Kähler

Kähler - Rosendahl dizaino grupės dalis – žinoma dėl puikių keramikos ir porceliano indų, novatoriškų glazūruotų indų, kūrybiško dizaino ir išskirtinio meninio bendradarbiavimo. Peržiūrėkite indus, virtuvės reikmenis, vazas ir dekoracijas ir mėgaukitės daniška, šiuolaikiška ir jausminga dizaino istorija, kurioje laukiami visi.
78 items total
Vaza HAMMERSHOI 25,5 cm, indigo, Kähler
84,95 € –29 %
60 €
KHL693196
Vaza HAMMERSHOI 13 cm, indigo, Kähler
42,95 € –23 %
33 €
KHL693194
Vaza HAMMERSHOI 21 cm, indigo, Kähler
58,95 € –20 %
47 €
KHL693195
Up
More products

Kähler - meno ir amatų tradicijos

Kähler prekės ženklo istorija prasidėjo 1839 m., kai Hermanas Kähler atidarė keramikos dirbtuves Næstvede. Tačiau prekės ženklas išgarsėjo unikaliu dizainu, kai jo sūnus Hermanas A. Kähler, prisijungė prie jo.

Nuo to laiko Kähler siejama su rankų darbo ir amatų dizaino tradicijomis, naujoviškomis glazūromis, kūrybišku dizainu ir išskirtiniu meniniu bendradarbiavimu. Šis prekės ženklas vartotojams siūlo gražius indus, vazas, figūras ir skulptūras, žibintus ir žvakides, sezonines dekoracijas ir tekstilės gaminius, kurie interjere sukuria jausmingą atmosferą.

Ketvirtosios Kähler šeimos kartos šeimos valdomos įmonės era baigėsi 1974 m. Dabar Kähler priklauso Rosendahl Design Group - modernaus dizaino ikonų ir geriausių skandinaviškų prekių ženklų, kuriuose tradicijos dera su naujovėmis ir nesenstančia elegancija, šeimai.

Kählervizija ir misija

Kähler išaugo kaip dizaino kolektyvas, kuriame dirba geriausi menininkai, didžiausi dizaineriai ir amatininkai. Be talentingiausių žmonių - dailininkų ir keramikos tapytojų, KählerDNR paslaptis taip pat yra šių žmonių meistriškumas ir kūrybiškumas. Dėl to Kähler tapo kultiniu keramikos prekės ženklu ir daniškos keramikos dizaino meistru.

Tarp didžiausių danų dailininkų, dirbusių Kähler, buvo Thorvaldas Bindesbøllas, Svendas Hammershøi, Kai Nielsenas ir Jensas Thirslundas.

Brandas siekia tapti meno scenos lyderiu, perimančiu geriausius meninės keramikos palikimo pavyzdžius ir derinančiu juos su šiuolaikinėmis tendencijomis. Šis prekės ženklas tiki, kad geras dizainas ir rankų darbo kokybė neturi senaties termino, ir tai įrodo kiekvienu savo kataloge esančiu gaminiu.

Kaip gaminami Kählerproduktai?

Metams bėgant Kähler dirbo daugybė įvairių keramikos dailininkių, kurios galutinai apipavidalindavo gaminius ir užtikrindavo, kad Kählerkeramika būtų unikali ir žavinga rankų darbo. Kählerrankų darbo dizaino tradicijos gyvos ir šiandien, todėl kai kurie prekės ženklo gaminiai, pavyzdžiui, "Omaggio Nuovo" serijos vazos (atgaivinusios gerai žinomą "Omaggio" seriją), net ir dabar dažomi rankomis. Be to, visos garsiosios keraminių žibintų serijos "Urbania" durų ir langų angos yra išdrožtos rankomis. Tai geriausias klasikinis keramikos meistriškumas!

Kähler"gaminiai tiks tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui. Jų formos ir spalvos nepavaldžios laikui ir elegantiškos, todėl tai bus puiki dovana visiems klasikinio daniško dizaino mėgėjams.