Dovanos dizaino mylėtojams

Popis

Dovanos dizainerių gerbėjams

Dovanos mėgstantiems apsupti save gražiais daiktais. Taikomoji dailė yra didelis iššūkis net ir geriausiems pasaulio dizaineriams. Sukurti objektą, kuriame funkcionalumas derinamas su grožiu, niekada nėra lengva. Ir vis dėlto šie daiktai yra gražios dovanos.

 

Pjaustymo lentelė, kurios nesinorės slėpti

UBRD – jauna Čekijos įmonė iš Brdy kalnų papėdės suvienijo jėgas su dizaineriu Petr Novagu ir 2019 m. kartu laimėjo iF dizaino apdovanojimą už kuriamų pjaustymo lentelių ir stovų peiliams kolekciją. Tamsiai ruda amerikietiško riešutmedžio mediena su purpuriniu atkaitinimu suteikia gaminiams prabangios išvaizdos, kuri išsiskirs bet kurioje virtuvėje. Nedidelis nuožulnumas vienoje pusėje atkartoja Čekijos nacionalinės vėliavos formą ir yra praktiškas elementas, užtikrinantis tvirtą lentelės sugriebimą ir padedantis susmulkintą maistą nuo lentelės perkelti į puodą ar dubenį.

Popis

Geriausio pasaulyje dizaino simboliai

Itališko prekės ženklo Alessi dizaineriai mėgsta žaisti. Jie kasdienius praktiškus namų apyvokos daiktus paverčia rafinuoto dizaino objektais, pasižyminčiais tobulu funkcionalumu. Jie mėgsta ironiją, nuostabą ir humoro jausmą. Pavyzdžiui, tyčia „neteisingas“ žiebtuvėlis Firebird įžiebia emocijas net praėjus 30 metų nuo jo sukūrimo. Dėl šios priežasties Alessi gaminiai taip pat yra populiarios dovanos. Praktiški, kasdieniai daiktai, į kuriuos miela žiūrėti ir džiaugtis.

Popis Popis Popis
Namų brangenybė

Šis espreso kavos aparatas buvo vienas pirmųjų rinkoje. O nuo 1905 m., kai išvydo dienos šviesą, italų prekės ženklas La Pavoni jį brangino. Nerūdijančio plieno ir žalvario pagrindas išliko nepakitęs. Taip pat tradicinis principas – tobulą espreso puodelį paruošti patraukiant svirtį. Tačiau galite rinktis iš prabangios apdailos su vario, aukso ir medžio elementais arba išdidų erelį viršuje. Šis kavos aparatas yra stiliaus išraiška ir požiūris į laiką bei objektus. Gyvenime neskubate daryti gerų dalykų, o aukštos kokybės daiktai yra nesenstantys ir gražūs daugiau nei šimtmetį.

Popis

Jo/jos stiliaus spalvų paletė

Spalvos sukuria nuotaiką ir gali labai prisidėti prie interjero atmosferos. Jei žmogus, kuriam norite padovanoti, yra dizaino mylėtojas, jis tikrai išlaikys savo interjerą apibrėžtoje spalvų paletėje. Jei nesate tikri, kokios spalvos, galite rinktis universalios spalvos – juodos arba baltos – indus. Taip pat galite padaryti ką nors visiškai kitokio ir, jei interjeras yra neutralių atspalvių, rinkitės mėgstamos spalvos stalo įrankius, kad pagerintumėte nuotaiką.

Popis PopisPopis
43 items total
Desertinė lėkštė COPPER SWIRL 20 cm, MIJ
14 €
MIJC3760
Elektrinis virdulys KLF03CHMEU 1,7 l, matinis auksas, Smeg SMEKLF03CHMEU
Grafinas vandeniui NOUVEAU 1 l, dūminio stiklo, Rosendahl RSD25376
Kamščiatraukis su sparneliais ANNA G., juodas, Alessi ALAAM01B
Meno spaudinys DEPTH 70 x 100 cm, Hübsch
129 €
HU881323
Padavėjo kamščiatraukis PARROT, mėlynas, Alessi ALAAM32AZ
Peilių blokas ANGLED, baltas, Eva Solo
98 € –11 %
87,10 €
ES515291
Pieštukų drožtukas CASTOR, Alessi
58 €
ALRT02
Pjaustymo lentelė VLAJKA L 40 cm, ąžuolas, UBRD
142 € –19 %
115 €
UBRD114LDU
Up
More products