Bugatti

"
Susipažinkite su „Bugatti" – italų prekės ženklu, siūlančiu ne tik stilingus virtuvės prietaisus, stalo įrankius ir virtuvės bei valgomojo reikmenis, bet ir „Netikėtos kasdienybės" idėją – stilingą priminimą įvertinti smulkmenas, kurios mus supa ir jaudina kiekvieną dieną.
"
49 items total
Up
More products

Bugatti - prabangūs itališki virtuvės prietaisai ir aksesuarai

Bugatti tai prekės ženklas, gaminantis šiuolaikiškas stalo įrankių, indų, virtuvės reikmenų, terminių butelių ir mažų, tačiau naujoviškų virtuvės prietaisų kolekcijas, kurioms būdingas intelektas. Derindamas estetinius ieškojimus ir technologijas su išskirtiniu itališku stiliumi, šis prekės ženklas kuria daiktus, kurie pasižymi rafinuotu stiliumi ir funkcionalia paskirtimi. Be to, į priekį orientuotoje Bugatti filosofijoje sklandžiai integruotos autentiškos vietos tradicijos, todėl gaminamas unikalus ir autentiškas produktas.

Bugatti kolekcijose dėmesys skiriamas ne tik estetiniam dizaino aspektui, bet ir esminiam praktiškumui, kuris būtinas kasdienėms namų apyvokos reikmėms. Grožio sąvoka nagrinėjama visose jų kolekcijose.

Bugatti prekės ženklo istorija

Bugatti turi turtingą raidos istoriją (nuo 1923 m.), prasidėjusią nuo profesionalių dirbtuvių, gaminusių nikeliu ir sidabru dengtus žalvarinius stalo įrankius. Bendrovė buvo pirmoji Bugatti lydinio kūrimo pradininkė ir nuo tada tapo šiuolaikiniu virtuvės reikmenų prekės ženklu. Iš pradžių pavadinta "F.lli Bugatti fu Amadio", taip pagerbiant penkių ją įkūrusių brolių tėvą, Bugatti visada rėmėsi stipriais šeimos ryšiais ir giliu ryšiu su Italijos Lumezzane regionu.

Kalbant apie naujausią prekės ženklo istoriją, Bugatti į rinką įžengė 2005 m., kai pristatė pirmąjį mažą virtuvės prietaisą - espreso kavos aparatą "Diva", kurį suprojektavo Andreas Seegatz. Nuo to laiko bendrovė toliau plečia savo gaminių asortimentą, siūlydama įvairius gaminius, pasižyminčius išskirtiniu prekės ženklu ir pažangiausiu DNR.

Nepaisant savo ilgos istorijos, Bugatti ir toliau plečia dizaino, estetikos ir technologijų naujovių ribas. Įmonė siekia į kasdienius daiktus perkelti savo paveldą ir dvasią, kurti spalvingą ir įdomų gyvenimo būdą, kupiną istorijų, kuriomis verta dalytis.

Bugatti filosofija - netikėta kasdienybė

Šiluma, magija ir stebuklu praturtindamas paprastus kasdienio gyvenimo ritualus, Bugatti nori praturtinti kasdienius įpročius, kuriuos atliekame savo namų aplinkoje, padaryti juos intymesnius ir susieti su mūsų giliausiais troškimais, sukeldamas brangią ir emocingą kelionę per grožį ir dizainą.

Bugatti"Netikėtos kasdienybės" filosofija pabrėžia mažų dalykų, galinčių turėti įtakos mūsų kasdieniam gyvenimui, svarbą. Ši filosofija skatina idėją, kad galime sukurti prasmingą patirtį apimdami itin tikras, šiltas ir sielos kupinas akimirkas, kurios yra unikalios ir netikėtos. Tai stilingas priminimas, kad reikia vertinti mažus dalykus, kurie mus jaudina kiekvieną dieną.

Bugatti"produktų asortimentas - itališkas stilius ir inovacijos

Bugatti, taip pat žinomas kaip "Casa Bugatti", siūlo platų namų apyvokos prekių asortimentą, įskaitant virtuvės prietaisus, vandens butelius, stalo įrankius ir virtuvės reikmenis. Jų gaminiai išsiskiria unikaliu ir naujovišku dizainu, kuriame dera forma ir funkcija. Bugattigaminiai yra ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir veiksmingi bei praktiški kasdieniam naudojimui. Jie naudoja aukštos kokybės medžiagas ir skiria dėmesį net mažiausioms detalėms, todėl jų gaminiai yra patvarūs ir ilgaamžiai. Be to, Bugatti siekia tvarumo ir ekologiškumo, naudoja medžiagas ir gamybos procesus, kurie daro kuo mažesnį poveikį aplinkai.

Visi Bugatti mažieji virtuvės prietaisai naujai interpretuoja itališką stilių, pasižymi šiuolaikine estetika, suderinta su aukščiausios kokybės inžinerinėmis žiniomis ir pažangiausiomis technologijomis, tokiomis kaip IoT (daiktų internetas), naudojamas Bugatti B Chef programėlėje, ir GTH (Glass Tech Hot Semiconductor Technology), naudojama revoliuciniame išmaniajame maisto gaminimo prietaise "Noun".