Dovanos protingiems vaikams

Popis

Dovanos protingiems vaikams

Pamirškite barbes ir veiksmo filmų herojus. Mūsų dovanos privers išjungti televizorių ir įjungs smegenis. Ir mes nesivadintume Kulina, jei nepagalvotume ir apie laimingus neklaužadų mažylių pilvukus.

Linksminkitės kartu - mažiems ir vyresniems

Vaikai mėgsta leisti laiką kartu. Ir greičiausiai jie pamirš savo mobiliuosius telefonus, jei sėdėsite su jais ir žaisite žaidimus, kuriuos taip pat atsimenate iš vaikystės. Prekės ženklas Printworks nupūtė dulkes nuo populiarių žaidimų ir jie gavo naują posūkį. Dabar galite žaisti šachmatais arba domino kaladėlėmis, išmokti žymių architektūros brangakmenių pavadinimus klasikiniame atminties žaidime arba viktorinoje pasitikrinti žinias apie populiarius filmus.

Popis

Mažiausiems

Įlysiu į savo palapinę, išsitrauksiu gitarą, ką nors pagaminsiu, o tada apžiūrėsiu savo pacientus. Šiaip ar taip, mama, iki pietų iš manęs nieko neišgirsi:-)

Popis Popis Popis

Sveikiems užkandžiams

Reikalinga geriausia priešpiečių dėžutė mokyklai? Yumbox! sukūrta mamų, skirta užimtiems tėvams, besirūpinantiems subalansuota savo vaikų mityba. Jogurtas ir padažai yra saugūs Yumbox dėžutėje – niekas neišteka ir nesimaišo tarp skyrių. Galima rinktis iš 3 variantų:
Original – su 6 skyreliais, tinka mažesniems vaikams iki 8 metų. Be to, žaismingos etiketės tėvams bus puiki pagalba su sveiko maisto sudėtimi ir porcijų dydžiu
Panino – su 4 skyreliais, idealiai tinka sumuštiniams
Presto –  su nerūdijančio plieno skyreliais tiems, kurie nemėgsta, kad maistas būtų laikomas plastikiniame inde

Popis
34 items total
Kūdikių karuselė DOTT, žalia, Bloomingville
Outlet
66 € –35 %
42,50 €
BV82049575
Mikado žaidimas, Printworks
15 € –20 %
12 €
PRPW00510
Yatzy žaidimas, Printworks
15 € –20 %
12 €
PRPW00511
Kūdikių karuselė GUNNI, ruda, Bloomingville
66 € –14 %
56,30 €
BV82051495
Domino, Printworks
19 € –31 %
Domino, Printworks
Pardavime (8 pcs)
13 €
PRPW00509
Backgammon žaidimas CLASSIC, Printworks
65 € –41 %
38,30 €
PRPW00338
Up
More products

Geriausios dovanos vaikams

Kokiomis progomis turėčiau įteikti dovaną savo vaikams?

Nepriklausomai nuo konteksto ar ryšio, nupirkti dovaną vaikui gali būti sudėtinga. Amžius ir pomėgiai visada turėtų būti svarbiausi už viską. Vaikams nebūtina pirkti ekstravagantiškų ar brangių dovanų; svarbiausia - rūpestingumas.

Kai kalbame apie protingus vaikus, dovanoti jiems dovanas yra labai svarbu, nes tai skatins jų smalsumą ir mokymąsi, padės jiems įgyti daugiau įgūdžių sprendžiant problemas, padidins jų savigarbą ir leis jiems atrasti savo tikrąją aistrą tarp įvairių interesų.

Dovanos neturėtų būti teikiamos tik protingiesiems; tai gali sukelti konfliktą tarp vaikų, be to, apgalvotų dovanų teikimas kitiems vaikams gali padėti jiems tapti tokiais pat genialiais; juk kas nenorėtų protingo vaiko?

Dovanas vaikams galite įteikti po tokių pasiekimų kaip geras testo įvertinimas, laimėtas konkursas ar mokyklos baigimas - tai puikus pagrindas dovanoti dovanas protingiems vaikams, nes taip parodysite, kad jais didžiuojatės ir vertinate jų pastangas.

Gimtadieniai ir šventės taip pat yra puiki proga dovanoti dovanas visiems savo vaikams, ypač protingiems.

Kaip išrinkti puikią dovaną savo vaikui?

Mūsų pasiūlymai padės jums įsigyti dovanų, kurios atlaikys laiko išbandymą ir bus tikrai išskirtinės kiekvienos kategorijos vaikams pagal jų išsivystymą, nesvarbu, ar esate tėvai, seneliai, ar kas nors kitas, ketinantis padovanoti protingam vaikui dovaną.

Dovanos mažiesiems

Žaislai, skirti kūdikiams ir kūdikiams, yra labai svarbūs jų vystymuisi, nes atitinka jų nuolat besikeičiančius poreikius ir gebėjimus. Šie ankstyvieji žaislai - nuo minkštų barškučių, stimuliuojančių klausos pojūčius, iki spalvingų, tekstūrinių žaislų, skatinančių tyrinėti lytėjimą - įtraukia vaikų pojūčius ir skatina pažintinį augimą. Vystymuisi tinkami žaislai, pavyzdžiui, įvairios tekstūros pliušiniai daiktai, padeda lavinti lytėjimo įgūdžius, o treniruokliai su pakabinamais žaislais skatina pasiekti ir paimti, taip skatindami motorinius įgūdžius. Interaktyvūs žaislai su švieselėmis ir garsais supažindina su priežasties ir pasekmės ryšiais, skatindami pažintinį vystymąsi. Be to, žaislai, skatinantys spręsti problemas, pavyzdžiui, formų rūšiuoklės ir kaladėlės, padeda pagrindus erdviniam suvokimui ir loginiam mąstymui. Aprūpindami kūdikius žaislais, atitinkančiais jų raidos etapus, ne tik skatiname jų smalsumą, bet ir sudarome sąlygas tvirtam fiziniam, pažintiniam ir emociniam augimui.

Dovanos mažiems vaikams

Žaislai atlieka svarbų vaidmenį ankstyvajame mažų vaikų vystymesi, nes jie yra galingos priemonės, skatinančios pažintinį, emocinį ir fizinį augimą. Specialiai sukurti žaislai, pavyzdžiui, skirti vaidmeniniams žaidimams ir jutiminiam tyrinėjimui, teikia įvairiapusę naudą. Vaidmenų žaislai, pavyzdžiui, miniatiūriniai virtuvės rinkiniai ar gydytojo rinkiniai, skatina vaizduotę, padeda vaikams suprasti juos supantį pasaulį, ugdo socialinius įgūdžius ir didina jų kūrybiškumą. Jutiminiai žaislai, pasižymintys tekstūromis, spalvomis ir garsais, stimuliuoja įvairius pojūčius, padeda vystytis jutimams ir augti pažintiniams gebėjimams. Šie žaislai suteikia galimybę tyrinėti liečiant, tobulinti smulkiąją motoriką ir geriau suprasti priežastis ir pasekmes. Kai vaikai dirba su šiais tikslingais žaislais, jie pradeda atradimų, mokymosi ir įgūdžių ugdymo kelionę, kuri padeda pagrindus jų bendram vystymuisi.

Dovanos vyresniems vaikams ir paaugliams

Vyresniems vaikams ir paaugliams skirti žaislai yra ne tik pramoga, bet ir vertinga pažintinio, kūrybinio ir emocinio vystymosi priemonė. Žaidimai, galvosūkiai, menai ir amatai atlieka svarbų vaidmenį tobulinant įvairius įgūdžius ir skatinant augimą. Sudėtingi stalo žaidimai skatina strateginį mąstymą, problemų sprendimą ir socialinę sąveiką, taip stiprindami svarbiausius pažintinius gebėjimus. Sudėtingi galvosūkiai skatina jų kantrybę ir atkaklumą, skatina erdvinį mąstymą ir loginę dedukciją. Užsiimdami menais ir rankdarbiais, vaikai ugdo saviraišką, vaizduotę ir smulkiąją motoriką, puoselėja kūrybiškumą ir emocinę gerovę. Be to, ši veikla ugdo komandinį darbą, bendravimą ir gebėjimą prisitaikyti, nes paaugliai kartu su bendraamžiais sprendžia iššūkius ar bendradarbiauja meniniuose projektuose. Integruodami žaidimą su pažintiniais tyrinėjimais, menine raiška ir socialine dinamika, šie žaislai rūpinasi visapusišku vyresnių vaikų ir paauglių vystymusi, suteikdami jiems įgūdžių, kurie pranoksta jų formavimosi metus.