodeliui.

BUGATTI ELEKTRINĖS KETLĖS

Luksusinės prabangos sinonimas. Malonumas žiūrėti ir po variklio dangčiu kunkuliuojantis maksimalus našumas.

DRAUGIŠKAS KAVOS PARUOŠIKLIS

Kavos kvapas vietoj žadintuvo - puiki dienos pradžia ir 1950-ųjų stilius, kuris tiesiog neišeina iš mados.

KAVOS STIKLAI

Plokščią baltąją, kapučino ir latte kavą geriausia gerti iš stiklo. Juk geriame ir akimis.

Dovana mamai

Ar susidūrėte su šiuo virusiniu paveikslėliu socialiniuose tinkluose?
"Mokytoja paprašė vaikų nupiešti mėgstamiausią mamos pomėgį"
Mamai, mėgstančiai gerti vyną, visai pasisekė. Tikrai daugiau nei mamai, kuri mėgsta valyti ;-) Mamų gyvenimas gali būti nelengvas, todėl manome, kad joms reikia papildomo rūpesčio.

Vyno taurės

Didelė dovana. Ypač kartu su mielu pasiūlymu, kad esate pasirengęs padėti, kad šį vakarą galėtumėte kartu mėgautis vynu.

MANIKIŪRA

Ji net neprisimena, kad būtų dariusi manikiūrą. Todėl ji nusipelno kokybiško savęs priežiūros rinkinio. Galbūt su taure vyno...

Self WATERING PLANT POT

Kas turi laiko kasdien laistyti bazilikus? Augalus, kaip ir vaikus, reikia auklėti, kad jie būtų savarankiški

.

KITCHENAID ROBOT

Vienintelis ir vienintelis. Kiekvieno gurmano svajonė. Kada dar ji to nusipelno, o ne dabar?"

 

Jei tiesiog nežinote

Geriausios dovanos yra tos, kurias galima suvartoti. Tuomet tereikia griebtis gero prekės ženklo ir pasitenkinimas garantuotas.

 

MELNAS &; MELNAS SPALVOS

Geriausi prieskoniai iš viso pasaulio. Kruopščiai atrinkti ekologiški ir sąžiningos prekybos kokybės produktai.

Svetimos arbatos

Suteikite malonumą mėgautis tikrai aukštos kokybės arbata. Degustatorių rinkiniai - ideali dovana, leidžianti atrasti naujus skonius ir rasti savo mėgstamiausią.

LUXUSINĖS ŽVAKĖS

Paverskite savo namus oaze su tobulais natūraliais kvapais. Jie ilgai dega ir leidžia jaustis atsipalaidavusiam bei optimistiškai nusiteikusiam kitai dienai.

DOVANOS MOTERIMS

Kuo pradžiuginsite savo mylimiausią giminaitę? Turime jums paruoštą originalių dovanų pasirinkimą.

 

58 items total
Puodų rinkinys INTENSA, 5 vnt., Fissler
589 € –12 %
517 €
FS1611805
Žemas puodas, 26 cm, vyšninis, ketaus, Staub
279 € –19 %
224,70 €
ST1102606
Duonos kepimo rinkinys, 4 vnt., de Buyer
57,71 € –34 %
37,80 €
DB471300
Nuotraukų albumas MEMORIES, Printworks
25 € –28 %
18 €
PRPW00527
Mikado žaidimas, Printworks
15 € –20 %
12 €
PRPW00510
Domino, Printworks
16 € –18 %
Domino, Printworks
Pardavime (8 pcs)
13 €
PRPW00509
Šefo peilis PINK SPIRIT 21 cm, rožinis, F.DICK
110 € –11 %
97 €
FDCK817472179
Up
More products

Geriausios dovanos jai

Kokią dovaną turėčiau jai padovanoti?

Rasti idealią dovaną svarbioms mūsų gyvenimo moterims gali būti įdomi, bet kartu ir sunki užduotis. Tinkama dovana gali išreikšti mūsų dėkingumą, meilę ir supratimą, nesvarbu, ar tai būtų gimtadienio, metinių, ar tiesiog atsitiktinis meilės parodymas.

Svetainėje Kulina rasite ką nors kiekvienai progai ir metų laikui, todėl jei jums sunku rasti puikią gimtadienio dovaną savo gyvenimo moteriai, tiesiog nepamirškite, kad geriausiai tinka naudingos ir prasmingos dovanos. Taigi, kai pradėsite žavią dovanos rinkimo kelionę, leiskite savo širdžiai vadovautis dovanomis, kurios yra svarbios ir suteikia praktinę pagalbą.

Nuostabios jūsų gyvenimo moterys, nesvarbu, ar jos yra jūsų mama, sesuo, draugė, žmona ar artima draugė, nusipelno dovanos, kuri išreikštų, kokios jos jums brangios.

Nepaisant to, kad kiekviena moteris yra skirtinga, yra keletas visuotinai priimtinų dovanų, kurias gautų daugelis jūsų gyvenimo moterų, nes jos yra madingos, praktiškos ar prasmingos, pavyzdžiui, arbatos ar kavos aksesuarai, vazos, žaidimai, vandens buteliukai, papuošalų organizatoriai ir kt.

Ieškant jai dovanos sudėtinga išsiaiškinti, ko ji nori. Kad tai padarytumėte, turite būti detektyvas. Pradėkite klausytis, ką ji nori pasakyti. Kokias temas ji paprastai aptaria? Tada galima rasti idealią dovaną, kuri atitiktų jos pomėgius ir būtų ir nostalgiška, ir naudinga jos gyvenime.

Kaip išsirinkti puikią dovaną? Į kokius aspektus turėtumėte atsižvelgti pirkdami dovaną?

Renkant tobulą dovaną reikia gerai apsvarstyti gavėjo interesus, pageidavimus ir progą. Štai pagrindiniai aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant dovaną:

 • Gavėjo interesai: Dovaną pritaikykite prie gavėjo pomėgių, aistrų ir veiklos. Dovana, susijusi su tuo, ką jie mėgsta, rodo, kad įdėjote pastangų, kad išrinktumėte ką nors prasmingo.

 • Proga: Įvertinkite dovanos priežastį: ar tai būtų gimtadienis, jubiliejus, šventė, ar ypatingas įvykis. Ta proga galite pasirinkti tinkamą dovaną.

 • Santykiai: Jūsų santykiai su gavėju yra svarbūs. Dovana artimam draugui gali skirtis nuo dovanos bendradarbiui ar šeimos nariui.

 • Amžius: dovanos gavėjo amžius gali turėti įtakos tinkamam dovanos tipui. Dovanos vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems gali labai skirtis.

 • Personalizuotas prisilietimas: Asmeninės dovanos su gavėjo vardu, inicialais ar ypatinga data gali suteikti unikalumo ir sentimentalumo.

 • Praktiškumas: Įvertinkite, ar dovana bus naudinga gavėjui kasdieniame gyvenime. Praktinės dovanos, atitinkančios jų poreikius, gali būti apgalvotos ir vertinamos.

 • Kokybė: Rinkitės geros kokybės dovaną, kuri atspindėtų jūsų rūpestį ir atidumą. Gerai pagaminti daiktai paprastai tarnauja ilgiau ir palieka teigiamą įspūdį.

 • Staigmenos veiksnys: Jei įmanoma, dovaną papildykite netikėtumo ar naujumo elementu. Dėl ko nors netikėto dovana gali tapti dar įsimintinesnė.

 • Sentimentali vertė: Sentimentalią vertę turinti dovana, pvz., brangus prisiminimas ar vidinis pokštas, gali sukurti gilų emocinį ryšį.

 • Kultūrinis jautrumas: Būkite atidūs gavėjo kultūrinei aplinkai ir įsitikinimams, kad jūsų dovana būtų tinkama ir pagarbi.

 • Etiniai aspektai: Jei dovanos gavėjas turi tvirtus etinius įsitikinimus, rinkitės dovaną, atitinkančią jo vertybes, pvz.

 • Biudžetas: Nustatykite jums priimtiną biudžetą ir pasirinkite dovaną, kuri neviršytų šio biudžeto. Apgalvotumas yra svarbiau nei kaina.

 • Venkite stereotipų: Renkant dovaną venkite klišių ar stereotipų. Galvokite apie konkretų žmogų, užuot rėmęsi apibendrinimais.

 • Dovanų kortelės: Jei nesate tikri dėl gavėjo pageidavimų, dovanų kortelė į jo mėgstamą parduotuvę ar restoraną leidžia jam pačiam pasirinkti, ko jis norėtų.

 • Pristatymas: Apgalvokite, kaip dovana bus pateikta. Apgalvotas įpakavimas ar pakuotė gali pagerinti bendrą patirtį.

Atminkite, kad geriausios dovanos rodo, jog skyrėte laiko suprasti gavėjo asmenybę ir atsižvelgti į jo pageidavimus. Galiausiai dovaną iš tiesų prasmingą padaro jos apgalvojimas ir pastangos.

Kokios idėjos jūsų žmonai ar draugei?

Jei dovanojate žmonai, draugei ar seseriai, turime platų fantastiškų daiktų pasirinkimą. Galite rinktis iš įvairių kvapiųjų žvakių, kurios pripildys bet kokią erdvę malonaus kvapo, stilingų figūrėlių, vyno taurių ar skanių aukštos kokybės arbatų.

Nesvarbu, kokia proga, jei skirsite laiko išrinkti apgalvotą ir prasmingą dovaną, neabejotinai pradžiuginsite nuostabias savo gyvenimo moteris.