44 items total
Dirželis GEOMETRIC CYAN 95 cm, medvilnė, Polarbox
New
16,49 €
PLB9282
Dirželis GEOMETRIC PINK 95 cm, medvilnė, Polarbox
New
16,49 €
PLB9279
Dirželis GEOMETRIC YELLOW 95 cm, medvilnė, Polarbox
New
16,49 €
PLB9281
Dirželis TIE DYE YELLOW 95 cm, medvilnė, Polarbox
New
16,49 €
PLB9286
Up
More products

Surenkime pikniką!

Iškylauti visada smagu! Nesvarbu, ar nuspręsite jį surengti savo sode, šalia esančiame parke, miške, prie ežero ar paplūdimyje, tikrai puikiai praleisite laiką su draugais ar šeima, būdami šalia gamtos ir mėgaudamiesi skaniu maistu, o kai kurie skanūs užkandžiai visada yra gera idėja. Ir jūs taip pat galite sutaupyti šiek tiek pinigų! Tačiau jei norite, kad laiką praleistumėte stilingai ir patogiai, turite turėti tinkamus iškylos reikmenis.

Ko gali prireikti tobulam piknikui?

Kulina parduotuvėje siūlome viską, kas gali būti naudinga nusprendus suvalgyti sumuštinį ant žolės. Pirmiausia susidėkite viską, ko jums gali prireikti, pvz., antklodę iškylai, krepšelį iškylai, kremą nuo saulės, vabzdžių repelentą, servetėles, plastikines stiklines ir lėkštes. Nepamirškite šiukšlių maišų, kad susitvarkytumėte aplinką baigę iškylauti!

Toliau pagalvokite apie maistą ir gėrimus, kurių norėtumėte iškyloje. Paruoškite keletą maisto indų arba priešpiečių dėžučių ir nepamirškite apie vandens buteliukus ar terminius puodelius.Jei norite, kad maistas ir gėrimai būtų tinkamos temperatūros, pasirūpinkite stilingu kelioniniu vėsintuvu ir vyno butelių vėsintuvu! Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – kartu atsineškite nuotrauką ir šypseną!