Kelioniniai aušintuvai

5 items total

Kelioniniai šaldytuvai - puikus atostogų palydovas

Kelioniniai aušintuvai - geriausi draugai karštomis vasaros dienomis

Kelioninis aušintuvas palaikys idealią maisto ir gėrimų temperatūrą kelionės metu. Nesvarbu, ar norite nebrangaus modelio, kad jūsų pietūs būtų vėsūs, ar pakankamai didelės aušintuvės, kad galėtumėte pradėti vakarėlį, mes turime jums tinkamą gaminį.

Kodėl verta įsigyti kelioninį aušintuvą?

Pagrindinis kelioninio aušintuvo įsigijimo privalumas yra tas, kad jame maistas gali išlikti šaltas ir saugus vartoti kelion ėje, tačiau yra ir kitų puikių priežasčių, kodėl verta pagalvoti apie tokį aušintuvą:

  • Jums nereikės rūpintis, kad nešiotumėte daugybę maišelių su maistu ir gėrimais - viską, ko jums reikia, supakuosite į vieną tvirtą talpyklą.
  • Galite patys pasigaminti ledo kubelių su ledo formelėmis ir pasiimti juos su savimi, kad daugiau niekada nereikėtų jų pirkti.
  • Turėdami didelį kelioninį šaldytuvą galėsite sutaupyti pinigų ir maitintis sveikiau, nes į paplūdimį ar prie ežero galėsite pasiimti daug naminio maisto. Tai labai naudinga, jei jūs ar jūsų vaikai turi kokių nors mitybos apribojimų, maisto alergijų arba jei stebite kalorijų kiekį.
  • Kelioninis aušintuvas reiškia, kad atvykus į paskirties vietą nė vienas jūsų maistas (salotos, sumuštiniai ir kt.) nesusidėvės
  • Kelioniniame aušintuve taip pat galima laikyti vaistus vėsiai, kad kelionėje nesugestų insulinas ar kiti temperatūrai jautrūs vaistai.

Kaip išsirinkti geriausią kelioninį aušintuvą?

  • Talpa

Aušintuvo talpai apibūdinti dažnai naudojamas gėrimų skardinių ar butelių ir papildomo ledo, reikalingo jiems atšaldyti, skaičius. Jei jūsų automobilyje nėra daug vietos, vidinė talpa daugeliu atžvilgių yra daug svarbesnė už išorinius matmenis.

  • Medžiagos ir patvarumas

Iš plastiko pagaminti kelioniniai šaldytuvai apsaugo viduje esantį maistą nuo sutraiškymo, yra lengvi, neperplėšiami, atsparūs vandeniui, lengvai plaunami ir nepraleidžia skysčio.

Kulina siūlo įvairių dydžių, spalvų ir talpos aušintuvus, kurie tiks jūsų poreikiams per kitas atostogas Polarbox ir Petromax.

Stilingi Polarbox kelioniniai aušintuvai pasižymi ne tik labai patraukliu retro dizainu, kurį galima rinktis iš daugybės pastelinių spalvų, bet ir gali plūduriuoti ant vandens, o tai gali būti puiku, jei atostogas leidžiate prie baseino. Įsivaizduokite saulę, baseiną ir jus, gulintį ant baseino čiužinio... Ištieskite ranką ir iš stilingo kelioninio šaldytuvo pasiimkite šaltą arbūzą ir gėrimus. Taip, tikrai verta!

Taip pat galite išbandyti mūsų pietų dėžučių, vandens butelių ir ledo kubelių formų pasirinkimą, kad lauke būtų dar vėsiau.