Lékué

Lekue siūlo novatoriškus silikoninius kepimo priedus ir indus, kurie padės greitai, lengvai ir be rūpesčių paruošti sveikus patiekalus ir skanius desertus. Pasakykite „ne" įprastam ir nuobodžiam maisto ruošimui. Pasakykite „taip" Lekue ir pamatysite, kas vyks jūsų virtuvėje!
98 items total
Marinavimo indai, 2 vnt. rinkinys, žali, Lékué
39,90 € –24 %
30 €
LKE3000100SURM017
Maisto laikymo indas REUSE IR REDUCE 500 ml, žalias, silikoninis, Lékué LKE3420050V12M017
Sausainių pjaustymo formelės, 3 vnt. rinkinys, Lékué
22,90 € –20 %
LKE0200103SURM017
Trijų pakopų pyragų kepimo rinkinys 22 cm, Lékué
34,90 € –14 %
29,90 €
LKE1210400SURM017
Šaltkrepšis LUNCHBAG TO GO, 4 l, smėlio spalvos, Lékué
16,50 € –16 %
LKE0301072M07U150
Duonos kepimo forma 300 ml, ruda, silikoninė, Lékué
23,90 € –12 %
LKE0200500M10M070
Duonos kepimo rinkinys, 2 vnt. komplektas, rudas, Lékué
37,90 € –10 %
LKE3000028SURM017
Kiaušinių virimo formelė, oranžinė, Lékué
13,90 € –13 %
12 €
LKE3402900N07U008
Bundt kepimo forma PUMPKIN, oranžinė, silikoninė, Lékué LKE1400100N02M017
Up
More products

Lekue - iš meilės kepimui

"Lekue" yra prekės ženklas, kuris jau daugiau nei 30 metų padeda maisto gaminimo entuziastams. Šis prekės ženklas, įkurtas devintajame dešimtmetyje Barselonoje (Ispanija), buvo novatoriškų ir funkcionalių virtuvės gaminių, padedančių žmonėms efektyviau ir sveikiau gaminti maistą, lyderis.

Įmonės įkūrėjai Josepas Maria Castellsas ir Miquelis Llusà nusprendė sukurti prekės ženklą, kuris iš esmės pakeistų maisto gaminimo ir kepimo būdą. Jie norėjo sukurti ne tik funkcionalius, bet ir estetiškus, lengvai naudojamus ir ekologiškus gaminius. Atsižvelgdami į šią viziją, jie pradėjo kurti silikono pagrindu pagamintų virtuvės gaminių asortimentą.

"Lekue" produktų katalogas

"Lekue" gaminių asortimentą sudaro įvairūs virtuvės reikmenys, įskaitant kepimo formas, garintuvus, maisto laikymo indus ir indus. Visi šie gaminiai pagaminti iš aukštos kokybės silikono, kuris pasižymi patvarumu, lankstumu ir nelimpančiomis savybėmis. Prekės ženklo įsipareigojimas siekti tvarumo ir ekologiškumo taip pat atsispindi gaminiuose naudojamose medžiagose, nes silikonas yra saugi aplinkai medžiaga, kurią galima perdirbti.

Populiariausias prekės ženklo gaminys - tai, ko gero, silikoninės kepimo formos, kurių yra įvairių formų ir dydžių. Šios formos pagamintos iš 100 % platininio silikono, kuris yra aukščiausios kokybės silikonas, saugus naudoti orkaitėje ir indaplovėje. Formos sukurtos kaip nelimpančios, todėl kepinius lengva išimti, nereikia jų tepti riebalais ar barstyti miltais.

Kitas populiarus gaminys - "Lekue" garintuvai. Šie garintuvai skirti naudoti mikrobangų krosnelėje, todėl daržoves, žuvį ir kitus maisto produktus galima greitai ir lengvai virti garuose. Garintuvai pagaminti iš silikono ir turi dangtį, kuris padeda išlaikyti maistą drėgną ir minkštą gaminimo metu.

"Lekue" siūlo ne tik silikoninių virtuvės gaminių asortimentą, bet ir priedų bei indų liniją. Tai viskas - nuo maišymo dubenų ir mentelių iki virtuvės laikmačių ir virtuvės svarstyklių. Visi šie gaminiai sukurti taip, kad būtų funkcionalūs, patvarūs ir patogūs naudoti.

Kas "Lekue" prekės ženkle yra tokio "wow!"?

"Lekue" gaminiai gaminami iš 100 % platininio silikono - tai silikono rūšis, kurioje kaip katalizatorius naudojama tik platina (taurusis metalas), todėl pagerėja jo kokybė ir jis yra ideali medžiaga formoms ir kitiems su maistu besiliečiantiems gaminiams gaminti.

Vienas iš unikalių "Lekue" gaminių aspektų - išmanus ir efektyvus dizainas. Šis prekės ženklas per daugelį metų pelnė daugybę dizaino apdovanojimų, įskaitant "Red Dot Design Award", "Good Design Award" ir "Design Plus Award". Šio prekės ženklo gaminiai garsėja švariomis linijomis, paprastu, tačiau funkcionaliu dizainu ir ryškiomis bei drąsiomis spalvomis. "Lekue" gaminių dizainas buvo giriamas už tai, kad gaminimas ir kepimas tampa malonesnis ir mažiau varginantis, nes gaminiai yra intuityvūs naudoti ir lengvai valomi.

Apibendrinant galima teigti, kad "Lekue" yra prekės ženklas, kuris virtuvės reikmenų pramonėje išgarsėjo savo novatoriškais, funkcionaliais ir ekologiškais gaminiais. Prekės ženklo įsipareigojimas kurti dizainą ir tvarumą akivaizdus jo silikoninių virtuvės gaminių asortimente, kuris per daugelį metų pelnė daugybę dizaino apdovanojimų. Nesvarbu, ar esate patyręs virėjas, ar tik pradedate dirbti virtuvėje, "Lekue" gaminiai tikrai padės gaminti ir kepti maloniau ir mažiau streso.