Priešpiečių dėžutės

74 items total
Bento dėžutė PANINO 4 rožinė / Paryžius, 750 ml, Yumbox
New
YBFPII202210PJ
Bento dėžutė TAPAS XL 4 žalia / Niujorkas, 1 l, Yumbox
New
YBGGIII2021104N
Daugkartinė sumuštinių dėžutė, žalia, silikoninė, Lékué LKE3401700B04U004
Daugkartinio naudojimo maisto laikymo maišelis 1 l, žalias, Lékué LKE3400810B04U004
Daugkartinio naudojimo maisto laikymo maišelis 1,5 l, žalias, Lékué LKE3400815B04U004
Daugkartinio naudojimo maisto laikymo maišelis, 500 ml, žalias, Lékué LKE3400850B04U004
Maisto laikymo indas REUSE IR REDUCE 1 l, žalias, silikoninis, Lékué LKE3420010V12M017
Pietų padažo dėžutė 50 ml, kreminis, Lékué
5 €
LKE0301037V19M017
Piltuvas padažui 250 ml, stiklinė, Eva Solo
38 € –13 %
32,90 €
ES567680
Priešpiečių dėžutė FOOD A PORTER, mėlyna, Alessi ALSA03LAZ
Up
More products

Pietų dėžutė – geriausias draugas keliaujantiems

Pietų dėžutė yra maisto laikymo indasnaudojamas, kai norite valgyti naminį maistą kelyje. Šioje talpykloje turi tilpti mūsų maistas, jis turi būti nesuspaustas bei jį turi būti patogu neštis.

Pietų dėžutė gali būti labai naudinga įvairioms situacijoms, pavyzdžiui, nešantis užkandžius ir maistą į mokyklą, darbą, iškylą ar paplūdimį (taip pat peržiūrėkite mūsų kelioniniai šaldymo krepšiai taip pat jūsų atostogoms

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį perkant priešpiečių dėžutę?

Šios savybės turi būti vienos iš svarbiausių kriterijų renkantis priešpiečių dėžutę:

1. Įsitikinkite, kad jame nėra BPA

Visi girdėjome apie bisfenolį A – pavojingą pramoninę cheminę medžiagą, naudojamą dervų ir plastikų gamyboje. Ši medžiaga gali sukelti didelių sveikatos problemų, tokių kaip vėžys ir prostatos liaukos problemos. Siekiant užtikrinti savo šeimos saugumą, labai svarbu pasirinkti rinkinį, pagamintą iš plastiko, kuriame nėra BPA.

2. Mėgstate padažus ar užpilus? Pasirinkite sandarią priešpiečių dėžutę

Nesandari priešpiečių dėžutės idealiai tinka žmonėms, mėgstantiems prie valgio valgyti karštą sriubą, troškinius ar padažus. Neperšlampama priešpiečių dėžutė padeda išvengti pratekėjimo, nes priešpiečių dėžutę sunku išlaikyti vertikaliai, kad jūsų krepšys ir valgis būtų švarūs.

3. Įsitikinkite, kad priešpiečių dėžutės dydis yra tinkamas

Nuo maisto kiekio, kurį norite supakuoti, priklauso ir jūsų pietų dėžutės dydis. Didelė priešpiečių dėžutė ar indų rinkinys puikiai tiks, jei reikės susipakuoti ir pietus, ir įvairius užkandžius dienai. Kulina taip pat siūlo platų mažesnių priešpiečių dėžučių pasirinkimą, idealiai tinkantį žmonėms, kurie dažnai valgo keliaudami ir kuriems tereikia supakuoti sumuštinį.

Kulina turime platų priešpiečių dėžučių pasirinkimą iš įvairių gerbiamų gamintojų, įskaitant Lekue, Alessi a>, Brabantia, Yumbox ir Koziol. Mūsų pietų dėžutės yra su sandariais dangčiais, bei elegantiško dizaino, lengvai valomi ir nešiojami. Kai kuriuose taip pat yra atskiri skyriai, skirti skirtingiems produktams laikyti atskirai.

Kokie priedai gali būti būti reikalingi jūsų priešpiečių dėžutei?

Kiti priešpiečių dėžutės ar kelionių reikmenys, kuriuos turėtumėte įsigyti kartu su pačia priešpiečių dėžute, yra:

Šaltkrepšis arba kelioninis šaldymo krepšys – be priešpiečių dėžutės ir jos turinio apsaugos, maistas induose palaiko reikiamą temperatūrą. Jei gyvenate šalyje, kur yra karštos vasaros arba planuojate atostogas karštame klimate, šaldymo krepšys yra dar svarbesnis

Vandens butelis – Svarbiausias gėrimas, kurį jūs ar jūsų vaikas turėtumėte gerti per dieną, yra vanduo. Jis palaiko hidrataciją, nepadidindamas ar nesumažėdamas cukraus kiekio kraujyje, ką padaro kiti gėrimai. Pasirinkite tvirtą ir stilingą vandens buteliuką, kurį bus malonu naudoti.