vyno laikikliai

20 items total
Vyno laikiklis STAND 27 cm, sidabrinis, Philippi
52 €
PHP164027
Vyno butelio laikiklis CUBO 32 cm, juodas, Philippi PHP119004

Vyno lentynos - patraukliam vyno eksponavimui

Kas yra vyno lentynos ir kur jas galima laikyti?

Vyno lentynos - tai specialiai vyno buteliams laikyti ir išdėstyti skirtos lentynų sistemos. Jų yra įvairių formų, dydžių, medžiagų ir dizaino. Vyno lentynos dažniausiai naudojamos ten, kur vynas dažnai laikomas ir patiekiamas namuose, restoranuose ir vyno rūsiuose.

Yra keletas vietų, kuriose galima laikyti vyno lentynas: virtuvėje, valgomajame, sandėliuke, rūsyje ar net atskirame vyno rūsyje. Vieta priklausys nuo jūsų pasirinkimo, turimos vietos ir nuo to, kiek vyno butelių planuojate laikyti.

vyno butelių laikiklis turi būti laikoma atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, vėsioje, tamsioje vietoje, kurioje temperatūra ir drėgmės lygis būtų pastovūs.

Kokių rūšių vyno lentynų galima įsigyti Kulina?

Kulina siūlo įvairias vyno lentynas, kurias gamina tokie garsūs gamintojai kaip Blomus, Eva Solo, Koziol, ir Philippi. Galimi tokie vyno stovų tipai:

  • Laisvai pastatomos vyno lentynos: Tai atskiros vyno lentynos, į kurias galima sudėti daug vyno butelių. Jie puikiai tinka tiek didelėms, tiek mažoms vyno kolekcijoms, nes yra įvairių dizainų ir dydžių.
  • Sieninės vyno lentynos: Šios vyno lentynos paprastai montuojamos ant sienos, todėl puikiai tinka tiems, kurie turi mažai vietos. Jos būna įvairių stilių ir gali talpinti kelis butelius vyno.
  • Stalviršiai vyno lentynos: Šios vyno lentynos pritaikytos prie stalviršio ir puikiai tinka tiems, kurie nori pasipuikuoti keliais vyno buteliais. Jie gali būti įvairių dizainų ir medžiagų.
  • Modulinės vyno lentynos: Tokio tipo vyno lentynos gali būti sudedamos viena ant kitos arba sujungiamos tarpusavyje ir taip sukuriamas unikalus vyno laikymo sprendimas. Jie idealiai tinka tiems, kurie nori palaipsniui didinti savo vyno kolekciją.

Be to, jei ieškote indo vynui vėdinti, galite peržiūrėti mūsų vyno dekanterių pasirinkimą.

Ar vyno butelių laikiklis yra gera dovanos idėja?

Taip. vyno butelių laikiklis gali būti puiki dovana žmogui, kuris mėgsta vyną ir mėgsta jį gerti. Tai gali būti naudingas ir madingas namų papildymas, kuris padės gerai organizuoti ir pasiekti vyną. Tik nepamirškite atsižvelgti į jų pageidavimus ir stilių rinkdamiesi dovaną - vyno butelių laikiklis .

O jei ieškote dovanos vyno žinovui, apžiūrėkite mūsų baro reikmenis, įskaitant stilingus kamščių išsuktuvus, kurie dažnai būna elegantiškame vyno reikmenų rinkinyje, piltuvėlius ir vyno kamščius.