ąsočiai su filtrais

5 items total

Filtravimo ąsočiai - geresniam vandens skoniui

Kas yra filtro ąsotis?

Filtravimo ąsotis - tai tam tikros rūšies ąsotis su integruota filtravimo sistema, skirta teršalams iš vandens pašalinti . Filtravimo sistemos dalis - kasetė arba filtras, kuris sulaiko tokius teršalus kaip chloras, švinas ir nuosėdos, paprastai padeda pagerinti vandens skonį ir švarumą.

Filtravimo ąsočiai dažnai gaminami iš plastiko arba stiklo, juose gali būti keletas funkcijų, įskaitant dangtelį arba snapelį, kad būtų galima lengvai pilti, matavimo skalę, kad būtų galima stebėti, kiek vandens sunaudota, ir nuimamą filtro kasetę.

Tai ekonomiškesnis ir tvaresnis būdas mėgautis švariu, gaiviu vandeniu, todėl jie yra mėgstamas vandens buteliuose pakaitalas.

Kodėl reikia filtruoti vandenį?

Dėl vandens filtravimo vanduo tampa saugesnis gerti. Filtruodami vandenį:

  • Patobulintas skonis: Dėl filtravimo galima atsikratyti teršalų, pvz., chloro, kuris vandeniui suteikia blogą skonį ir kvapą.
  • Sveikesnis vanduo: Filtruojant galima atsikratyti tokių priemaišų kaip švinas ar mikrobai, kurie gali būti kenksmingi.
  • Geresnis kavos skonis: Filtruojant kavos vandenį galima pagerinti kavos skonį ir aromatą, nes teršalai gali pakeisti kavos skonį.
  • Taupomos išlaidos: Vandens iš čiaupo filtravimas taip pat gali būti ekonomiškesnis variantas nei vandens buteliuose pirkimas.
  • Aplinkosaugos privalumai: Filtruojant vandenį ąsočiu, galima sumažinti plastiko atliekų, susidarančių iš vandens buteliuose, kiekį.

Nors vandentiekio vanduo paprastai yra saugus gerti, kartais jame būna teršalų, kurie gali pabloginti jo skonį ir kokybę. Pašalinus šiuos teršalus, gaunamas skanesnis ir sveikesnis geriamasis vanduo.

Kodėl geriamasis vanduo toks svarbus?

Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) duomenimis, kasdien gauti pakankamai vandens yra svarbu jūsų sveikatai. Dehidratacija, be kitų simptomų, gali sukelti neaiškų mąstymą, nuotaikų kaitą, kūno perkaitimą, vidurių užkietėjimą ir inkstų akmenligę. Išvenkite jos kasdien gerdami pakankamą kiekį vandens.

Peržiūrėkite mūsų vandens stiklinių, ąsočių ir karučių įvairovę, kad galėtumėte mėgautis švariu geriamuoju vandeniu.

Kokių rūšių ąsočiai yra Kulina?

Svetainėje Kulina, kurioje siūlome įvairaus dizaino įvairių tipų ąsočius.Tai:

  • Vandens ąsočiai: didelės talpos ąsočiai, paprastai su rankena, dangteliu ir snapeliu, skirti vandeniui, taip pat sultims, limonadui ir pan. pilti ir pilstyti.
  • Karafos vandeniui ir šaltai arbatai: elegantiškos, paprastai stiklinės karafos, skirtos vandeniui su citrina, ledu ir žolelėmis patiekti
  • Grietinėlės: Mažos pieno stiklinės naudojamos pienui ar grietinėlei prie kavos ar arbatos patiekti
  • Druskos ąsočiai: Indai su rankena ir snapeliu, naudojami padažui ar kitiems padažams laikyti ir pilti.