Revol

Revol - Prancūzijos šeimai priklausantis verslas, garsus savo unikaliais porceliano gaminiais (indais, serviravimo ir virtuvės reikmenimis) ir ikoniškais susiraukšlėjusiais puodeliais, kurie privers nusišypsoti kiekvieną kartą laikant juos rankoje. Jūs turite tai pamatyti!
261 items total
Kavos šaukštelis, porcelianas, REVOL
3,19 € –5 %
3 €
RV638826
Arbatos dubenėlis PEKOE 135 ml, Revol
27,20 €
RV653604
Arbatos puodelis NO.W 330 ml, pilkas, REVOL
Sticker
34 €
RV654814
Butelis TOUCH 190 ml, REVOL
Butelis TOUCH 190 ml, REVOL
Pardavime (>5 pcs)
5 €
RV647763
Creme brulee indas FRENCH CLASSICS 12 cm, 160 ml, REVOL RV645056
Desertinė lėkštė ADELIE 22 cm, juoda, REVOL
26 €
RV654286
Desertinė lėkštė ADELIE 24 cm, juoda, REVOL
32 €
RV654282
Desertinė lėkštė ADELIE 24 cm, kreminės spalvos, Revol RV654280
Desertinė lėkštė ALASKA TABLE 19 cm, REVOL
10 €
RV615337
Desertinė lėkštė CARACTERE 21 cm, balta, REVOL
35,10 €
RV652798
Desertinė lėkštė CARACTERE 21 cm, ciberžolės spalva, REVOL RV652803
Desertinė lėkštė CARACTERE 21 cm, cinamono spalvos, REVOL RV652800
Desertinė lėkštė CARACTERE 21 cm, chaki spalvos, REVOL RV652801
Desertinė lėkštė CARACTERE 21 cm, mėtų spalvos, REVOL RV652799
Desertinė lėkštė CARACTERE 23 cm, balta, REVOL
39 €
RV652743
Desertinė lėkštė CARACTERE 23 cm, cinamono spalvos, REVOL RV652745
Up
More products

"Revol" - porceliano grožis

"Revol" - tai prancūzų prekės ženklas, kuris porcelianinius indus kuria nuo pat įkūrimo 1768 m. Šimtametę patirtį sukaupęs prekės ženklas tapo žinomas dėl savo aukštos kokybės gaminių, novatoriško dizaino ir įsipareigojimo užtikrinti tvarumą. "Revol" porcelianinių indų kolekcijos tapo pagrindine namų ir restoranų visame pasaulyje puošmena, o jų kultiniai suglamžyti puodeliai tapo gerbėjų mėgstami.

"Revol" istorija - tai inovacijų ir meistriškumo istorija. Nuo mažos šeimos įmonės pradžios šis prekės ženklas išaugo ir tapo porceliano pramonės lyderiu. Bėgant metams "Revol" tobulino naujas technikas ir medžiagas, kad sukurtų gražius ir funkcionalius porcelianinius indus. Šio prekės ženklo gaminiai sukurti taip, kad būtų patvarūs ir ilgaamžiai, o daugelį kolekcijų galima naudoti orkaitėje, mikrobangų krosnelėje ir indaplovėje.

Porcelianas, kepimo indai, puodeliai ir kt

Porceliano gerbėjai neabejotinai taps "Revol" gerbėjais. "Revol" gaminių asortimentą sudaro valgomieji indai, kepimo indai(keptuvės, orkaitės indai, troškinimo indai), arbatos ir kavos aksesuarai (puodeliai, puodeliai, pieno puodeliai, cukrinės ir kt.)

Vienas iš populiariausių "Revol" produktų - susmulkinti puodeliai. Šie puodeliai turi unikalų dizainą, kurį įkvėpė suglamžyto popieriaus lapo idėja. Kiekvienas puodelis yra rankų darbo, o jo tekstūruotas paviršius yra ir malonus liesti, ir vizualiai patrauklus. Minkšti puodeliai yra įvairių spalvų - nuo ryškių ir drąsių iki neutralių ir santūrių. Juos pamėgo ir namų virėjai, ir profesionalūs virėjai, ir dizaino entuziastai.

"Revol" siūlo ne tik gruzdintus puodelius, bet ir įvairias porcelianinių indų kolekcijas. Šios kolekcijos pasižymi švariomis linijomis, elegantiškomis formomis ir nesenstančiu dizainu. Šio prekės ženklo gaminiai yra pakankamai universalūs, kad juos būtų galima naudoti įvairioje aplinkoje - nuo įprastų šeimos vakarienių iki oficialių renginių. Populiariausios "Revol" kolekcijos yra "Equinoxe", "Arborescence" ir "Caractere".

Unikalus "Revol" stilius

"Revol" stiliui būdingas paprastumas, elegancija ir dėmesys detalėms. Šio prekės ženklo gaminiai pasižymi švariomis linijomis ir minimalistiniu dizainu, atskleidžiančiu porceliano grožį. Jų porcelianinių indų kolekcijos sukurtos taip, kad būtų ir praktiškos, ir gražios, o daugelis jų gaminių turi subtilių detalių, kurios padidina jų bendrą patrauklumą. Nesvarbu, ar ieškote klasikinių baltų pietų lėkščių, ar drąsių ir spalvingų serviravimo dubuo, "Revol" turi ką nors, kas atitiktų jūsų stilių ir poreikius.

Apskritai "Revol" yra laiko išbandymą išlaikęs prekės ženklas. Daugiau nei 250 metų patirtį sukaupęs prekės ženklas tapo kokybės, naujovių ir stiliaus sinonimu. Jų porcelianinių indų kolekcijos sukurtos taip, kad būtų ir funkcionalios, ir gražios, o jų ikoniniai susmulkinti puodeliai tapo dizaino klasika. Nesvarbu, ar esate profesionalus virėjas, ar namų šefas, "Revol" gaminiai tikrai suteiks jūsų stalui elegancijos ir stiliaus.