Dovanos jam

Dovana vyrui

Ko jis norėtų? Skrydžio į Mėnulį? Naujausio "Ferrari" modelio? Įkopti į Everesto kalną? Tiesą sakant, bet kokia dovana, rodanti, kad apie jį pagalvojote, jį sužavės. Dovana, kuri leidžia jam pasijusti ypatingam. Dėl savęs ir dėl jūsų.

 

Moterų potencialo išlaisvinimas

Dauguma moterų sutiks, kad virtuvėje dirbantis vyras yra seksualus. Taigi pagalvokite apie jį, bet kartu pagalvokite ir apie save :-). Palaikykite jį tame, kas jam patinka. Skatinkite jo aistrą. Ne, tokios dovanos neįvertins vyras, kuris moka tik virti arbatą, tačiau dauguma šiuolaikinių vyrų šiandien tikrai mėgaujasi gastronomija. Mes, Kulina, apie tai žinome ne vieną dalyką...

 

MASTERCHEF

Kas jo maisto gaminimo įgūdžius iššaukia į žvaigždžių aukštumas? WMF "Profi Resist" keptuvė. Ir kas tada galėtų jam atsispirti?

metų tėtis

Ar žinote mylinčio tėčio laimės receptą? Džiaugsmingai besišypsantys vaikai. Su "de Buyer" blynų keptuve jis įgis superherojaus galių. Ašarotiems blyneliams nebus jokių šansų.

ROMANTINIS

Pusryčiai lovoje? Prireiks šiek tiek laiko, bet bus verta. Nebus kavos vienu mygtuko paspaudimu. Juk jis mėgsta įtaisus ir žino, kad geriems dalykams reikia laiko. Svirtinis kavos aparatas užkariaus jo ir jūsų širdį.

INDULGER

Jis mėgaujasi geru vynu ne mažiau nei gyvenimu. Atidaryti puikaus vyno butelį - tai tarsi atrakinti 13-uosius rūmus. Ar jis turi tinkamą raktą?

Kiekvienam tikram vyrui reikia peilio!"

Ar iš karto žabtus? Jis išsitraukia jį du kartus per metus, o daugybė butelių iššvaistoma treniruotėms. Tačiau džiaugsmas bus neįkainojamas. Argi sabalas nėra jo "burbulų stiklinė"? Būkite tikri, jo akys garantuotai nušvis dėl vieno iš šių kūrinių.

FORGED KNIVES

Sujungus japonišką meistriškumą ir olandišką grožio bei detalių pajautą, sukurtas peilis, kuriuo pjaunamas ledas ir į kurį gražu žiūrėti. Populiariausias rinkinys yra "Brute" serija, skirta tikriems kietiems vyrukams.

LAGUOLINIAI ŽIEDAI

Olandų prekės ženklo "Laguiole" specializacija - prabangūs dovanų rinkiniai vyrams. Tai aštrūs steiko peiliai, įmantrūs rinkiniai sūrio mėgėjams su dailiomis medinėmis rankenomis

.

POKŠTINIAI peiliai

Jis gali būti vadybininkas, bet viduje slepia užkampio žmogaus sielą. Arba paprasčiausiai žino, kad ultralengvas peilis priklauso kostiumo kišenėje su vizitinių kortelių dėklu. Funkcionalus aksesuaras, skirtas kompanijai ar gamtai, kuris dėl aštrių ašmenų toli nenueina ir sako, kad jo savininkas turi skonį.

Šonkauliukų peiliai

Ar jam jų reikia? Visų mėsėdžių vardu sakome TAIP! Daugiau jokių kepsnių šnypštimo nuobodžiais peiliais. Ir net pupelės turi ką apie tai pasakyti. Kepsnių stalo įrankius tiesiog įvertina kiekvienas gurmanas.

 

57 items total
Viskio grafinas PUNK, su dangteliu, Nachtmann
135 € –38 %
83,60 €
NM99505
Viskio rinkinys BOSSA NOVA, 3 vnt., Nachtmann
135 € –37 %
85 €
NM101095
Šefo peilis AJAX 1905, 22 cm, F.Dick
149 € –24 %
113 €
FDCK8192222
Bokalas alui NOBLESSE 600 ml, Nachtmann
18,90 € –25 %
14,10 €
NM95635
Japoniškas šefo peilis SUJIHIKI 24 cm, Dellinger
354 €
DNGRSXL9309
Santoku peilis KIRITSUKE 18 cm, Dellinger
313 €
DNGRSXL9303
Galandimo strypas SEBRA 26 cm, plienas, Forged
78,99 € –8 %
72 €
FORGEDSDV623613
Up
More products

Geriausios dovanos jam

Kaip gauti jam idealią dovaną?

Ieškote idealios dovanos vyrui? Nesvarbu, ar jis mėgsta sportą, ar technologijas, ar yra tiesiog vaikinas, kuris vertina apgalvotą dovaną, mes jums padėsime.

Kad ir kuo domėtųsi jūsų vyras, tikrai rasite jam tinkamą dovaną. Taigi, skirkite šiek tiek laiko jo pomėgiams ir tam, ką jis vertintų, ir tikrai rasite idealią dovaną savo meilei jam išreikšti. Pirmasis žingsnis renkant idealią dovaną - pagalvoti apie gavėjo pomėgius ir interesus ir numatyti, ką jis galėtų vertinti šiuo metu.

Tai gali būti kažkas ekstravagantiško, pvz., naujas kulinarinis prietaisas, skirtas eksperimentuoti su naujais patiekalais šefo peilis, kepsnių peilių rinkinys arba nauji kepimo ant grotelių įrankiai.

Kitas dalykas, kurį turite padaryti, - nustatyti savo biudžetą. Planuodami dovaną nustatykite kainos intervalą, kurį galite sau leisti. Tikėtina, kad jūsų partneris įvertins jūsų rūpestingumą ir pastangas bei tai, kad dėl to neištuštėjo jūsų banko sąskaita. Čia galite patogiai apsipirkti pagal savo biudžetą svetainėje Kulina, iš plataus kainų asortimento.

Kaip išsirinkti puikią dovaną? Į kokius aspektus turėtumėte atsižvelgti pirkdami dovaną?

Renkant tobulą dovaną reikia gerai apsvarstyti gavėjo interesus, pageidavimus ir progą. Štai pagrindiniai aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant dovaną:

 • Gavėjo interesai: Dovaną pritaikykite prie gavėjo pomėgių, aistrų ir veiklos. Dovana, susijusi su tuo, ką jie mėgsta, rodo, kad įdėjote pastangų, kad išrinktumėte ką nors prasmingo.

 • Proga: Įvertinkite dovanos priežastį: ar tai būtų gimtadienis, jubiliejus, šventė, ar ypatingas įvykis. Ta proga galite pasirinkti tinkamą dovaną.

 • Santykiai: Jūsų santykiai su gavėju yra svarbūs. Dovana artimam draugui gali skirtis nuo dovanos bendradarbiui ar šeimos nariui.

 • Amžius: dovanos gavėjo amžius gali turėti įtakos tinkamam dovanos tipui. Dovanos vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems gali labai skirtis.

 • Personalizuotas prisilietimas: Asmeninės dovanos su gavėjo vardu, inicialais ar ypatinga data gali suteikti unikalumo ir sentimentalumo.

 • Praktiškumas: Įvertinkite, ar dovana bus naudinga gavėjui kasdieniame gyvenime. Praktinės dovanos, atitinkančios jų poreikius, gali būti apgalvotos ir vertinamos.

 • Kokybė: Rinkitės geros kokybės dovaną, kuri atspindėtų jūsų rūpestį ir atidumą. Gerai pagaminti daiktai paprastai tarnauja ilgiau ir palieka teigiamą įspūdį.

 • Staigmenos veiksnys: Jei įmanoma, dovaną papildykite netikėtumo ar naujumo elementu. Dėl ko nors netikėto dovana gali tapti dar įsimintinesnė.

 • Sentimentali vertė: Sentimentalią vertę turinti dovana, pvz., brangus prisiminimas ar vidinis pokštas, gali sukurti gilų emocinį ryšį.

 • Kultūrinis jautrumas: Būkite atidūs gavėjo kultūrinei aplinkai ir įsitikinimams, kad jūsų dovana būtų tinkama ir pagarbi.

 • Etiniai aspektai: Jei dovanos gavėjas turi tvirtus etinius įsitikinimus, rinkitės dovaną, atitinkančią jo vertybes, pvz.

 • Biudžetas: Nustatykite jums priimtiną biudžetą ir pasirinkite dovaną, kuri neviršytų šio biudžeto. Apgalvotumas yra svarbiau nei kaina.

 • Venkite stereotipų: Renkant dovaną venkite klišių ar stereotipų. Galvokite apie konkretų žmogų, užuot rėmęsi apibendrinimais.

 • Dovanų kortelės: Jei nesate tikri dėl gavėjo pageidavimų, dovanų kortelė į jo mėgstamą parduotuvę ar restoraną leidžia jam pačiam pasirinkti, ko jis norėtų.

 • Pristatymas: Apgalvokite, kaip dovana bus pateikta. Apgalvotas įpakavimas ar pakuotė gali pagerinti bendrą patirtį.

Atminkite, kad geriausios dovanos rodo, jog skyrėte laiko suprasti gavėjo asmenybę ir atsižvelgti į jo pageidavimus. Galiausiai dovaną iš tiesų prasmingą padaro jos apgalvojimas ir pastangos.

Kokia yra gera tėvo dienos dovana?

Nėra vienos geriausiai tinkančios Tėvo dienos dovanos, nes kiekvienas tėtis yra skirtingas. Puikia dovana iš tiesų gali būti asmeninis prisilietimas. Siųsdami tėčiui dovaną, kuri, kaip žinote, jam patiks, parodote, kad žinote jo skonį ir pomėgius.

Dovana galite pagerbti ypatingą prisiminimą ar neišsakytą šeimos pokštą. Ieškokite pritaikymo alternatyvų, pvz butelio atidarytuvas arba į dovanų krepšelį įtraukti stiklinę su jo mėgstamu gėrimu.

Nesvarbu, kokia proga, jei skirsite laiko išrinkti apgalvotą ir prasmingą dovaną, neabejotinai pradžiuginsite nuostabias savo gyvenimo moteris.